Yemek pişirmek için her mutfakta bulunması gereken fırınlar, bir evin en temel beyaz eşyaları arasında yer alıyor. Gaz ile veya elektrikle çalışarak yemek pişirmek için kullanılan ocaklar, kısa süre öncesine kadar tam boy fırınlı ocaklar olarak mutfaklarda yerini alırken gelişen teknoloji ile ankastre ocaklar olarak karşınıza çıkıyor. Farklılaşan modelleri ve yalnızca tasarımsal olarak değil özelliklerine bağlı olarak değişen ocak çeşitlerini Simfer markasından inceleyebilirsiniz.

Simfer Ocak Modelleri

1977 yılında üretim hayatına başlayan ve ilk olarak ürettiği sobalar ile evlere giren Simfer, çağa ayak uydurarak beyaz eşyadan ısınma gereçlerine kadar birçok ürüne konseptinde yer veriyor. Takip ettiği kalite politikası ile müşteri memnuniyetine sahip olan marka, ocak çeşitlerinde de farklı ürünleri kullanıcıya sunuyor. Simfer ocak modelleri arasında ağırlıklı olarak evlerde yaygın bir şekilde kullanılan set üstü ocaklar bulunuyor. Hem gazlı hem de elektrikli olarak bulunan set üstü ocak çeşitleri arasında tam boy fırınlarda olduğu gibi klasik tasarıma sahip ürünler ve daha modern tasarıma sahip ürünleri yerini alınıyor. Set üstü ocaklar arasında kullanım kolaylığı sunan ön kontrol sistemine sahip ürünler bulunduğu gibi daha klasik gazlı ocak modellerine de erişebilirsiniz. Set üstü ocaklarda modern mutfaklara yakışacak cam yüzeye sahip şık ürünler, hem beyaz hem de siyah renk seçenekleri farklılaşıyor. Tüple kullanmak için tasarlanan klasik emaye yüzlü ocak modelleri ise dört göze ve ızgaralı tasarıma sahip oluyor.

Simfer ocak modelleri arasında yer alan ankastre ocak çeşitleri ise daha estetik tasarımı ile değişiyor. Çalışma şekli olarak doğal gazlı mutfaklara uygun olan ürünler, şık tasarımları ile yemek pişirmeyi keyifli bir hale getiriyor. Mutfaklara yakışacak şık tasarımlara sahip olan ankastre setlerde farklı göz dizaynına sahip ürünleri bulmanız mümkün oluyor. Markanın elektrikli ocak çeşitleri ise hızlı ısınma ve ısı kademesi özelliği ile fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Her ocak gözü için 9 kademeye kadar ısı ayarı sunan ürünlerin gelişmiş özelliklerini inceleyebilirsiniz. Markanın ocak modelleri arasında dört gözlü ocak çeşitlerinin yanı sıra iki gözlü ankastre ürünler de bulunuyor. Yalnız yaşayanlar için oldukça kullanışlı olan iki gözlü ankastre setler küçük ebatları ile daha az yer kaplıyor.

Simfer Ocak Fiyatları

Tasarımları, kullanım özellikleri ve çalışma biçimleri farklılık gösteren Simfer ocak çeşitlerinin fiyatları da ürün çeşidine bağlı olarak değişiyor. Ankastre ocaklar ağırlıklı olarak tasarımları ile paralel fiyatlara sahip oluyor. Özellikle göz sayısı ve göz tasarımı ile değişen ocaklar, fiyat açısından ankastre ocaklar arasında öne çıkıyor. Yine şık tasarımları ile beğenilen farklı Simfer ocak fiyatları ile daha uygun fiyatlar ile sunuluyor. Ocak çeşitleri arasında sade modelleri ile dikkat çeken ürünlere de cazip fiyatlar ile erişebilirsiniz.

Markanın set üstü ocakları ise kullanılan malzemeye bağlı olarak farklı bütçelere hitap ediyor. Üst yüzeyi camdan üretilen ve daha modern bir görünüme sahip olan ürünler, benzer ürünlerden küçük fiyat farkları ile ayrılıyor. Ön kontrol panelleri ile güvenli kullanım özelliği sunan ve dokunmatik tuşlara sahip olan ürünler, daha birçok özelliği ile değişiyor. Beyaz ya da siyah cam yüzey olarak bulunabilen set üstü ürünleri detaylıca inceleyebilir, ürünler arasında fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. Set üstü ocaklarda tüple çalışan dört gözlü ürün çeşitleri ise çok daha cazip fiyat seçenekleri ile alıcı bulunuyor. Klasik ızgaralı tasarımları ile rahatça kullanılabilecek ürünleri inceleyebilirsiniz. Farklı özellikleri ile farklı mutfaklara hitap eden Simfer ocak çeşitlerinden uygun olanı seçebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Simfer Ocak Fiyatları

37 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Simfer Ocaklar
  2. Bosch Ocaklar
  3. Siemens Ocaklar
  4. Vestel Ocaklar
  5. Ferre Ocaklar
  6. Kumtel Ocaklar
  7. Franke Ocaklar
  8. Ventino Ocaklar
  9. Eminçelik Ocaklar
  10. Arçelik Ocaklar
  11. Luxell Ocaklar
  12. Profilo Ocaklar
  13. Vinola Ocaklar
  14. Esty Ocaklar
  15. Teka Ocaklar
  16. Ukinox Ocaklar
  17. Beko Ocaklar
  18. Altus Ocaklar
  19. Erato Ocaklar
  20. Dominox Ocaklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Ocak Tipi
  1. Elektrikli
  2. Gazlı
  3. LPG
 5. Gazlı Ocak Gözü
 6. Yakıt Tipi
 7. Kullanım Şekli
 8. Renk
  1. Beyaz
  2. Siyah
  3. Inox
  4. Gümüş
  5. Siyah Cam
 9. Ocak Yüzeyi
  1. Cam
  2. Emaye
  3. Metal
  4. Paslanmaz Çelik
 10. Genişlik (cm) A-Z
 11. Elektrikli Ocak Gözü
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm) A-Z
 16. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Simfer
DSACategoryId/2147483637/235604/22026/simfer
Başa dön