2003 yılında, İstanbul Mecidiyeköy'de kurulan Segmen Bilgisayar'ın alt markalarından birisi olan Snopy, sektördeki payını değil, sektörün kendisini geliştirmeyi hedefliyor. Kendilerine ait, özgün ürünleri satışa sunan markanın ürün skalasında tüketici elektroniği, çantalar, ses sistemleri, pc bileşenleri ve sarf ürünler bulunuyor.

Ses sistemleri en iddialı oldukları alanlardan birisi ve özellikle Snopy kulaklık çeşitleri ile bilinirliklerini arttırıyorlar. Mikrofonlu, bluetooth mikrofonlu, kulak içi, kulak üstü Snopy kulaklık seçenekleri arasından birçok farklı renk ve modeldeki ürünleri, hepsiburada.com'da bulabilirsiniz. Ses kalitesi konusunda kendisini ispatlayan marka, kullanıcılara kaliteli müzik keyfi ayrıcalığını sunuyor. Kulaklıklar, performanslarının yanı sıra özgün biçimleri ve estetik görünümleri ile de müzikseverlerin tarzlarının bir parçası oluyor. Ayrıca Snopy'nin 2.0, 2.1 ve mini speaker çeşitlerine de marka sayfasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Snopy, oyun kolları alanında da tüketicilerin dikkatini çekmekte. Kablolu, kablosuz, titreşimli joyped ürünleri oyun severlerin favorileri arasında. Snopy direksiyon çeşitleri de birçok playstation salonu ve playstation kullanıcısı tarafından tercih edilmekte. Ürünlerin rahat kavranışı, uzun kullanım ömürleri, fonksiyonel özellikleri ve performansları son derece etkili. Bir Snopy direksiyon seti sahibi olarak, tüm yarış oyunlarının gerçekçiliğini arttırabilir, daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Her yeni ürününde sektörde ses getiren, fark yaratan Snopy kulaklık modellerini ve keyifli sürüş deneyimleri yaşatan, kullanışlı, dayanıklı Snopy Direksiyon seçeneklerini marka sayfasından karşılaştırmalı olarak inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kolayca sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Snopy

254 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Mikrofon
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Tipi
 9. Kablo Uzunluğu A-Z
 10. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön