Spor

Spor Puzzle Yapbozlar 

Puzzle, yapboz, bilmece, bulmaca, bilinmeyen bir durumu, her aşamasında şaşkınlık yaratarak, çözüme ulaştırmak gibi birçok anlamı içinde barındırır. Her yaş grubuna hitap eden, sabır ve dikkat, konsantrasyon gerektiren bir zeka oyunudur. Zeka gelişimine büyük katkısı olan, aynı zamanda da her yaş gurubu için tercih edebileceğiniz oyunlar arasında yer alır.

Spor temalı yapboz yyapmak bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmenin, eğlendirmenin, zihni çalıştırırken, bir yandan da zihin yorgunluğunu atmanın en güzel yollarından biridir. Siz de spor temalı puzzle yaparak, günlük rutin işlerinizden uzaklaşabilirsiniz.

Spor Puzzle Yapboz Fiyatları

Spor puzzle yapbozlar, canlı renk seçeneği ve farklı görselliğinin yanı sıra, 50 ile 5000 gibi çeşitli parça sayısı ile de farklı fiyat aralığı gösterir. Her bütçeye uygun olma özeliği taşır. Ailece birlikte vakit geçirmenin keyfiyle eğlenirken, aynı zamanda birleştirebileceğiniz spor temalı yapbozlar, çeşitli sayıda parçaları ile sizleri bekler.

Ürünler kaliteli malzemesi ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ebatları ile tercihlerinize sunulur. Ekonomik, her bütçeye uygun yapboz çeşitleri zamanınızı keyifle geçirebilmeniz için ilk akla gelen aktiviteler arasındadır.

Kayak, motor, surf, snowboard, futbol gibi çeşitli spor branşları görselleri ile özel tasarlanan yapbozlar, kaybolan parça desteği ile de endişelerinizi yok eder.

Spor Puzzle Yapbozlar

Puzzle, yapboz yapılırken pratik çözüm yolları aranır. En hızlı nasıl tamamlanacağı konusunda, zihni zorlar. Bu da insan zihnini, pratik bir şekilde, önce plan yapmaya, sonra da aşama aşama ilerlemeye doğru götürür. Bir plan program dahilinde yürüttüğünüz günlük işleriniz ile benzerlik gösterir.

Spor puzzle yapboz oyunu da çeşitli sayılarda olan parçaların birleştirilerek bütüne varılması ile gerçekleşir. Parçaları bir araya getirmek, uzun zaman ve emek ister. Amaç, kısa sürede pratik bir çözüm bulmaktır. Dışarıdan içeriye doğru başlayarak birleştirirseniz, işinizi kolaylaştırmış olursunuz. Dış kenarlardan başlayarak merkeze doğru, adım adım parçaları birleştirdikçe ilerler ve kısa sürede bütünselliğe ulaşırsınız. Sonunda da merak ve heyecanla beklediğiniz spor temasını elde edersiniz.

Rutin işlerden uzaklaşarak dinlenmek, aynı zamanda da zihninizi sürekli aktif tutarak zeka gelişiminizi sağlamak için, istediğiniz spor temalı puzzle, yapbozları kolaylıkla bulabilirsiniz. Motor yarışları, snowborad, sörf, golf veya futbol temalı puzzle'lar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yaşadığınız tüm bu heyecanı, yaş grubuna göre çeşitleri ile çocuğunuza da yaşatarak, onun zeka gelişimine de katkıda bulunabilirsiniz. Spor temalı puzzle sayesinde çocukların spora karşı ilgisini de artırabilirsiniz. Ya da tam tersi durum oluşabilir. Puzzle, yapbozlara ilgisini artırmak istediğiniz çocuğunuzun, dikkatini çekebilmek için, sevdiği takımın sporcularından oluşan spor temalı puzzle terhcih edebilirsiniz.

Canlı renkleri, golf oynayan sevimli köpekleri ile 750 parçadan oluşan, Masterpieces Puzzle Putting Puppies tercihi ile birlikte çocuğunuza spor sevgisini aşılayabilirsiniz. Heyecanla tamamlamak isteyeceği bu sevimli yapboz ile birlikte, onun mücadele etme ve sorumluluk duygusunu geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda da puzzle'ı birlikte yaparak sizinle uzun ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlarsınız. Birlikte daha fazla vakit geçirmenin keyfi ile de aranızdaki iletişimi daha da güçlendirirsiniz.

Çocuklar için daha az sayıda parçadan oluşan, yaş gurubuna uygun modeller ise onlara başarmanın mutluluğunu yaşatır ve özgüvenlerini pekiştirir.

Anatolian Klasik Sporlar temalı 500 parça puzzle tercihiniz ile de çocuğunuzun tüm klasik spor dalları ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlarsınız. Oynarken bir yandan da ilgisi ve yeteneği olabileceği spor dalını keşfedebilirsiniz.

Ailece, bireysel ya da çocuğunuz ile birlikte tamamladığınız yapbozları, çerçeveleterek tablo haline dönüştürebilir ve evinizin dekorasyonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spor Temalı Puzzle Yapbozlar

1491 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 1491 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?