Tarihi

Tarihi Puzzle Yapbozlar

Yapboz olarak da bilinen puzzle, parçalardan oluşan bir resim veya fotoğrafın birleştirilerek bütününün elde edilmesini amaçlayan bir eğlence aracıdır. Birleştirme aşamasında eğlenceli vakit geçirireceğiniz yapbozları sonrasında dekorasyon ürünü olarak kullanmanız da mümkündür. Tarihi puzzle yapbozlar, yakın tarihten uzak tarihe, ünlü ordulardan güzel sultanlara kadar oldukça geniş ürün yelpazesi sunar. Değişik konseptlerde ve dilediğiniz boyutlardaki bir tarihi yapbozu Educa, Masterpieces ya da Anatolian gibi çeşitli markalardan temin edebilirsiniz.

Tarihi Puzzle Yapboz Fiyatları

Kaliteli kağıt malzemelerden üretilen tarihi puzzle yapboz modelleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Beğendiğiniz ürünü, kendinize uygun gördüğünüz parça sayısında satın alabilirsiniz. Özel malzemeleri sayesinde, puzzle parçaları birleştirme aşamasında kolay zarar görmez ve uzun süre dayanıklıdır. Puzzle yapışkanları kullanarak, birleştirdiğiniz yapbozları tablo halinde sabitleyip yıllarca muhafaza edebilirsiniz. Çerçeve ya da benzeri askı ürünleri kullanarak duvarlarınıza asabilir, evinizde ya da ofisinizde sergileyebilirsiniz. Kayıp parça desteği sağlayan markaları tercih ederseniz, yapboz parçalarınızın kaybolması halinde, eksik parçayı temin edebilirsiniz. Geniş desen ve renk seçeneklerine sahip tarihi puzzle yapboz, hem eğlenceli bir hobi aracı, hem de benzersiz dekorasyon ürünüdür. Görenleri hayran bırakacak pek çok ürüne sahip tarihi puzzle ürünlerinden, dilediğiniz konsept ve boyutu tercih edebilirsiniz.

Kişisel zevklerinize ve tercihlerinize uygun dekore edilmiş evlerinizi ya da ofislerinizi, kendi emeğinizle oluşturduğunuz bir tablo ile süslemek gibisi yoktur. Dünyaca ünlü bir savaş anını kendi emeğinizle oluşturup, duvarınızda dostlarınıza sergileyebilirsiniz. Güzelliği ile büyüleyen, tarihe damgasını vuran bir sultanı yapbozunuz ile oturma odanızda yaşatabilirsiniz. Tarihte imzası bulunan bir olayı konu edinen bir yapbozu birleştirirken eğlenceli vakit geçireceğiniz gibi, her baktığınızda emeğinizin sonucundan mutlu olursunuz. Hayranı olduğunuz, dünyada ya da ülkenizde önemi büyük bir olayı simgeleyen tarihi bir olay sayesinde, yaparken zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. Kendi elinizden çıkan, üzerinde vakit harcadığınız bir hediyenin, sevdikleriniz için de değeri oldukça büyüktür. Uzun yıllar saklanabilen ve çeşitli yerlerde sergilenebilen yapbozlar ile eğlenceli vakit geçirirken, değerli hatıralar da bırakırsınız. Sevdiklerinize özel tarihi puzzle yapbozlar seçerek, hem kaliteli hem de emeğinizin olduğu hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Tarihi Puzzle Yapbozlar

Tarihi puzzle yapbozlar fiyat, marka, parça sayısı ve özellikleri bakımından farklılar gösterir. Yapboz fiyatları geniş bir fiyat yelpazesinde değişir. Yapboz fiyatlarını değiştiren ilk etken yapbozun oluşturulduğu parça sayısıdır. Bu parça sayısı, yapbozun açıklamalarında belirtilir ve 500, 1000 ya da 3000 gibi değişik miktarda olabilir. Küçük boyutlardaki tarihi puzzle yapboz çeşitleri 500 parçadan başlar. Puzzle yapmaya yeni başlayanlar ve çok fazla vakit ayıramayanlar için ideal olan bu sayılarda, değişik pek çok desen bulabilirsiniz.

Puzzle birleştirmekte daha profesyonel ya da vakit ayırmayı, daha fazla uğraşmayı hedefleyenler için, daha fazla parça sayısı sunan yapbozlar idealdir. Bu ürünler 2000, 3000 gibi parça sayıları ile satılırken fiyatları da aynı doğrultuda değişir. Yapbozun parça sayısı arttıkça, birleştirme sonucunda oluşan tablonun boyutları da belirli oranlarda artacaktır. Puzzle yapmada deneyimli iseniz, 1500 ve üzeri parçalı tarih temalı ürünleri tercih edebilirsiniz. 2000'i aşan parça sayıları puzzle tutkunlarının dünyasına renk katarken, ihtişamlı bir savaş anı ya da güzelliğiyle büyüleyen bir saray resmi dekorasyonunuza yeni bir dokunuş katar.

Farklı zaman ve farklı konseptleri yansıtan tarihi puzzle yapboz modelleri, Türkiye ya da dünya tarihini eşsiz biçimde evinize taşır. Puzzle yapım aşamasında eğlenceli vakit geçirirken, sonrasında duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Seçeceğiniz tarihi yapbozun deseni, boyutu ve renkleri tercih ve beğenilerinize göre değişir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tarih Temalı Puzzle Yapbozlar

424 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 424 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?