Taşıtlar

Taşıt Puzzle Yapbozlar 

Küçük, büyük herkesin keyif aldığı ve ailecek oynadığı puzzle ya da Türkçe adıyla yapbozlar, eğlenceli zaman geçirmek için ideal bir seçenektir. Farklı temaların işlendiği yapbozlar ile kimi zaman bir manzaranın, bir sanat eserinin kimi zaman da Türkiye veya dünya haritalarının, tarihi yapıların, hayvanların hatta 3 boyutlu (3D) görsellerin keyfini çıkarabilirsiniz. Taşıt temalı puzzle çeşitleri ise en çok ilgi çeken hobi ürünlerinden biri olarak puzzle severlerin gözdesidir.

Taşıt Puzzle Yapboz Fiyatları

Diğer tüm puzzle seçenekleri gibi taşıt puzzle yapbozlar da yüzlerce küçük parçadan oluşur. Parçaların yerleştirildiği puzzle tahtası veya kartonu genişliğine göre 1000, 1500 parçaya ulaşabilen taşıt puzzle yapbozlar, akla gelebilecek her türlü taşıtın fotoğrafı, illüstrasyonu veya tablosu kullanılarak hazırlanır.

Taşıt temalı yapbozlar farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Parça sayısına, marka ve temalara göre değişik fiyat aralıklarında satılan taşıt yapbozlarında, fiyat farklılıklarını oluşturan etkenlerden biri de, ürün kapsamında verilen kayıp parça desteği ve yapıştırıcı desteğinin bulunup bulunmamasıdır. Bu özellikler yapbozu hazırlayan markanın bir tercihidir. Bu destekleri isteyip istemediğinize, fiyatlarına, puzzle parça sayısına ve diğer seçeneklere göre yapbozları inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Kutu üzerinde belirtilen bu etkenleri de göz önüne alarak, tercih ettiğiniz ve bütçenize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz.

Yetişkinlerin de zevk alarak oynadığı puzzle, özellikle belli yaş grubuna (Genel olarak + 12) erişmiş çocuklar ve gençler için keyifli bir oyun olmasının ötesinde, onlara sabır ve odaklanma gibi yetileri kazandırmada da önemli bir işlev sağlar. Belirli bir konuya yoğunlaşma sorunu yaşayan, derslerine odaklanmada, dikkatini toplamada güçlük çeken, hiperaktivite benzeri olgular yaşayan çocuklarda yapbozların olumlu etkisi bilinir. Taşıt temalı yapbozlar, çocuk ve gençlerin sevdiği klasik otomobiller veya yarış otomobilleri, hava araçları ve motosikletlerden oluşması nedeniyle, hem onların ilgisini çeker hem de söz konusu yetileri kazanmalarında yardımcı olur.

Taşıt Puzzle Yapbozlar

Taşıt temalı puzzle çeşitleri arasında geçmişten bugüne çok sayıda taşıt figürü yer alır. Tarihi filmlerden aşina olunan yelkenli gemi türü kalyonlar, modern savaş gemileri, klasik veya spor arabalar, tren ve tramvaylar, motosikletler, bisikletler, uzay mekikleri, otobüsler, uçaklar gibi seçenekler sayesinde yapboz severler keyifli vakit geçirir. Hava, kara, deniz taşıtlarına ilgi gösterenler için, son derece ilgi çekici bir hobi seçeneği olan taşıt yapbozlarını, sadece eğlence olarak değil, zihinsel ve estetik aktivite olarak da görmek yanlış olmaz.

Bulmacalarla uğraşmaktan hoşlananlar, bulmaca çözmeyi sevenler için eşsiz bir alternatif olan taşıt yapbozlarını sadece bir oyun veya eğlence değil, hoş bir dekorasyon öğesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Canlı, göz alıcı renklere, çizimlere ve tasarımlara sahip olan taşıt yapbozlar, belli bir estetik duyusuna sahip olanlar için oldukça hoş bir görsel keyif de veriyor. Zihni dinlendirmek, günün stresinden ve yoğunluğundan sıyrılmak için ideal bir hobi olan puzzle, tıpkı odaklanma ve dikkat sorunu yaşayan çocuklarda olduğu gibi, yetişkinlerde de zihinsel yetilerin korunmasında yardımcı olur. Özellikle olumsuz düşüncelerin aklınıza doluştuğu dönemlerde, herhangi bir karar verme aşamasında puzzle ile ilgilenmek, olumsuz düşünceleri bertaraf etmek, belli bir noktaya odaklanıp karar verme sürecini hızlandırmak adına önemli katkılarda bulunur.

Biribirinden zengin puzzle seçenekleri sunan Educa, Eurographics, Masterpieces ve diğer markaların taşıt yapbozları ile hem tek başınıza hem de arkadaşlarınız ve ailenizle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca bu modelleri yılbaşı, sevgililer günü gibi özel tarihlerde, sevdiklerinizin doğum günlerinde onları çok sevindirecek bir hediye olarak da değerlendirebilirsiniz.

Taşıt Temalı Puzzle Çeşitlerini Hobi ve Oyun Konsolları  ve Hobi Eğlence Ürünlerini kategorimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taşıt Temalı Puzzle Yapbozlar

2613 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 2613 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?