Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tiens Airiz Hijyenik Ped Set 3 Normal 2 Günlük 1 Gece Toplam 6 Paket

Airiz
406,99 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (16)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

415,00 TL
399,00 TL
DSACategoryId/2147483619/80296002/80365084
Tiens Airiz Hijyenik Ped Set 3 Normal 2 Günlük 1 Gece Toplam 6 Paket
Tiens Aırız Oksijenli Ve Negatif İyonlu Kadın Pedleri, Zararlı Bakterilerin Üremelerini Engelleyen Ve Faydalı Bakterileri Teşvik Eden Aktif Oksijen Ve Anyon İçerir. Aırız  Kadın Pediyle  En Çok  İlgiye İhtiyaç Duyduğunuz Özel Günlerinizde Kendinizi Daha Fazla Yorgun Ve Bitkin Hissetmeyeksiniz! 

Açıklama
Yaşam Boyunca Bir Kadın Yaklaşık 15 000  Ped Kullanır. Dünya Sağlık Örgütü Tarafından Hazırlanan İstatistiğe Göre Dünya Çapında Kadınların %80’İn Çeşitli Jinekolojik Sorunları Vardır Ve Bunlardan %63’Ü Kalitesiz Pedler Kullanımından Kaynaklanır. Özel Günlerinde Kadınlar Çeşitli Enfeksiyonlara Maruzdur . Âdet Kanı, Virüs Ve Bakterilerin Üremesi İçin İdeal Bir Ortamdır. Bu Yüzden Bu Özel Dönemde Konfor Ve Güvenlik Sağlayan Yüksek Kaliteli Kadın Pedlerin Kullanımı Çok Önemlidir. Bakteriler, Kadın Pedinde Kolayca Ürebilir Ve Özel Günlerinde Kadınlar Mikrop Kapmaya Daha Eğilimli Olduklarından Dolayı Kolayca Enfeksiyon Kapabilirler.

Yüksek Kaliteli Ve Güvenli Airiz Kadın Pedi Sayesinde Tıens, Konforluk Ve Güvenlik Sağlayarak Bu Dönemde Kadınlara Kişisel Bakım Ve Koruma İçin Yeni Bir Çözüm Sunar.

En Modern Teknolojiye Göre Hazırlanan İki Temel İçeriği Olan Tek Çekirdekli Yüksek Teknolojik Patentli Ürün.
Airiz Kadın Pedindeki  Aktif Oksijenli Ve Negatif İyonlu Patentli Bant, Şimdiye Kadar Tüm Serilerden En Yüksek Anyon Konsantrasyonudur. Böylece Pedler, Tamamen Doğal Bir Biçimde Kadın Organizmanın Kendi Kendine Temizleme Özelliğini Güçlendirir, Bağışıklık Oluşturur Ve Enerji Verir. İlâç Ve Kimyasal Madde İçermez Ve Yan Etkileri Yoktur.

Bu Benzersiz Avantajlar Ve Güvenli Kullanım Sayesinde Ürün, Kişisel Bakımın Sağlanması İçin Her Gün Kullanılabilir. Ayrıca Kadın Pedi, İdrar Yolu Hastalığı Olanlara Ve İnkontinans Hastalarına Da Tavsiye Edilir.

Negatif Yüklü İyonlar(Anyon) Havanın Elemanlarıdır. Negatif Yüklü İyonların Bakterileri, Küfü Ve Zararlı Maddeleri Yok Etme Özelliği Vardır. Günümüzde Pozitif Ve Negatif İyon Orantısı Özellikle Şehirlerde Dengesizdir . Bu Durum İnsanın Sağlığını Ve Ruh Halini Olumsuz Yönde Etkiler.

Peddeki Anyonlar, Nemin Etkisi Altında Serbest Bırakılır. Cilt, Pedin Yüzeyi İle Temas Edince Epidermiste Oksijen Üretimi Artar. Böylece Bakteriler Ve Kötü  Kokular Etkili Bir Biçimde Yok Edilir.  Airiz Patentli İyonlu Bant Sm3’Te 6100 Negatif İyon Kadar Serbest Bırakır. Bu, Piyasada Bulunan Tüm Kadın Pedlerinden En Yüksek Konsantrasyondur. Araştırmalara Göre Çevredeki Anyon Konsantrasyonu 5000/Sm3’Ten Daha Fazla Olduğu Zaman İnsan Vücudunun İltihap Ve Bakterilere Karşı Etkisi Daha Büyüktür.

Çift Taraflı Patentli Bantta Aktif Oksijen De Kullanılmıştır. Aktif Oksijen, Kadın Pedin Hava Geçirmesini Ve Oksijen Erişimini Sağlar.  Formüldeki Nane, Kaşıntıyı Ferahlatır Ve Rahatlatır.
Türü Normal
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GXAEY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön