Güzelliğin ön plana çıkması sadece makyajdan ibaret değildir. Vücutta yapılan bakımlar asıl doğal güzelliği ortaya çıkarır. Bu bakım türlerinden birisi de tırnaklardır. Tabi bu bakımı yapabilmek için öncelikle tırnak sağlığına dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı bir metabolizma varsa tırnaklarda daha güçlü ve dayanıklı olur. Ancak tırnaklar için bakım ürünleri kusursuz güzellik ve zarif görünüm adına mutlaka tercih edilmelidir.

Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Tırnakların daha hoş ve zarif olmasına etki eden kriter yapılarıdır. Haliyle güçlü ve sert tırnaklarda yapılan bakım daha güzel ve kusursuz görünecektir. Bu bakımdan yediğiniz besinler ve vücut metabolizmanız tırnaklarınızın güzelliğine de vurgu yapar. Özellikle demir, kalsiyum, B vitamini, potasyum açısından zengin olan gıdalar tırnakların güçlenmesine ve daha güzel uzamasına yardım ederler.

Bakım için beslenmenin dışında kırılmasını önleyen limon ve sirke gibi ek gıdalardan da faydalanabilirsiniz. Ancak kısa sürede en etkili sonuçlara ulaşmak için Tırnak Bakım Ürünleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Tırnak fırçaları bakım ürünleri arasında yer alan vazgeçilmez araç gereçlerdendir. Daha çok tırnakların sararmasına engel olan bu araç gereç sayesinde koyu renk ojelerden sararmış tırnaklarınızı kendi doğal rengine kavuşturabilirsiniz. Fırçayı kullanmadan önce ıslayarak kullanmanız daha etkili ve hızlı sonuç almanıza yardım edecektir.

Tırnak bakımı denildiğinde ilk olarak akla manikür gelir. Manikür yapımında ise daha estetik tırnaklar için tırnak eti bakım kremleri oldukça pratik ve kolay kullanım sunarlar. Bakım kremleri aynı zamanda tırnakların nem dengesini sağlayarak sağlıkla ışıldamalarına destek olur.

Tırnaklar, kenar etlerinin orantılı ve güzel görünümü sayesinde çekicidir. Bu konuda etkili sonuçlar almak adına tırnak eti çıkarıcılar kullanılabilir. İçerdikleri hoş kokuları ve doğal içerikleri hem tırnaklarınıza hem de ellerinize bakım sağlarlar. Bunların dışında tırnak dekorasyon fırçası, beyazlatıcı maske, soyucu maske, koruyucu ön cila, besleyici yağ ve tırnak serumu gibi daha birçok bakım ürünü isteğe göre tercih edilebilir.

Tırnak Bakım Ürünleri Nelerdir?

Tırnakların daha çekici olmasını ve uzun süren güzellikte ışıldamasını sağlayan bakım ürünleri birçok kozmetik markasına göre değişiklik oluştururlar. Tırnak bakım alanında piyasaya birçok kozmetik ürünü sunulsa da bunlar arasında kaliteli ve hızlı etki sağlayan oldukça azdır. Bu bakımdan ürün seçiminde öncelikle kaliteye ve sonuca dikkat edilmesi gerekir.

Vücut bakımında ve kozmetik de markalaşan Flormar kaliteli ürün yelpazesiyle her zaman kadınların beğenisindedir. Bu bakım ürünleri arasında yer alan oje kurutucu, kullanımlarda mükemmel ve kusursuz sonuçlara ulaştırır. Ürün tüm cilt tipleri için uygundur. Manikürün daha kısa sürede tamamlanmasına da destek olur.

Tırnak etlerinin güzel ve zarif görünümü özellikle manikürün daha kusursuz olmasına fayda edecektir. Mavala tırnak eti yağı bu kusursuzluğu kısa sürede sizlere sunar. Yumuşatıcı, besleyici ve güzelleştirici olan yağ soğuktan sertleşmiş tırnak etlerine son verir. Mavala ayrıca daha derinlemesine bakım yapmak isteyenler için tırnak şekillendirici krem, oje kurutucu, tırnak çukur dolgusu, soyucu maske, tırnak uzamasına yardımcı, tırnak koruyan ön cila, son cila ve tırnak kalkanı gibi ürün skalasına sahiptir.

Tırnaklara elmas sertliği getiren Sally Hansen ise pratik şişesiyle bakım konusunda vazgeçilmezdir. İçeriğinde yer alan mikro-elmas partiküller tırnakların sertleşmesini sağlayarak aynı zamanda sağlıklı beslenmelerine de fayda eder. Bakım ürünü ojesiz ve temiz tırnaklara düzenli olarak Üç gün boyunca uygulanmalıdır. Üç gün sonra tırnaklarda oluşan katman temizlenebilir. Hansen aynı zamanda tırnak bakım yağı, bakım serumu ve tırnak uzatıcı ürünlerde üretmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tırnak Bakım Ürünleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 3807 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010968/32010920