Ellerinizin her daim bakımlı görünmesi için sadece cildinize bakım yapmanız yetmez. Gerçek anlamda bakımlı ellere sahip olmak isteyen kadınların dikkat etmesi gereken bir husus da tırnak bakımıdır. El cildiniz ve tırnaklarınız birlikte bakımlı ise elleriniz bakımlı görünür. Bakımlı tırnakların temel şartı doğru beslenmek olmakla birlikte, uygulanan doğru tırnak ürünleri ile de tırnaklarınıza sağlık kazandırırken, güzelleştirebilirsiniz.

Tırnak Ürünleri

Bakımlı tırnaklar için; tırnaklarınızın yapısına uygun bakım ve güzellik ürünleri kullanmanız gerekir. Örneğin; zayıfladığı için kırılan tırnaklar için, özel güçlendirici kalyonlar kullanabilir, hem tırnak kökünün harekete geçmesi hem de güzelliğinizin korunması için manikür setlerini kullanarak tırnaklarınıza manikür yapabilir veya kırıldığı için estetiğinizi bozan tırnaklarınızı saklamak için hazır takma tırnakları kullanabilirsiniz. Takma tırnakları da; tırnaklarınıza uygun hale getirebilmek için tırnak şekillendirici törpülerden veya tırnak makaslarından yardım alabilirsiniz. Takma tırnakları yapıştırmak için uygun ve güçlü yapıştırıcıları da bulabileceğiniz kategoride, her zevke, her bütçeye ve her tırnak tipine uygun takma tırnaklara da ulaşabilirsiniz. Takma tırnaklar; hazır biçimlendirilmiş, oje sürülmüş ve hatta french manikür yapılmış şekilde bulunabileceği gibi, tırnaklarınıza uygun olarak sizin şekillendirmeniz için, sade, şekillendirmeye müsait ve ojesiz de olabilir. Dilediğiniz renkte, şekilde ve farklı markalara ait tırnakları bu kategori altında bulabilirsiniz.

Şekli hoşunuza gitmeyen tırnaklarınıza kendi dilediğiniz şekli verebilmek için üretilmiş olan ve tırnak tipine göre sert, orta sert ya da yumuşak olarak bulabileceğiniz törpülerle, oje öncesi gerekli düzeltme işlemini yapabilir ve tırnaklarınızı dilediğiniz renkte oje ile renklendirmek için hazırlayabilirsiniz. Farklı markalarda, farklı renklerde ve tonlarda ojeleri de kolaylıkla bulabileceğiniz tırnaklar kategorisinden; beğendiğiniz, zevkinize ve tarzınıza uygun ojeleri alarak güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz. Ojelerinizin daha hızlı kurumasını istiyorsanız; cila ya da sprey formunda bulabileceğiniz nail dryer (oje kurutucu) ürünleri tercih edebilirsiniz. Oje kurutucu ürünler; ojelerinize parlaklık sağladığı gibi ojelerinizin birkaç dakika gibi kısa bir sürede kurumasını sağlayarak, hem işlerinize daha kısa sürede dönmenizi sağlıyor hem de ojelerinizin kısa sürede sertleşerek bozulmadan kurumasına olanak veriyor. Ayrıca oje kurutucu cihazları da, ojelerinizi kurutmakta kullanabilir ve ojelerinizin yapısını değiştirmeden sertleştirebilirsiniz.

Oje parlatıcılar, mat ojelerin renklerini beğenen ancak mat oldukları için kullanmak istemeyen kadınların imdadına yetişerek, istedikleri renkteki ojeyi parlak olarak kullanmalarına imkan tanıyor. Uzun süre aynı ojeyi kullanmaktan hoşlanmayan kadınlar için ise, farklı hacimlerdeki asetonlar yardıma koşuyor. Vitaminli, hoş kokulu gibi seçenekleri de bulunan asetonların, isteğinize ve bütçenize uygun olan boyunu kullanarak, hem ojelerinizi kolaylıkla silebilirken hem de tırnaklarınızı içeriğindeki vitaminlerle besleyerek sağlık kazandırabiliyorsunuz. Sıklıkla oje sürülen tırnakların sağlıklarını kaybetmemeleri için, uzmanlar tarafından önerilen, haftada ya da iki haftada bir tırnakların ojeden arındırılması ve birkaç gün ojesiz kullanılarak havalandırılması uygulamasını aslına uygun olarak uygulayabilmeniz açısından da en büyük ihtiyaç olan asetonlar, çeşitli seçenekleri ile burada sizlerle buluşuyor.

Tırnak yeme alışkanlığını bırakamamış kadınlar için bir numaralı yardımcı olan acı ojeler; acı ve kötü tatlarıyla, farkında olmadan tırnaklarını koparan kadınların bu alışkanlıklarından vazgeçmelerine yardımcı oluyor. Tırnak uzatıcı, besleyici, harekete geçirici gibi özelliklere sahip olan çeşitli markalara ait acı ojeler ile tırnak yeme alışkanlığınızdan vazgeçerken, tırnaklarınızın daha hızlı uzamasını sağlayarak el güzelliğinize de bir an önce kavuşabiliyorsunuz. Tüm bunlar haricinde, çeşitli tırnak temizleme mendilleri, tırnak balsamları, manikür kremleri, manikür kapları, manikür suları gibi tırnak bakım ve güzellik ürünlerini bulabileceğiniz bu kategorideki ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tırnak Bakımı Ürünleri

Oje
Aseton
Oje Kurutucu
Takma Tırnak
Tırnak Bakımı
Konumseçilmedi