Kadınlar her zaman zarif ve bakımlı olmayı severler. Bunun için şık olmaya özen gösterirler. Giyilen kıyafetlerin tamamlayıcısı olan ojeler, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Kıyafet değişikliği gerçekleştirdiğinizde, kullandığınız ojelerin de rengini değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Oje çıkarıcıları kullanarak farklı renkteki ojeler için tırnaklarınızda yer açabilir, tırnaklarınızın kıyafetlerinizle tam uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Oje Çıkarıcılar

Gerek ambalajı gerekse içerikleriyle farklı şekillerde oje çıkarıcılar, sizlerin kullanımına sunulur. Tırnağınızın ihtiyacına ve yapısına göre oje çıkarıcıları kullanmak tırnağınızın daha sağlıklı kalmasını sağlayabilir. İnce ve yumuşak tırnaklarınız için E vitamini içeren asetonsuz oje çıkarıcıyı tırnaklarınızda tatbik edebilirsiniz. E vitamini, tırnaklarınızdaki nem kaybını azaltarak tırnaklarınızın kırılmasını engeller. Böylelikle tırnaklarınız sağlıklı bir şekilde uzar, kırılmaz, ayrıca canlı ve parlak bir görünüme sahip olabilir. Tırnaklarınız kuru ve kırılgan bir yapıya sahipse, asetonsuz oje çıkarıcıları tercih etmeniz doğru olabilir. Bu ürünler ojeyi hızlı ve tırnağınıza zarar vermeyecek şekilde giderebilir. Aynı zamanda bu oje çıkarıcılar, tırnağınıza bakım yaparak tırnağınızdaki nemi muhafaza edebilir.

Tırnaklarınızda herhangi bir sorun yoksa edinebileceğiniz aseton yapılı oje çıkarıcılarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. E vitamini ve gliserin takviyesi içeriğiyle formüle edilen asetonlar, ojelerinizi çıkarırken, tırnaklarınızı besler ve nemlendirir.

Sıvı oje çıkarma ürünlerinin yanı sıra, katı şekilde formüle edilen, pamuğa gerek duymadan da kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan oje çıkarıcıları da bulabilirsiniz. Seyahatlerinizde ya da acil durumlarda bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilir, ojelerinizi çıkarmak için pratik şekilde uygulayabilirsiniz. Süngerli asetonlar, cam şişe içerisinde süngere emdirilmiş besleyici özelliğe sahip ürünlerdir. Oje temizliğinde son derece hızlı ve etkili olabilirler.

Hassas ve kırılgan tırnaklara sahipseniz, ayrıca takma tırnak da kullanmayı arzu ediyorsanız, takma tırnaklar ve sahip olduğunuz hassas tırnaklarınız için özel olarak geliştirilmiş ürünler de mevcuttur. Bu oje çıkarıcılar, içerdikleri özel formülleriyle tırnaklarınızın çok kısa sürede güçlenmesine katkıda bulunarak aynı zamanda takma tırnak kullanımınızda size kolaylık sağlayabilir.

Oje Nasıl Çıkarılır?

Ojenizi çıkarmadan önce seçeceğiniz oje çıkarıcılarını, tırnağınızın yapısına göre belirlemeniz, ojenizin çıkarılması sırasında tırnaklarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçebilir. Sonrasında sıvı ya da cam kavanoz içerisindeki sünger yapılı oje çıkarıcılarından hangisini kullanmak istediğinize karar verdikten sonra, oje çıkarma işlemine başlayabilirsiniz.

Kullandığınız ojelerin tırnaklarınızda kalma süreleri, ojelerin yapısına göre olabildiği gibi, ellerinizin su veya farklı bir etkenlerle temasına bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Tırnağınızdaki ojeleri çıkarmayı düşünüyorsanız ve tercihiniz sıvı oje çıkarıcılardan yanaysa, bu ürünleri kullanabilmek için bir pamuğa gereksiniminiz vardır. Bu pamuk çeşidi, normal veya disk pamuk şeklinde olabilir. Aldığınız bir parça pamuğun üzerine, pamuğu ıslatacak şekilde uygun miktarda oje çıkarıcı dökülür. Bu pamuk, ojeli tırnak üzerinde birkaç saniye bekletildikten sonra dipten tırnak ucuna doğru hareket ettirilir. Bu sayede pamuğun tırnaktaki ojeyi emmesi sağlanır. Kullandığınız oje koyu renkli bir ojeyse, bu işlemi uyguladıktan sonra farklı bir pamukla bu işlem tekrar edilmelidir. Çünkü bu renk ojeler, tırnak dip ve kenarlarında kalıntı bırakabilirler. Bu noktada dikkatli temizlik çok önemlidir. Açık renk ojeleri temizlemek isterseniz, tek uygulama yeterli olabilir.

Tercihiniz süngerli ürünler ise bu tip oje çıkarıcılar süngere emdirilmiş yapıda olduklarından dolayı kullanım sırasında pamuğa ihtiyaç duymayabilirsiniz. Tırnağınızı süngerle temas etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede süngerimsi yapı, tırnağınızdaki ojeyi emerek tırnağınızın temizlenmesini sağlar.

Siz de gereksinim duyduğunuz ürünleri seçerek hem tırnak sağlığınızı koruyabilirsiniz hem de kullandığınız ojelerin kolaylıkla çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

Oje Çıkarıcı, Aseton Fiyatları

93 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Golden Rose
  2. Flormar
  3. Agiss
  4. Şelale
  5. Gabrini
  6. Gülşah
  7. Parmex
  8. Kent
  9. Byphasse
  10. Alessandro
  11. Delia
  12. Kalyon
  13. Mavala
  14. Sally Hansen
  15. moon
  16. İpelina
  17. Agiva
  18. Alix Avien
  19. Bioflex
  20. Clean
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010968/32010976
BAŞA DÖN