Teknolojik çözümler üreten Trust markası bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi elektronik ürünlerle beraber kullanılabilen aksesuarlarla kullanıcılarının konforunu artırır. Bilgisayar üzerinden oyun oynamayı seven kişilere yardımcı olan oyuncu fareleri üreten marka ergonomik şekilde kavranarak kullanıcılarına hız kazandıran modern fare modelleriyle beğeni toplar. Mouse ve mousepad setleriyle masanızda farenizin kaymasını engelleyen altlığa da sahip olarak oyun sırasında ya da program kullanırken rahat bir deneyim yaşarsınız. Hassas sağ ve sol tık tuşlarına ek olarak sayfada aşağı yukarı hareket etmenizi kolaylaştıran toplarıyla da kullanım rahatlığı yaratan fareler ışıklı modeller de içerir. Seyahat halindeyken telefon kullanabilmeyi kolaylaştıran araç içi telefon tutucular sayesinde mobil cihazınızı sarsıntılara karşı da korursunuz. Sabitlenerek güvenle kullanılabilen Trust marka telefon tutucular ayarlanabilir yapıları sayesinde farklı telefon modellerine de uyum gösterir. 

Bilgisayarınızdan Aldığınız Verimi Artıran Aksesuarlar

  • Oyun oynarken bilgisayarınızın yaşayabileceği ısınma sorunlarını ortadan kaldıran Trust marka laptop soğutucular sayesinde performans kaybı yaşamadan oyununuza devam edebilirsiniz.
  • Sessiz fanlarla soğutma yapan Trust soğutucular, ayarlanabilen çalışma temposu özelliğiyle bilgisayarınız için verimli bir kullanım sağlar.
  • Oyuncular için ışıklı şekilde üretilen ve fonksiyon tuşlarını kolayca kullanabilmeyi sağlayan klavyeler aracılığıyla oyun oynarken karakterinizi daha rahat ve seri bir şekilde yönetebilir, geniş tuşlarla yazışmalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kablolu ve kablosuz fareler üreten Trust zemine takılmayan ve sorunsuz şekilde kayan mouse çeşitleriyle oyun sırasında ani hareketleri kolayca gerçekleştirebilmeniz için de idealdir.
  • Kablosuz çalışan ve bluetooth özelliğine sahip klavyeleriyle beğeni toplayan marka farklı cihazlara uyumlu ergonomik klavyeleri sayesinde yazışmalarda size yardımcı olur.

Teknolojik Ürünlere Uyum Gösteren Modern Aksesuarlar

Powerbank modelleriyle şarj ihtiyacınıza çözüm getiren Trust aracılığıyla telefonunuzun bataryası zayıfladığında gerekli aksiyonu alıp mobil bağlantıdan kopmadan cihazınızı şarj edebilirsiniz. Küçük ebatlarıyla çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz powerbank modelleri oldukça hafiftir. Hava akımını geliştiren pervanelere sahip soğutucuları kullanarak bilgisayarınızın performansını üst düzeyde tutabilirsiniz. Trust'ın imal ettiği kablosuz klavye ve fare setleri masaüstü bilgisayarınızı oyun oynarken daha verimli biçimde değerlendirebilirsiniz. Geniş tuş aralıkları sayesinde klavyenizle yazı yazarken rahat ederek harflerin birbirine karışmasını önlersiniz. Kablosuz menzilin geniş bir alanı kaplaması odanızda koltuğunuz ya da yatağınız üzerinden de bilgisayarınızı kullanabilmenizi sağlar. Oyun esnasında takım arkadaşlarınızla iletişimde kalabilmenizi sağlayan mikrofonlar sayesinde daha başarılı bir takım oyunu sergileyebilirsiniz. Trust mikrofonları video ve ses kaydı yaparken de değerlendirebilirsiniz. 

Oyuncu Dostu Ekipmanlar

Trust'ın oyuncular için tasarladığı aydınlatmalı ve mikrofonlu kulaklıklar oyun esnasında kulaklarınızı acıtmayan yumuşak yapılarıyla ergonomik bir yapıya sahiptir. Başınıza göre sıkılığını ayarlayabileceğiniz kulaklıklar aracılığıyla rakiplerinizin seslerini de detaylı bir şekilde duyarak hamlelerinizde hız kazanırsınız. Yüksek ses kalitesi sağlayan kulaklıklar farklı desibel seviyelerine uyum göstererek cızırtı sorunu yaşamadan sesleri alabilmenizi mümkün kılar. Trust markasının ürettiği kulak içi kulaklık modelleriyle seyahatleriniz sırasında mobil oyunlar oynarken sesleri başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Öte yandan müzik dinlerken ya da video izlerken de başarılı bir destek yaratan kulakiçi kulaklık modelleri uzun kablolarıyla verimli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Anılarınızı ölümsüz kılmak için sipariş edebileceğiniz Trust ürünleri arasında bulunan selfie çubuklarıyla cep telefonunuzu rahatça kullanıp şık fotoğraflar çekebilirsiniz. Flaş desteğine de sahip olan webcam modelleri geliştiren marka görüntülü görüşmeler gerçekleştirirken karşı tarafa net bir şekilde yansıtılabilmenizi sağlar. Notebook çantalarını satın alarak bilgisayarınızı dış tehlikelerden koruyabilirsiniz. Trust'ın tasarladığı bilgisayar çantaları darbe emici yapıları ve kullanışlı cepleriyle ürününüzü güven içerisinde taşıyabilmenize yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...