Uğur Derin Dondurucu 

Uğur derin dondurucu tasarımları, içine koyacağınız farklı niteliklerdeki besinlerin uzun süre vitamin değerini yitirmeden saklamanıza yardımcı olur. Farklı boyutta ve özellikte derin dondurucu seçeneği bulunmaktadır. Son zamanlarda, yoğun bir şekilde talep edilen beyaz eşyalar arasında dondurucular da yer almaktadır. Buzdolaplarına oranla içyapı özelliği daha soğuk ve sağlam olan derin dondurucular, içinde yer verilen ultra soğutucular ile yüksek bir performans sağlar. Uğur markasının ürettiği farklı ebat ve renklerde dondurucu seçenekleri bulunmaktadır. Bütün derin dondurucuların çalışma prensipleri ise birbirine benzer. Soğuk ve sıcak havaların transferleriyle dondurucular, içeriden alacağı sıcak havayı tekrar aynı şekilde dışarıya çıkarmaktadır. 

Genel olarak, buzdolaplarında kullanılan soğutma özelliğinin temel prensipleri arasında, termodinamiklik de yer alır. Bu özellik kullanılarak, soğutma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Marka farkıyla geliştirilen derin dondurucular farklı ebat ve çekmece özelliklerine sahiptir. Uğur derin dondurucu 5 çekmeceli modellerin yanı sıra, 7 çekmece ve daha büyük boyutlarda da dondurucular bulunmaktadır. Genel olarak, Uğur markalı derin donduruculara konulan yiyecek ve besinlerin özelliğine göre uygun bir soğutma işlemi yapabilirsiniz. Dondurucuların sahip oldukları sıcaklıklar ise dondurucunun içindeki soğuk havayla karışır. Karışan hava ise kısa sürede ortadan kaybolur. Bahsedilen ısı alış verişi ise derin dondurucuların genelinde aynı çalışma prensibine sahiptir. Dondurucuların kapakları ise sahip oldukları basınçtan dolayı, yapı olarak sert olabilir. Dolayısıyla kapakları açmak için belli bir güç kullanmanız gerekir. 

Uğur Derin Dondurucu Çeşitleri

Uğur derin dondurucu yatay, dikey ve sandık formlu olarak üretilen soğutuculardır. Bunun yanı sıra, herhangi bir yüksek direnç gerektirmeyen, ince düşünülerek imal edilen yapıları vardır. Bu yapıları sayesinde ise dondurucuların kapakları kolayca açılıp kapanmaktadır. Birbirinden farklı özellik ve modellere sahip Uğur markalı derin dondurucular, çalışma performanslarıyla kullanıcıları kendine hayran bırakmaktadır. Ürünlerin modelleri ve özellikleri birbirinden ayrılır. Ancak genel olarak, işlevsel ve kullanıcı dostu olarak üretilen modellere yer verilmiştir. Markanın en fazla tercih edilen modelleri arasında; 400 litre kapasiteli hazneye sahip ürünler yer alır. Aynı zamanda, 3, 5 ya da 7 çekmeceli dondurucu seçenekleri de her kullanımı destekler.

Seçenekler arasında; Uğur derin dondurucu sandık tipi modeller de yer alır. Farklı bakış açılarından hoşlanan kullanıcılar için sandık tipi şeklinde tasarlanan dondurucular son derece idealdir. Bunun yanı sıra, yatay ve dikey formlu olarak üretilen dondurucular da bulunmaktadır. Eğer dondurucularda ultra derin bir özellik arıyorsanız, 280 litre kapasiteli modeller oldukça uygundur. Bunun yanı sıra, 200, 186, 315, 325 ve benzeri kapasitelere sahip olan dondurucular da seçenekler arasındadır. Markanın ürettiği yüzlerce dondurucu modeli bulunmaktadır. Aynı zamanda, özel olarak tasarlanan ve üst düzey üretilen performanslara sahip dondurucuları da tercih edebilirsiniz. 

Uğur Derin Dondurucu Modelleri

Sevilen modeller, Uğur derin dondurucu kampanya seçenekleriyle satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Çünkü markanın farklı kapasite ve teknolojik donanımlara sahip üretimleri bulunmaktadır. Modeller arasında; tek kapılı klasik buzdolaplarından farklı yapılarda imal edilen derin dondurucular da yer alır. Üretilen derin dondurucular, kapsamlı yapı ve sistemlere sahiptir. Derin dondurucuların kullanım alanı olarak farklı kategorileri içine aldığını söyleyebiliriz. Seçenekler arasında; iki soğutuculu olan ve bu yönüyle besinlerin ömrünü uzatan modeller de vardır. Aynı zamanda, bu modeller, tasarruflu bir kullanıma da olanak sağlar. Üst soğutucu ve ara bölme ısıtıcıları birbirinden ayrılan dondurucu modelleri oldukça işlevseldir. 

Marka imzası taşıyan modellerden bir tanesi de kuyruk evap ısıtıcı sistemli ürünlerdir. Bu ürünler, sıcak ve soğuk hava geçişleri gibi farklı bölmelerle kullanım alanı yönünden tüketicilere avantaj sağlar. Bu duruma bağlı olarak, derin dondurucuların ayarları, kullanım yönünden son derece basittir. Dondurucuların boyutları, ürünlerdeki ayarlara bağlı olarak yapılabilir. Alıcılara kullanım yönünden kolaylık sağlayan derin dondurucular, şoklama özelliğine de sahiptir. Şoklama özelliği, dondurucuların raflı bölmeleri ve sistem kolaylıklarıyla kullanıcılara zorluk yaşatmaz. Bununla birlikte, tasarruflarından da ödün vermeden çalışan ürünlerdir. 

Uğur markasının imal ettiği derin dondurucular, özelliklerinden dolayı büyük avantajlar yakalamanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, Uğur dondurucuları, kalite yönünden ve kullanıcılara seçim yönünden de kolaylık sağlayan bir markadır. Genel olarak, farklı özellikleri kapsayan derin dondurucular, çoğu modele göre son derece tasarrufludur. Dondurucuların sisteminde yer alan hidroflorokarbon madde, kompresör yardımıyla sistemde durmadan döner. Bu madde, ortamdaki sıcaklık ve soğukluk derecesine bağlı olarak gaz ya da sıvı hallerde bulunur. Isı aktarımı ise bu madde sayesinde yapılır. Buharlaştırıcı bölümde yer alan tüp ise genişleyerek daha fazla açılır. Böylece moleküller arasında minimum düzeyde sürtünme kuvveti oluşur. Bu durum sıcaklığın düşüşe geçmesine yardımcı olur. Çalışma kapasitesi yönünden dondurucular, bu işlemlerdeki enerjiyi en minimum seviyeye çeker. Gerektiği kadar kullanılan enerji sayesinde, tasarruf sağlanmış olur. 

Uğur Derin Dondurucu Teknolojileri

Uğur derin dondurucu 7 çekmeceli üretimlerinin yanı sıra, farklı tip çekmece sayılarıyla üretilen soğutuculardır. Son zamanlarda, son teknolojiler ile tasarlanan derin dondurucular, çalışma yapıları açısından birbirine benzerdir. Ürünlerdeki ekovat bölümleri, soğutucudan elde edilen gaz formundaki soğuk havayı emer. Bu yöntem ile gaz basıncı ve sıcaklığı da artış gösterecektir. Sıvı forma dönüşmeye başlayan filtre ise gazın süzülmesine yardımcı olur. Süzülen gaz sayesinde, asit ve rutubetler de emilmiş olur. Bununla birlikte, meydana gelen toz ve diğer katı formlu maddeler de tutulacaktır. Temizliği tamamlanan sıvı ise soğutan kılcalların yardımıyla dondurucuya ulaşmış olur. Bu sebeple, soğutucularda meydana gelen hacim iki katına çıkar ve genişler. Meydana gelen düşük basınç seviyesindeki soğutkan, sıvı formdayken gaz durumuna geçer. Bu esnada, etraftaki ısıyı da kendine çekmiş olur. 

Soğutucunun ısıyı kendine çekmesi, soğuma işleminin hızlanmasına olanak sağlar. Ev tipi olarak üretilen derin dondurucularda, ekovat devri ve elektrik sistemine ek olarak, termostat ve lamba da bulunur. Bu sistem, sargıyı devreye sokar ve devreden çıkarır. Çalışma prensibi ise bu düzene devam eder. Uğur markalı derin dondurucuların sahip oldukları bu özellikler, mükemmel bir devir sistemi ve tasarrufuna da olanak sağlar. Üretilen dondurucuların kapılarında titizlikle imal edilen termodinamikler, dondurucu bölümünün karlanma oluşturmasını sağlar. Bu şekilde ise dondurucuların içinde yer alan besin ve gıdalar, uzun süre korunur ve saklanır. Bunun yanı sıra, yiyeceklerin ömrünü de uzatır. Bazı üretimlerde konsender ismi verilen yağ soğutucu sistemler bulunur. Bununla birlikte, iki adet soğutucuya da yer verilmektedir. Soğutucular ise birbirine seri şeklinde bağlanmaktadır. Dolayısıyla sistem kolay bir şekilde işlemektedir. A++ olarak geliştirilen modeller, bu sistemle çalışır. 

Uğur Derin Dondurucu Gıda Saklama Koşulları 

Uğur markalı derin dondurucu üretimleri, her besinin farklı soğukluklarda saklanmasına olanak sağlar. Uygun soğuklukta gıdaların saklanması için son teknolojiler kullanılarak modern tasarımlar yaratılmıştır. Kullanıcılara uygun olarak üretilen dondurucu modellerini seçmek için dondurucu seçeneklerini kontrol edebilirsiniz. Her şekilde ve koşulda uygun olarak kullanabileceğiniz Uğur markalı derin dondurucular, onlarca modele ayrılır. Mutfağınız için uygun olan ebat ve tasarımdaki ürünü tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, buz oluşumu olsa bile kusursuz bir koruma sistemi sağlayan ürünlerdir. Üstün nofrost teknolojileriyle üretilen dondurucular, zahmetli olan çözdürmeye gerek duyulmadan sistemini düzenli bir şekilde çalıştırır. 

Dondurucuların sahip olduğu bütün çekmece ve raflar, kolayca çıkarılır ve temizlenebilir. Aynı zamanda, ürünlerdeki multi alarm özellikleri sayesinde, sıcaklık düzeyinin artması durumunda kullanıcılara uyarı verilir. Donduruculardaki bütün kademelerde elde edilen eşit seviyedeki soğutma işlemi optimal hava sirkülasyonu sağlar. Bu özellik sayesinde, yiyecekler ve bütün besinler uzun süre taze kalacaktır. Bütün besin çeşitleri için maksimum düzeyde depolama imkanı da yakalayabilirsiniz. Estetik yapılarıyla da göz kamaştıran modellere yer verilmiştir. 

Uğur markalı camlı derin dondurucular, sahip olduğu cam görünümü sayesinde muhteşem bir görselliğe sahiptir. Bunların yanı sıra, Uğur derin dondurucuların ölçüleri de tüketicilere büyük avantajlar sunar. Çünkü bu ürünlerin orta boy, küçük ya da büyük boy seçenekleri vardır. Bununla birlikte, mini boylarıyla birbirinden çeşitli modeller üretilir. Derin dondurucuların boyutlarının yanı sıra, işlevsel tasarımı sayesinde de temizliği son derece kolaydır. Dondurucuların temizliği oldukça basit ve rahat bir şekilde gerçekleştirilir. Dondurucuların çekmeceleri ve diğer bütün parçaları da kolayca sökülüp takılarak kolay temizliğe imkan sağlamaktadır. Renk konusunda da yüzlerce ürün seçeneği, Uğur markasında mevcuttur. Özellikle, gri renkli dondurucular, son zamanlarda en sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. 

Uğur Derin Dondurucu Özellikleri

Uğur markasının başarısı, ürettiği dondurucuların özelliklerinden anlaşılmaktadır. Çünkü teknolojik yönü yüksek ve aynı zamanda ürünlerin özelliklerini teknolojileri desteklemektedir. Ürünlerin modelleri ve sahip oldukları nitelikler bakımından birbirinden ayrıldığını söyleyebiliriz. Genel olarak dondurucuların bölümleri, kullanıcılara yeterli gelecektir. Markanın bu yönde tasarladığı modeller, dondurma kapasitesi açısından maksimum verimlilikle çalışır. Özellikle, ev hanımlarının hazırlayacağı kışlıkları gönül rahatlığıyla saklayabilecekleri soğukluklar, Uğur derin dondurucularda yer alır. Ayrıca kullanıcıların kullanım özelliklerine bağlı olarak tercih edebileceği farklı modeller bulunmaktadır. Kullanıcı ihtiyaç ve kriterlerine yön veren Uğur derin dondurucuları, uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin, dolap tipi olarak tasarlanan derin dondurucular, en çok beğenilen modellerden bir tanesidir. Aynı zamanda, geniş çekmece ve raf özellikli olarak üretilen dondurucular da sık sık tercih edilir. Otomatik özellikli defrost modeller ise dondurucuların büyüklüğü, sandık tipli donduruculara oranla daha minimal boyutlardadır. Ancak küçük boyutu küçük olsa da performans açısından son derece verimli bir şekilde çalışır. 

Üretilen derin dondurucuların düzen ve konfor sağlaması, kullanılırken muhteşem bir verimlilik sağlar. Ayrıca bulundukları yerde de az bir yer kaplayan dikey özellikli modeller sık sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, çekmecelerin üstünde, hangi besin ve gıdaların yerleştirileceği de belirtilmiştir. Farklı ısı düzeylerine sahip olan yiyecek ve gıdaları rahatlıkla koruyabilirsiniz. Derin dondurucuların herhangi bir arıza vermesi durumunda ise Uğur derin dondurucu servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Genel olarak markanın ürettiği derin dondurucular, manuel, statik, otomatik, defrost gibi özelliklerle üretilir. Bu çalışma prensipleri ise dolapların iç kısımlarında birikme yapacak olan buz parçalarının oluşturabileceği olumsuz etkileri en aza indirir. Bütün bu işlemler, donduruculardaki enerji tüketimlerini de artırır. Bu sayede, buzlanma olmaz ve harcanan efor en aza indirilmiş olur. Kullanıcılara sunulan bu gibi kolaylıklar, kullanıcılardaki ön yargıları ortadan kaldırır. Marka geçmişten bugüne, gelişmekte olan teknolojilerden faydalanarak çeşitli üretimler yapmıştır. 

Uğur Derin Dondurucuda Hangi Gıdalar Saklanır?

Markanın ürettiği derin dondurucularda, farklı bozulma sürelerine sahip gıdalar saklanabilir. Gıdalar, et, balık, süt ve benzeri olarak birbirinden ayrılır. Pek çok besin bozulmadan uzun süre, Uğur derin dondurucularda saklanabilir. Genellikle, ev, cafe, restoran ve benzeri mekanlarda dondurucuların kullanımı sağlanmaktadır. Her türden yiyeceğin tazeliğini koruyarak düşük sıcaklıklarda muhafaza edilebilmesi mümkündür. İç yüzeylerinde yer alan kanallarda dolaşmakta olan gazla soğutma işlemi tamamlanmış olur. Ayrıca çeşitli büyüklüklerde üretilen Uğur derin dondurucularda, bu özelliğe uygun olarak gıda saklayabilmek mümkündür. 

Markanın kullandığı özellikler, buzdolaplarında bulunan dondurucu kısımlarının yetersiz kaldığı durumlarda büyük avantaj sağlar. Hazırlayacağınız yemekleri de dondurucularda saklayabilmeniz mümkündür. Yatay, dikey, sandık ve benzeri üretimler, markanın imzasını taşımaktadır. Ayrıca her türden gıdanın bu dondurucularda saklanabilmesi mümkündür. İşlevsel tasarımları sayesinde, mutfakta rahat bir kullanıma olanak sağlayan tasarımlar vardır. Yatay formlu dondurucular, iç haznesi olarak son derece geniştir. Bölmeli ve bölmesiz olarak üretilen modeller olduğu için farklı ağırlıklardaki gıdaları dondurucularda saklayabilirsiniz. 

Uğur derin dondurucular, ayırıcı sepet özellikleriyle hassas gıdaları da kolayca muhafaza etmenize yardımcı olur. Sandık tipli derin dondurucu modelleri ise düşük enerji tüketimiyle çalışır. Güvenilirliği ise yüksek olan ve iyi bir deneyim elde etmenize imkan sağlayan birçok dondurucu modeli vardır. Dikey derin dondurucular ise çekmeceli özelliklerinden dolayı çok az yer kaplar. Kompakt iç tasarımları sayesinde, dondurucuları düzenli bir şekilde kullandığınızda gıdalara kolayca ulaşabilirsiniz. 

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

Uğur derin dondurucu fiyatları, sahip oldukları teknik özellikler ve teknolojik donanımlara bağlı olarak farklılık gösterir. Dondurucuların sahip olduğu yüzlerce nitelikten sadece bir kaçı son derece dikkat çekicidir. Özellikle, multi alarm sistemi ve nofrost teknolojisi verimli bir kullanım açısından kullanıcılara yardımcı olur. Bunun yanı sıra, donduruculardaki dondurma özelliği, ultra lüks depolama bölümleri, büyük hazneleri, variozone teknolojisi ise fiyatsal oranları etkiler. Yüzlerce değişik dondurucu modeli, her bütçeye hitap etmektedir. Son teknolojik özellikleriyle her kullanıcıyı kendine hayran bırakan üretimler yapılır. 

Bütün kademelerinde ise eşit bir şekilde soğutma işlemi yapılır. Eşit olarak soğutma mekanizmalı olarak geliştirilen dondurucular, devreye girerek optimal hava sirkülasyonu sağlar. Uğur derin dondurucu kampanya fiyatları ise normal ürün fiyatlarından daha uygundur. Gün geçtikçe daha yeni ve farklı tip özellikler katılarak üretilen dondurucu tasarımları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, çözdürme işlemine gerek kalmadan da kullanabileceğiniz nofrost teknolojileri bulunmaktadır. Ev hanımlarının gözdesi haline gelen bu teknolojiler ile üretilen onlarca dondurucu modeli vardır. Buna bağlı olarak da fiyat aralıkları birbirinden ayrılır. 

Birbirinden muhteşem niteliklere sahip olan dondurucular, bütçe dostu oranlarda satışa sunulur. Ürünlerdeki özellikler ve fonksiyonlar, marka teknolojisiyle geliştirilir. Maddi ve manevi açıdan Uğur derin dondurucular uygun bir seçimdir. Gıda kategorisi kapsamında satın alacağınız dondurucular, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Markanın ürettiği dondurucuların modeli, serisi, dondurma teknolojisi, dış tasarımı ve benzeri özellikler fiyat aralıklarını etkiler. Ancak teknolojik donanımları açısından ve özellikleri bakımından dondurucuların farklı fiyat performanslarına sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Uğur Derin Dondurucu Kaç Çekmeceli Olarak Üretilir?

Uğur markalı derin dondurucular, farklı kapasiteler ve çekmeceler ile üretilir. 3, 5, 6 ve 7 çekmeceli olarak üretilebilen derin dondurucu modelleri vardır. Farklı çekmece özellikleri ve iç hazneleri sayesinde, her ihtiyaca hitap eden dondurucu seçeneğine yer verilmiştir. 

Uğur Derin Dondurucuların Soğutma Ayarı Kaç Olmalıdır?

Uğur markalı derin dondurucuların soğutma ayarı genellikle 18 ve 25 derece olmalıdır. Ancak saklanacak olan gıdaya ve besin türüne bağlı olarak bu ayarı değiştirebilmeniz mümkündür. 

Uğur Derin Dondurucular Dolap Olarak Kullanılır mı?

Markanın ürettiği derin dondurucuları, hem dondurucu hem de buzdolabı olarak kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uğur Derin Dondurucu

26 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Enerji Sınıfı
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/ugur