Uğur Derin Dondurucular

Uğur derin dondurucular en temel ihtiyaçlardan bir olan beslenme konusunda, mutfağın ustalarına hizmet ediyor. İklim koşulları, mevsim geçişleri, sebze, meyve ve besi hayvanlarının çeşitliliği konusunda zengin bir yelpazeye sahip Türkiye'de istenilen her gıda her mevsimde Uğur derin dondurucu sayesinde uygun koşullarda saklanarak tüketilebiliyor.

İhtiyaç duyduğunuz her boyutta her hacimde modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Düşük kapasitede kullanım ihtiyacı olan çekirdek aileler de, hiç tükenmeyen ihtiyaç durumu olan geniş aileler de uygun buldukları bir modeli seçerek kullanmaya başlayabilir.

Uğur Derin Dondurucu

Dondurucular her gün kaliteli öğün tüketim ihtiyacını planlayarak karşılamanızı mümkün kılıyor. Dengeli ve zengin bir beslenme için, taze gıdaları günlük tüketimin yanı sıra istifleyerek, pratik bir şekilde pişirmeye imkan tanıyor.

Uğur derin dondurucu, sadece mevsiminde, en doğal ve sağlıklısını yiyebildiğiniz sebze ve meyvelerin, derin dondurucunun koruyucu etkisi ile tazeliğini aylarca korumasını ve istediğiniz zaman istediğiniz lezzete ulaşmanızı mümkün kılıyor. Bununla birlikte, mevsiminde aldığınızda daha uygun fiyatlı ve daha sağlıklı olan ürünleri, uygun koşullarda saklayarak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

Ev ve ofislerde kullanıma yönelik ürünler olduğu gibi, ticari ürün alternatifleri de geniş olan Uğur derin dondurucu fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Derin dondurucular, çekmeceli derin dondurucular, fonksiyonel derin dondurucu ürünleri mutfağınızda kullanımınızın yoğunluğuna göre seçebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor.

Sıcaklık aralığı, enerji sınıfı, enerji tüketimi, net hacim ve brüt hacim kapasiteleri, iç ve dış boyut bilgileri dondurucu tipine göre çeşitlilik gösteriyor.

İhtiyacınıza ve bütçenize göre yapacağınız model seçimi ile kırmızı ve beyaz etleri daha sağlıklı koşullarda tüketebilirsiniz. Çilek, vişne, fasulye, bamya, barbunya, patlıcan, enginar gibi körpe ve taze olduğunda tadına doyulmayan sebze ve meyveleri yıkayıp temizleyerek bir poşetin içinde ya da dondurucuya uygun bir kapta saklayabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu 5 Çekmeceli Ürünler

Pratik kullanım imkanı olan, sessiz ve çevreye duyarlı yeni nesil Uğur derin dondurucu 5 çekmeceli ürünler, mutfakta sade bir görünüm sağlıyor. Model, sadece kullanımı değil estetik yönüyle de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Gövde yapısının sağlamlığı ile ön plana çıkan bu dikey model ile besinleri gruplayarak saklamanız mümkün. Modellerin A+ enerji sınıfında oluşu ile düşük enerji tüketimi sayesinde, düzenli elektrik tüketiminizde tasarruf edebilirsiniz. Yenilikçi ve çevreye duyarlı çalışma sistemi sayesinde, çevreye zarar vermeyen bir ürünü kullanmanın rahatlığını içinizde hissedebilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Modelleri

Uğur derin dondurucu modelleri, çeşitli düzeydeki soğutma ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Soğutma ihtiyaçlarını en pratik şekilde karşılamaya yönelik üretilen tüm modeller, markanın etkin ve çözüm odaklı olma çabasının bir yansıması olarak boy gösteriyor. Ürünler garanti belgesine sahip olmasının yanı sıra, Uğur markasının dünya genelindeki yaygın teknik servis ağı sayesinde de güvenilir olma özelliği taşıyor.

Ayarlanabilir termostat, hızlı şoklama, dolap içi aydınlatma, kolay konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek sayesinde teknoloji ve konfor ihtiyaçlarını karşılıyor. 3 çekmeceli, 5 çekmeceli, 7 çekmeceli modeller, blok kapaklı modeller, dikey ve yatay özellikteki alternatifler, 120-325 litre arasındaki hacim kapasitesi gibi çeşitli teknik özellikleri ile ev ve ofis tipi ihtiyaçlara cevap veriyor.

Saklanması zor olan, bebekler için hayati değer taşıyan anne sütünü zarar görmeden saklayabilen bu ürünler, annelerin kurtarıcısı oluyor. Çalışanların bir gün önceden ne yiyeceğine karar verip, istediği ürünü dondurucudan buzdolabına aktararak akşam öğünlerinin ön hazırlığını yapması kolaylık yaratıyor. Davetsiz misafirler, büyük davetler gibi özel durumları düşünerek dondurucuya attığınız tüm gıdalar ile siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Uğur Derin Dondurucular
  2. Bosch Derin Dondurucular
  3. Arçelik Derin Dondurucular
  4. Vestel Derin Dondurucular
  5. Altus Derin Dondurucular
  6. Regal Derin Dondurucular
  7. Şenocak Derin Dondurucular
  8. Beko Derin Dondurucular
  9. Delta Derin Dondurucular
  10. Profilo Derin Dondurucular
  11. Siemens Derin Dondurucular
  12. Miele Derin Dondurucular
  13. Simfer Derin Dondurucular
  14. Hotpoint Ariston Derin Dondurucular
  15. Liebherr Derin Dondurucular
  16. Grundig Derin Dondurucular
  17. Electrolux Derin Dondurucular
  18. Dijitsu Derin Dondurucular
  19. Finlux Derin Dondurucular
  20. Hoover Derin Dondurucular
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Dondurucu Tipi
  1. Sandık Tipi
  2. Çekmeceli
 6. Dondurucu Özelliği
 7. Yükseklik (cm) A-Z
 8. Renk
 9. Genişlik (cm) A-Z
 10. Derinlik (cm) A-Z
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Güncel Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Uğur
DSACategoryId/2147483637/235604/22266/ugur
Başa dön