Uğur Derin Dondurucular

Uğur derin dondurucular en temel ihtiyaçlardan bir olan beslenme konusunda, mutfağın ustalarına hizmet ediyor. İklim koşulları, mevsim geçişleri, sebze, meyve ve besi hayvanlarının çeşitliliği konusunda zengin bir yelpazeye sahip Türkiye'de istenilen her gıda her mevsimde Uğur derin dondurucu sayesinde uygun koşullarda saklanarak tüketilebiliyor.

İhtiyaç duyduğunuz her boyutta her hacimde modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Düşük kapasitede kullanım ihtiyacı olan çekirdek aileler de, hiç tükenmeyen ihtiyaç durumu olan geniş aileler de uygun buldukları bir modeli seçerek kullanmaya başlayabilir.

Uğur Derin Dondurucu

Dondurucular her gün kaliteli öğün tüketim ihtiyacını planlayarak karşılamanızı mümkün kılıyor. Dengeli ve zengin bir beslenme için, taze gıdaları günlük tüketimin yanı sıra istifleyerek, pratik bir şekilde pişirmeye imkan tanıyor.

Uğur derin dondurucu, sadece mevsiminde, en doğal ve sağlıklısını yiyebildiğiniz sebze ve meyvelerin, derin dondurucunun koruyucu etkisi ile tazeliğini aylarca korumasını ve istediğiniz zaman istediğiniz lezzete ulaşmanızı mümkün kılıyor. Bununla birlikte, mevsiminde aldığınızda daha uygun fiyatlı ve daha sağlıklı olan ürünleri, uygun koşullarda saklayarak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

Ev ve ofislerde kullanıma yönelik ürünler olduğu gibi, ticari ürün alternatifleri de geniş olan Uğur derin dondurucu fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Derin dondurucular, çekmeceli derin dondurucular, fonksiyonel derin dondurucu ürünleri mutfağınızda kullanımınızın yoğunluğuna göre seçebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor.

Sıcaklık aralığı, enerji sınıfı, enerji tüketimi, net hacim ve brüt hacim kapasiteleri, iç ve dış boyut bilgileri dondurucu tipine göre çeşitlilik gösteriyor.

İhtiyacınıza ve bütçenize göre yapacağınız model seçimi ile kırmızı ve beyaz etleri daha sağlıklı koşullarda tüketebilirsiniz. Çilek, vişne, fasulye, bamya, barbunya, patlıcan, enginar gibi körpe ve taze olduğunda tadına doyulmayan sebze ve meyveleri yıkayıp temizleyerek bir poşetin içinde ya da dondurucuya uygun bir kapta saklayabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu 5 Çekmeceli Ürünler

Pratik kullanım imkanı olan, sessiz ve çevreye duyarlı yeni nesil Uğur derin dondurucu 5 çekmeceli ürünler, mutfakta sade bir görünüm sağlıyor. Model, sadece kullanımı değil estetik yönüyle de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Gövde yapısının sağlamlığı ile ön plana çıkan bu dikey model ile besinleri gruplayarak saklamanız mümkün. Modellerin A+ enerji sınıfında oluşu ile düşük enerji tüketimi sayesinde, düzenli elektrik tüketiminizde tasarruf edebilirsiniz. Yenilikçi ve çevreye duyarlı çalışma sistemi sayesinde, çevreye zarar vermeyen bir ürünü kullanmanın rahatlığını içinizde hissedebilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Modelleri

Uğur derin dondurucu modelleri, çeşitli düzeydeki soğutma ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Soğutma ihtiyaçlarını en pratik şekilde karşılamaya yönelik üretilen tüm modeller, markanın etkin ve çözüm odaklı olma çabasının bir yansıması olarak boy gösteriyor. Ürünler garanti belgesine sahip olmasının yanı sıra, Uğur markasının dünya genelindeki yaygın teknik servis ağı sayesinde de güvenilir olma özelliği taşıyor.

Ayarlanabilir termostat, hızlı şoklama, dolap içi aydınlatma, kolay konumlandırma için opsiyonel 4 adet tekerlek sayesinde teknoloji ve konfor ihtiyaçlarını karşılıyor. 3 çekmeceli, 5 çekmeceli, 7 çekmeceli modeller, blok kapaklı modeller, dikey ve yatay özellikteki alternatifler, 120-325 litre arasındaki hacim kapasitesi gibi çeşitli teknik özellikleri ile ev ve ofis tipi ihtiyaçlara cevap veriyor.

Saklanması zor olan, bebekler için hayati değer taşıyan anne sütünü zarar görmeden saklayabilen bu ürünler, annelerin kurtarıcısı oluyor. Çalışanların bir gün önceden ne yiyeceğine karar verip, istediği ürünü dondurucudan buzdolabına aktararak akşam öğünlerinin ön hazırlığını yapması kolaylık yaratıyor. Davetsiz misafirler, büyük davetler gibi özel durumları düşünerek dondurucuya attığınız tüm gıdalar ile siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Fiyatları

27 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Uğur
  2. Altus
  3. Electrolux
  4. Şenocak
  5. Liebherr
  6. Arçelik
  7. Beko
  8. Hoover
  9. Simfer
  10. Vestel
  11. AEG
  12. Delta
  13. Regal
  14. Hotpoint Ariston
  15. Indesit
  16. Bosch
  17. Siemens
  18. Grundig
  19. Finlux
  20. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Dondurucu Özelliği
 5. Enerji Sınıfı
 6. Dondurucu Tipi
 7. Toplam Hacim (lt) A-Z
 8. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 9. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Renk
 12. Genişlik (cm) A-Z
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Uğur
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN