1950 yılında Ömer Acar tarafından Tahtakale’de ufak bir sandık atölyesi ile üretim faaliyetlerine başlayan Acar markası günümüzde oldukça geniş bir ürün skalasına sahip. 1997 yılında ilk züccaciye mağazasını açan Acar; mutfak, sofra ve banyo için birçok ürün üretiyor. Yaşam alanları arasında en sık vakit geçirilen yerlerden biri mutfaklar olarak ön plana çıkıyor. Mutfaklarda birçok mutfak eşyası kullanılıyor. Bunlardan en önemlisi ve her evin olmazsa olmazı yemek takımları olarak sayılabilir. Farklı tasarımlara ve boyutlara sahip olan yemek takımları sadece tabaklardan değil kaselerden, baharatlıklardan ve peçeteliklerden oluşuyor. Günlük hayata ve şık sofrala eşlik eden yemek takımları yenilen yemeğe ayrı bir güzellik katıyor. Kaliteli ve şık görünüme sahip olan Acar yemek takımları hem günlük kullanıma hem de özel günlere hitap eden seçeneklerle satışa sunuluyor. 6 kişilik ve 12 kişilik üretilen Acar yemek takımlarının malzemesi, şekli, deseni, tasarımı birbirinden farklı oluyor. Bu sayede her kullanıcı kendi zevkine hitap eden bir Acar yemek takımı modeline ulaşabiliyor. 6 kişilik olan Acar yemek takımları günlük kullanım için uygun oluyor. Yemek takımlarının içeriğinde genel olarak; çorba kaseleri, yemek tabakları, servis tabakları, servis tabakları, salata tabakları, kayık tabaklar ve tatlı tabakları yer alıyor. Bazı yemek takımlarının içeriğinde bunlara ek olarak bardak, sürahi, çay ve kahve fincanı da bulunuyor. Özellikle çeyiz tamamlayan ve düğün hazırlığında olan kullanıcıların ilgisini çeken Acar yemek takımları şıklık ve kalite sunuyor. Sofra, servis ve sunum kategorisinde yer alan Acar yemek takımlarına Hepsiburada ile ulaşım sağlayarak beğendiğiniz yemek takımı modelini kendiniz ya da sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz. 

Acar Yemek Takımı Modelleri

Acar yemek takımı modelleri kişi sayısına, parça sayısına, malzemesine, şekline, tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Sofralara şıklık ve zerafet katan Acar yemek takımları her kullanıcı zevkine hitap eden model seçeneği ile göz dolduruyor. Acar yemek takımları hem özel davetlerin olmazsa olmazları arasına giriyor hem de günlük öğünlere eşlik edebiliyor. Günlük kullanım için düz olarak tasarlanan Acar yemek takımları genellikle 6 kişilik oluyor ve 18 parçaya sahip. Sade, doğal ve modern bir görünüme sahip olan Acar 6 kişilik yemek takımlarının içeriğinde; 6 adet çorba kasesi, 6 adet çukur yemek tabağı ve 6 adet servis tabağı yer alıyor. Günlük kullanıma uygun olan Acar 6 kişilik yemek takımları arasında 24 parçadan oluşan seçenekler de mevcut. Bu yemek takımının içeriğinde çorba kasesi, servis tabağı ve yemek tabağına ek olarak 6 adet tatlı tabağı bulunuyor. Klasik tarzı seven kullanıcılar için İngiliz porselen takımlarından esinlenerek tasarlanan minimal çizgili Acar yemek takımları uygunluk gösteriyor. Şıklık sunan Acar yemek takımları sofralara ışıltılı dokunuşlar katıyor. 12 kişilik Acar yemek takımları daha kalabalık aileler veya kalabalık misafirleri ağırlamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. 27 parçaya sahip olan Acar yemek takımlarının içeriğinde; çorba kasesi, çukur yemek tabağı, pasta tabağı, servis tabağı, salata tabağı, kayık tabağı yer alıyor. Acar yemek takımları sade tasarımlardan minimal çizgilere, geometrik şekillerden çiçek motiflerine kadar birçok seçenekle satışa sunuluyor. Yuvarlak ya da kare forma sahip olan Acar yemek takımları farklı kullanıcı zevklerine hitap ediyor. 

Acar Yemek Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Acar yemek takımı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Çünkü her yemek takımının kendi içerisinde özellikleri ve tasarımları farklılaşıyor. Kullanıcıların Acar yemek takımı satın almadan önce ihtiyacını belirlemesi gerekiyor. Setler halinde satışa sunulan Acar yemek takımları 6 ya da 12 kişilik oluyor. Günlük kullanım için 6 kişilik yemek takımları yeterli olurken özel günler için 12 kişilik yemek takımları değerlendirilebilir. İkinci olarak Acar yemek takımı seçiminde üretildiği malzemesine dikkat edilmesi öneriliyor. Farklı malzemelerden üretilen Acar yemek takımlarının hepsi insan sağlığı için herhangi bir zarar teşkil etmiyor. Bunun dışında bulaşık makinesinde yıkanabilen Acar yemek takımları kullanıcılar için pratik ve hijyenik bir temizlik sunuyor. Son olarak Acar yemek takımı seçiminde şekil, renk ve desene bakılması öneriliyor. Kare ya da yuvarlak formda tasarlanan Acar yemek takımları düz sade veya desenli üretiliyor. Sade olarak tasarlanan yemek takımları özel günler için uygunken, çiçek desenli ya da geometrik desenli renkli yemek takımları günlük kullanım için tercih edilebiliyor. 

Acar Yemek Takımı Temizliği ve Bakımı

Acar yemek takımları oldukça sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak genel olarak yemek takımları belli bir noktadan sonra kırılgan ve hassas olabiliyor. Bu nedenle yemek takımlarında bulunan parçalar özenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Uygun koşullarda temizliği yapılan yemek takımlarının tamamen kurutulması ve iyi bir yerde muhafaza edilmesi önem arz ediyor. Ocak ve mikrodalga fırınlarında ısıya maruz kalan yemek takımlarının deseni ve yapısı zarar görebiliyor. Bu nedenle yemek takımlarının ateşle doğrudan temas edilmemesi öneriliyor. Aksi bir durumda yemek takımlarında kararmalar meydana gelebiliyor. Bazı yemek takımları bulaşık makinesinde yıkamaya uygunken, bazısı uygun olmuyor. Bu ayrıma dikkat edilmesi ve bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmayan yemek takımlarının elde yıkanması öneriliyor. Aksi bir durumda yemek takımlarının deseni çıkabiliyor veya çizilmeler oluşabiliyor. Elde yıkanan yemek takımlarının mutlaka kurulanması tavsiye ediliyor. Çünkü ıslak bırakılan yemek takımlarında su lekeleri oluşabiliyor. Su lekelerinin oluşmaması için pamuklu ve organik bir kumaşa sahip olan temiz bir bezle yemek takımlarının kurutulması öneriliyor. Çizilme ve aşınma gibi sorunları engellemek adına yemek takımlarını saklarken aralarına kağıt ya da karton parçası konulması çözüm sunuyor. Ayrıca ağır yapıda olan yemek takımlarını muhafaza ederken üst üste konulan parçaların eşit bir şekilde dağıtılması gerekiyor. 

Acar Yemek Takımı Fiyatları

Acar yemek takımı fiyatları kişi sayısına, parça sayısına, malzeme çeşidine, rengine, tabak şekline ve temasına göre değişiklik gösterebiliyor. Hepsiburada’da sofra, servis ve sunum kategorisinde yer alan Acar yemek takımlarının tamamını listeleyebilirsiniz. Acar yemek takımı modellerini artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar ve çok değerlendirilenler gibi farklı seçeneklerle sıralayabilirsiniz. Beğendiğiniz Acar yemek takımı modelleri arasında veya farklı marka yemek takımları ile fiyat ve özellik yönünden karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun bir yemek takımı satın alabilirsiniz. Filtreleme özellikleri ile Acar yemek takımı araştırmanızı özelleştirebilirsiniz. Örneğin; teslimat filtrelemesi yaparak konumunuza bağlı olarak hızlı teslimattan yararlanabiliyor musunuz, öğrenebilirsiniz. Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliği ile bugün sipariş ettiğiniz Acar yemek takımını yarın teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Acar yemek takımlarının fiyat aralığı, satıcısı, şekli, rengi, kişi sayısı ve parça sayısı için de filtreleme özelliklerini kullanarak aradığınız tarzdaki ürüne daha kısa bir sürede erişebilirsiniz. Online alışverişe özel sunulan fırsatları değerlendirerek Acar yemek takımlarını ekonomik bir fiyattan satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz yemek takımıyla ilgili olası indirim ve kampanyalara “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmından veya “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Acar Yemek Takımları

116 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 116 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60006075/acar