Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Ariane By Cunda Ayvalık Erken Hasat Filtre Edilmemiş Soğuk Sıkım Sızma 1 lt

Ariane By Cunda Ayvalık Erken Hasat Filtre Edilmemiş Soğuk Sıkım Sızma 1 lt

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60001331
Ariane By Cunda Ayvalık Erken Hasat Filtre Edilmemiş Soğuk Sıkım Sızma 1 lt
Ariane By Cunda Ayvalık Erken Hasat Filtre Edilmemiş Soğuk Sıkım 1 L
Ariane By Cunda Ayvalık Ekim 2018 filtre edilmemiş erken hasat soğuk sıkım yağımız, kendi zeytinliklerimizden elde edildiği için sınırlı üretimdir. Ekim ayının ilk haftasında hasada başladığımız yağımız, yeterince dinlendi ve Ayvalık Zeytinyağı Severlerin beğenisine sunuldu.
-Doğanın ailemize emanet ettiği, yaklaşık altı yüz yaşındaki Ayvalık cinsi zeytinlerimizin, son teknoloji kapalı sistem kullanan, yüksek kalite sertifikaları olan ve hijyen koşulları sağlanan fabrikada, soğuk sıkım (Yaklaşık 26°C) işlemini gerçekleştiriyoruz. 
 Siz sipariş verene kadar da yağımızı ısı ve ışıktan koruyan/hava almayan özel krom tanklarda bekletiyoruz.
-Polifenol açısından zengin yağımızın değerlerini kaybetmemesi adına ısı ve filtre edilmemiş bir yağa sahip olduğunuz için bizden satın aldığınız yağın;
*Rengi bulanıktır, ambalajda mikro zeytin parçaları ile karşılaşmanız mümkündür, erken hasat yağlar, olgun hasat yağlara göre sağlık açısından önemli olan polifenol değerlerinin daha yüksek olması sebebiyle bir çok hastalığı önlemek adına aç karnına içilmesi tavsiye edilir. 
-Olgun hasat yağlara göre, aroması daha yoğun olan erken hasat zeytinyağımızı aromasını hissedebilmeniz açısından çiğ tüketmenizi öneririz.
-Zeytinyağı alırken kendimize en uygun yağı bulmak için asit değeri yeterli bir ölçü değildir; asit değeri saklama koşullarına göre değişebilir. 
-Tadım yapmanın mümkün olmadığı durumlarda İspanya, Portekiz, İtalya gibi ülkelerde Zeytinyağı Severlere yol göstermesi adına etiketlerde "Lezzet Tablosu" kullanılır. Bizler de bunun en önemli yol göstericilerden biri olduğunu düşünüyoruz ve siz zeytinyağı severler için etiketlerimizde bu tabloyu kullanıyoruz.
-Yağımızı sizlere kısaca tarif edelim; Ayvalık yöresine ait iyi bir zeytinyağı, dilde acılık bırakmaz ama boğazdan geçerken hafif bir yanma olmalıdır; çünkü Ayvalık Yöresine ait yağımız doğası gereğince yoğun aromalı değildir. 
-Bebek yemeklerinde ve hamile beslenmesinde güvenle kullanabilirsiniz. 
-Teneke ambalajımızı sizlere güvenle ulaştırabilmek için son teknoloji olan havalı ambalaj kullanmaktayız. Ürünlerimizin sizlere sorunsuz olarak ulaşmasından bizler sorumluyuz.

Türk Gıda Kodeksine Uygundur. 
Sağlıkla, Mutlulukla Tüketiniz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön