Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Proart X670E-Creator Wıfı Amd X670 Am5 Ddr5 6400 2Xusb4(Thunderbolt) Hdmı 4X M2 Usb3.2 Wifi 6E Aura Rgb 10Gbit + 2.5Gbit Lan Atx (Proart X670E-Creator Wıfı) Anakart

Asus
20.750,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

21.504,55 TL
21.368,70 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152
ASUS ŞİMDİ ADOBE CREATIVE CLOUD İLE BİRLİKTE

Kampanya Detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


ProArt X670E-CREATOR WIFI

ProArt X670-E Creator WiFi; 16+2 eşli güç aşaması, DDR5, PCIe 5.0 ve USB4®, WiFi 6, 10 Gb ve 2.5 Gb Ethernet’in de dahil olduğu ışık hızında bağlantı seçenekleriyle en yeni AMD Ryzen™ 7000 serisi işlemcilerin performansını en üste çıkararak üreticileri güçlendiriyor.
Metalik altın dokunuşların süslediği siyah renk katmanlarıyla yükselen bir tarza sahip olan anakart, her tür içerik üreticisi için profesyonel, şık ve kesin bir vizyon ortaya koyuyor. Yarı saydam Giriş/Çıkış koruması kullanıcıların birinci sınıf bağlantıları görebilmesini sağlıyor.

 • AM5 Soketi: AMD Ryzen™ 7000 Serisi CPU’lar için hazır
 • Sağlam Performans: 6+2 eşli güç aşamaları, ProCool güç bağlantıları, yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
 • Geleceğe Odaklı Bağlantı Seçenekleri: İki adet USB4 ® bağlantı noktası, 10 Gb & 2.5 Gb Ethernet, WiFi 6E, iki adet PCIe® 5,0 ve iki adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve Quick Charge 4+ destekli USB 3.2 Gen 2x2 ön panel bağlantısı
 • Özel Hız Aşırtma Teknolojileri: AI Hız Aşırtma, Dynamic OC Switcher ve Ryzen Core Flex
 • Kurulum Dostu Tasarım: PCIe Slot Q-Release, M.2 Q-Latch, SafeSlot, SafeDIMM, önceden Monteli Giriş/Çıkış kalkanı, BIOS FlashBack™ ve Q-Connector
 • ProArt Size Daha Fazlasını Sunar: İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği internet üzerinden net iletişim kurmanıza imkan verirken, ProArt Creator Hub ve CreationFirst de tüm sistemi tek noktadan yönetebilmenizi sağlar
 • Gelişmiş Güvenlik: ASUS Control Center Express aracılığıyla USB bağlantı noktası yönetimi, yazılım kara listeleme ve kayıt defteri açma/kapama kontrolleri
ProArt X670E-CREATOR WIFI

Maksimum Üretkenlik için İhtiyacınız Olan Tek Şey

Çift USB4 ® Bağlantısı

Tüm içerik üretme aygıtlarınıza bağlanan ve 40 Gbps çift yönlü veri aktarımı sağlayan iki USB4® bağlantı noktasıyla yaratıcılığa dalın. Bir 8K veya iki 4K yüksek renk doğruluğuna sahip monitör ile yaratıcı işlerinizi daha da öteye taşımak için harici ekran kartınızı arka giriş/çıkış panelinde bulunan dahili DisplayPort girişine bağlayın ve USB4® bağlantısı aracılığıyla video çıkışını yönlendirin.

 • 40Gbps
  Çift yönlü bant genişliği
 • DisplayPort 1.4
  Bir 8K veya çift 4K ekran desteği
 • Papatya Dizilimi
  Beş cihaza kadar destek
 • 15W
  Şarj
ProArt X670E-CREATOR WIFI

Ultra Hızlı Ağ Bağlantısı


WiFi 6E

Yerleşik WiFi 6E teknolojisi yeni kullanılmaya başlanan 6 GHz bandından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 Hz bandıyla son derece yüksek kablosuz ağ hızları elde eden bu teknoloji, kalabalık ağlarda kapasiteyi ve performansı geliştiriyor.
*WiFi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5Ghz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.


10 Gb & 2.5 Gb Ethernet

Çift Ethernet portu, 2.5 Gb internet ile yayın veya yükleme yapmak için ve 10 Gb ile gelişmiş veri derlemesi ve güvenliği sunan yerel ağa bağlı depolama (NAS) için aynı anda yüksek hızlı veri aktarımları sağlıyor.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

PCIe 5.0 Desteği

Yeni standardı tamamen benimseyen ProArt X670E-Creator WiFi, mevcut olan en hızlı SSD’lere ve ekran kartlarına sınırsız bant genişliği sağlamak için PCIe 5.0 desteği sunuyor.


Dört Adet Dahili M.2 Yuvası

ProArt X670E-Creator WiFi, iki tanesi ışık hızında 16 Gb/s hız sunan PCIe 5.0 kalan ikisi ise PCIe 4.0 arayüzleri ile devasa 8 Gb/s aktarımlar sağlayan dört adet dahili M.2 yuvasına sahip.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

M.2 Yuvası Soğutma Bloğu ve Arka Plaka

Entegre M.2 arka plakası, hava akışı kısıtlı bile olsa yüksek performanslı PCIe 5.0 cihazlardan en yüksek performansın alınmasını garantiliyor.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

PCIe 5.0 Genişletme Yuvaları

X16 genişletme yuvalarının ikisi de uyumlu cihazlara 64 Gb/s varan inanılmaz hızlar sağlamak için PCIe 5.0 desteğine sahip. Yuvalar, devasa ekran kartlarının ağırlığını taşıyabilmek için SafeSlot sabitleme braketleri ile korunuyorlar. Ayrıca Q-Release düğmesi sayesinde üst yuva kolaylıkla açılabiliyor.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

Güçlü İş İstasyonunuzun Merkezi


16+2 Eşli Güç Aşaması (1)

70A için derecelendirilen ve yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştiren bu güç aşamaları, en yeni AMD Ryzen 7000 serisi işlemciler için güç ve verimlilik sunuyor.


Digi+ Güç Kontrolü (2)

Sektörün en iyilerinden biri olan ASUS Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM) işlemciye akıcı bir güç iletimi yapılmasını garantiliyor.


Procool Güç Bağlantısı (3)

PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.


Bobinler & Kapasitörler

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üstün alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

Performans Artışı


AI Hız Aşırtma

Hız aşırtma ayarları yapmak şimdi eskisinden de hızlı ve akıllı. ASUS AI Hız aşırtma özelliği, işlemciyi ve soğutmayı algılayarak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor ve sınırları zorluyor. Algılanan değerler otomatik olarak etkinleştirilebilir veya ileri denemeler için referans alınabilir.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

Dynamic OC Switcher

Düşük iş parçacıklı görevler, AMD Precision Boost Overdrive (PBO) ile harika bir yükseliş yakalıyor. Ayrıca, tüm çekirdek frekansları geleneksel hız aşırtma ile daha da artırılabiliyor. Dynamic OC Switcher özelliği, CPU akımı veya sıcaklığına bağlı olarak her iş için en iyi sistemi devreye sokuyor ve her iki özelliğin de en iyi taraflarını size sunuyor.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

DDR5 Bellek

ProArt X670E-Creator WiFi, hem yüksek hızlı kitlere hem de normalde kilitli olan giriş seviyesi bellek modüllerine hız aşırtma sağlayarak DDR5 performansını artırıyor.


DDR5 Gücü

Stok DDR5 hızlarını aşmak isteyenler için ProArt X670E-Creator WiFi, AMD EXPO™ desteği sayesinde sistem toplama meraklılarına yönelik kitlere hazır. Tecrübeli kullanıcılar, UEFI menüsünde bulunan kapsamlı seçenekler aracılığıyla performansı daha fazla ayarlayabilirler.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP)

ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), PMIC kısıtlı bellek modülleri için sunulan özel bir aygıt yazılımı özelliğidir. AEMP, kullandığınız kit’deki çipleri otomatik olarak bularak optimize frekanslar, zamanlamalar ve voltaj profilleri sunarak performansı serbest bırakmanızı zahmetsiz şekilde sağlar.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

Kendi Kendine Uyum Sağlayabilen Fan Ayarı

AI Cooling II, sistemlerin soğutma performansını ve akustik özelliklerini tek tıkla dengeler. Özel bir ASUS algoritması, hızlı stres testi yaparken gereksiz gürültüyü ortadan kaldırır ve sonrasında CPU sıcaklığını görüntüleyerek fanları dinamik olarak en uygun hıza ayarlar.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

Bugüne Kadar Ki En Kolay Kurulum


8 pimli güç bağlantı LED’i (1)

8 pimli güç bağlantısının takılı olmadığını belirtir.


SafeSlot (2)

PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sağlar.


Q-DIMM (3)

Tek taraflı klipsler bellek modüllerinin son derece basit ve güvenli muhafazasını sağlar.


Q-LED (4)

Hızlı teşhis için işlemci, bellek, ekran kartı veya önyükleme aygıtındaki sorunları belirtir.


SafeDIMM (5)

Ek destek ve hasar önleme için güçlendirilmiş metal ayırıcı.


Q-Connector (6)

Ön paneldeki tüm kabloları toplayarak daha düzenli hale getirir.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

M.2 Q-Latch

M.2 SSD’leri özel aletlere ihtiyaç duymadan muhafaza etmek için kolay kilit mekanizması

ProArt X670E-CREATOR WIFI

PCIe Slot Q-Release

İlk PCIe yuvasının güvenlik mandalı fiziksel bir düğme sayesinde tek dokunuşta açılıyor. Böylece yeni bir GPU veya uyumlu başka bir cihaz bağlamak istediğinizde PCIe kartı anakarttan çıkarmak çok kolaylaşıyor.

ProArt X670E-CREATOR WIFI

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Asus Proart X670E-Creator Wıfı Amd X670 Am5 Ddr5 6400 2Xusb4(Thunderbolt) Hdmı 4X M2 Usb3.2 Wifi 6E Aura Rgb 10Gbit + 2.5Gbit Lan Atx (Proart X670E-Creator Wıfı) Anakart Özellikleri

Paralel Port Yok
Wi-Fi Var
USB 3.1 Yok
PCI Slot Yok
PS/2 Girişi Yok
M.2 Slotu 4 Adet
İşlemci Soket Tipi AM5
USB C 3 Adet
PCI-E x16 Slot 3 Adet
HDMI Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Yok
DisplayPort Var
Ram Slotu 4 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 5.0
Ram Tipi DDR5
Bluetooth Var
PCI-E x1 Slot 1 Adet
USB 2.0 1 Adet
Ram Kapasitesi 128 GB
SATA 2 Yok
SATA Express Yok
SATA 3 4 Adet
USB 3.0 Yok
Optik Ses Çıkışı Yok
Ses Çıkışı 7+1
Anakart Boyutu ATX
DVI Çıkışı Yok
VGA Yok
RAM Frekansı 6400 MHz
Chipset AMD X670
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000030TWNZ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön