Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Tuf Gamıng X670E-Plus Wıfı Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 4X M2 Usb3.2 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Tuf Gamıng X670E-Plus Wıfı) Anakart

ASUS
15.319,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

15.030,55 TL
15.613,00 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI, en yeni AMD işlemcilerinin en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, iyileştirilmiş bir güç çözümü ve kapsamlı bir soğutma sistemiyle üretilen bu anakart, oyun maratonlarında sunduğu sağlam ve kararlı performans ile beklentilerin de ötesine geçiyor. TUF Gaming anakartlar, diğer markaların başarısız olabileceği koşullarla baş edebilmek için zorlu dayanıklılık testlerine tabi tutuluyor. Estetik bakımdan bu model, TUF GAMING serisini tanımlayan güvenilirliği ve kararlılığı yansıtmak için pürüzlü siyah rengi ve geometrik tasarım öğelerini bir araya getiriyor.

 • AMD AM5 Soketi: AMD Ryzen™ 7000 Serisi masaüstü işlemciler için hazır
 • Gelişmiş Güç Çözümü: 14+2 eşli güç aşamaları, sekiz katmanlı PCB, 8+8 ProCool soketleri, kararlı güç dağıtımı için alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
 • Yeni Nesil Bağlantılar: PCIe® 5.0, USB 3.2 Gen2x2 Type-C®, ön panel USB 3.2 Gen 2 Type-C, Thunderbolt™ 4 başlık desteği
 • Online Oyunlar için Üretildi: Realtek 2.5 Gb Ethernet, WiFi 6E ve TUF LANGuard
 • İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme: Mikrofondan ve ses çıkışından kaynaklanan arka plan gürültüsünü azaltarak oyunlarda ve görüntülü görüşmelerde kristal netliğinde iletişim sağlar
 • Kapsamlı Soğutma: Genişletilmiş VRM ve PCH soğutma bloğu, M.2 soğutma blokları, hibrit fan başlıkları ve Armoury Crate ile Fan Xpert 4 aracı
 • Aura Sync RGB Efektleri: Şık kenar aydınlatması tasarımı, adreslenebilir RGB başlıklar ve RGB şerit başlığı için destek
TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

Eşli Güç Aşamaları (1)

70A için derecelendirilen 14+2 güç aşaması, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirerek uyumlu tüm AMD işlemciler için güç, verimlilik ve kararlı performans sunuyor.


Sekiz Katmanlı PCB Tasarımı (2)

Çok katmanlı devre kartı tasarımı, voltaj regülatörü etrafındaki ısıyı hızla uzaklaştırarak sistem kararlılığını arttırıyor ve işlemciye daha fazla hız aşırtma olanağı sağlıyor.


8+8 Pimli ProCool Güç Bağlantıları (3)

ASUS ProCool bağlantıları, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişlerine kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.


TUF Bileşenleri (4)

Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinleri, CPU'ya kaya gibi sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.​


Digi+ VRM (5)

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

SOĞUTMA


3 Kata Kadar Daha Büyük VRM Soğutma Bloğu (1)

Geniş soğutma bloğunun sahip olduğu yüzey alanı, VRM ve bobinleri kaplayarak ısının daha iyi dağıtılmasını sağlıyor.


Geniş PCH Soğutma Bloğu (2)

Yonga seti soğutucusunun sahip olduğu geniş yüzey alanı performansı ve ısı dağıtımını en üst düzeye çıkarıyor.


OPTİMİZE EDİLMİŞ M.2 SOĞUTMA BLOĞU TASARIMI (3)

Kararlı performans ve güvenilirlik için dört M.2 yuvasından üçü özel soğutma bloğuna sahip. %40 daha geniş olan M.2 soğutma bloklarından birisi PCIe 5.0 desteği sunan yuvayı kaplıyor.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

AI Cooling II

İstediğiniz sistemin soğutma performansı ile akustik özelliklerini tek tıkla dengeleyin. Özel bir ASUS algoritması, hızlı stres testi yaparken gereksiz gürültüyü ortadan kaldırır ve sonrasında CPU sıcaklığını görüntüleyerek dinamik olarak fanları en uygun hıza ayarlar.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

DRAM Hız Aşırtma Performansı

Kapsamlı bellek ayarı seçenekleri TUF GAMING anakartların önde gelen özellikleri arasında yer alıyor. TUF GAMING X670E-PLUS WIFI ile ister üstün hız kitleri olsun ister normalde kilitli olan giriş seviyesi kitler olsun tüm DDR5 modüllerinizin potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

PCIe 5.0 Desteği

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI, 128 Gbps’e* varan en hızlı veri aktarımlarının tadını çıkarmanız için bir adet PCIe 5.0 M.2 yuvasına sahip. Ayrıca tüm M.2 yuvaları, en yeni hızlardan faydalanmanız için NVMe ve SATA RAID yapılandırmalarını destekliyor.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

Bağlantı

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI, PCI Express’in yeni sürümleriyle performans potansiyelini yeni zirvelere taşırken üç adet Type-C® bağlantısı ve USB4 barındıran kapsamlı USB desteği, uyumluluğu ve bant genişliğini daha da öteye taşıyor.


USB 3.2 Gen 2x2 Type-C® (1)

Geniş USB desteği sayesinde pek çok harici cihazla bağlantı kuruluyor. Bu TUF GAMING anakart, arka giriş çıkış panelinde bulunan USB 3.2 Gen 2x2 Type-C bağlantı noktasıyla 20 Gbps’e ulaşan aktarım hızları sunuyor.


PCIe 5.0 (2)

En yeni AMD işlemciler beraberinde PCIe 5.0 desteğini de piyasaya getiriyor. PCIe 5.0, PCIe 4.0’dan iki kat daha hızlı veri aktarım hızı sağlayarak, yeni veri ağırlıklı görevlerle başa çıkabilecek kadar sağlam hale geliyor. PCIe 5.0; geliştirilmiş sinyal bütünlüğü, eklenti kartları için geriye dönük uyumlu CEM bağlantıları ve önceki PCIe sürümlerine geriye dönük uyumluluk gibi faydaları da beraberinde getiriyor.


Ön Panel Usb 3.2 Gen 2 Type-C Bağlantı Noktası (3)

Kapsamlı USB bağlantı seçenekleri çok sayıda çevre birimine sahip üst seviye sistemlere destek veriyor. Ön paneldeki USB 3.2 Gen 2 Type-C® bağlantısı 10 Gbps’e kadar veri aktarım hızı sunuyor.


USB4® Desteği (4)

TUF GAMING X670E serisi, Thunderbolt (USB4®) başlığı aracılığıyla USB4 desteği sunuyor. ASUS eklenti kartı* ile TUF GAMING anakartlar, tek bir kablo aracılığıyla 40 Gbps’e varan hızlarla çift yönlü aktarım sunarken cihazlara hızlı şarj için güç sağlıyor. Ayrıca bu kart, birden fazla ekran bağlamak için papatya dizilimi işlevi de sunuyor ve 4K çözünürlüğe kadar çift ekran desteği veriyor.
* ASUS eklenti kartı ayrı olarak satın alınır.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

WiFi 6E

Dahili WiFi 6E teknolojisi, 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. Ultra hızlı kablosuz hızlar ve geliştirilmiş kapasitenin yanı sıra kalabalık kablosuz ağ ortamlarında daha iyi performans sağlıyor.*
*WiFi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5Ghz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

ASUS’a özgü bu güçlü ses aracı geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltırken konuşma sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve fare sesleri ve diğer ortam gürültüleri ortadan kaldırılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak anlayabiliyorsunuz.
*3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.

 • 500M
  Derin Öğrenme veri tabanı
 • Ses
  Giriş/Çıkışı
 • Yüksek
  Doğruluk
 • Minimal
  Performans Etkisi
TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

Rakipleri Gölgede Bırakın

Düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. TUF GAMING X670E serisi, sağlam görünümünü iyileştirmek için kenar aydınlatmaya sahip. Ayrıca ASUS Aura, dâhili LED’ler ve üçüncü taraf şeritler için ön ayarlar barındıran eksiksiz RGB kontrolleri sunuyor. Tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

 • Sabit
 • Nefes
 • Yanıp Sönme
 • Gökkuşağı
 • Renk Döngüsü
 • Yıldızlı Gece
 • Müzik Efekti
 • Akıllı
 • Karanlık
 • Uyarlanabilir Renk
TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde M.2 SSD’yi yerine sabitliyor.

TUF GAMING X670E-PLUS WIFI

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Asus Tuf Gamıng X670E-Plus Wıfı Amd X670 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 4X M2 Usb3.2 Ax Wifi + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Tuf Gamıng X670E-Plus Wıfı) Anakart Özellikleri

Paralel Port Yok
Wi-Fi Var
USB 3.1 Yok
PCI Slot Yok
PS/2 Girişi Yok
M.2 Slotu 2 Adet
İşlemci Soket Tipi AM5
USB C 2 Adet
PCI-E x16 Slot 2 Adet
HDMI Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Yok
DisplayPort Var
Ram Slotu 4 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 5.0
Ram Tipi DDR5
Bluetooth Var
PCI-E x1 Slot Yok
USB 2.0 Yok
Ram Kapasitesi 128 GB
SATA 2 Yok
SATA Express Yok
SATA 3 4 Adet
USB 3.0 Yok
Optik Ses Çıkışı Yok
Ses Çıkışı 7+1
Anakart Boyutu ATX
DVI Çıkışı Yok
VGA Yok
RAM Frekansı 6400 MHz
Chipset AMD X670
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000030TWO5
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Asus Prime X670-P-CSM DDR5 AM5 ATX Anakart Asus Prime B650-PLUS-CSM AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Anakart (Prime B650-PLUS-CSM) ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II Intel Z790 DDR5 8000 LGA1700 DP HDMI 5x M2 USB3.2 WiFi 7 ATX (ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II ) Anakart MSI MPG Intel Z690 4800MHz DDR5 LGA1700 ATX Anakart Asus Tuf Gaming B650-PLUS WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Gaming Anakart (Tuf Gaming B650-PLUS WIFI) Asus ROG Crosshair VIII Dark Hero AMD X570 AM4 DDR4 4800MHz ATX Anakart ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX ENCORE Intel Z790 DDR5 8400 LGA1700 5x M2 USB3.2 WiFi 7 ATX ( ROG MAXIMUS Z790 APEX ENCORE ) Anakart MSI MAG Z790 TOMAHAWK MAX WIFI SOKET 1700 DDR5 7800MHZ(OC) PCI-E Gen5 M.2 USB3.2 DP HDMI 1x2.5G LAN WI-FI 7 ATX ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 Intel B760  DDR4 5133 LGA1700  ATX ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 GAMING ANAKART Asus Prime X670E-PRO Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Anakart (Prime X670E-PRO Wifi) Asus Prime Z790M-PLUS Ddr5 7200MHZ(OC) M.2 HDMI Dp Matx 1700P ASUS ROG STRIX Z790-I GAMING WIFI Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX GAMİNG ANAKART (ROG STRIX Z790-I GAMING WIFI) Asus Proart X670E-CREATOR Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Gaming Anakart Atx (Proart X670E-CREATOR Wifi) Asus TUF Gaming Z790-Pro Wi-Fi DDR5 1700 Pin Atx Anakart ASUS ROG STRIX B650-A GAMING  AMD B650 AM5 DDR5 6400 ATX ROG STRIX B650-A GAMING WIFI ANAKART MSI Mpg Z790 Carbon Wıfı Soket 1700 Ddr5 7600MHZ(OC) PCı-E Gen5 M.2 Usb3.2 hdmı 1x2.5g Lan  Wı-Fı 6e Atx Asus Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı-6e Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1700P Atx ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI Intel B760  DDR5 7800 LGA1700 ATX  ROG STRIX B760-F GAMING WIFI GAMING ANAKART ASUS TUF GAMING B650-PLUS AMD B650 AM5 DDR5 6400 ATX TUF GAMING B650-PLUS ANAKART ASUS PRIME Z790-P Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX ANAKART (PRIME Z790-P) Msı MB Mag X670E Tomahawk Wıfı Am5 Ddr5 6600MHZ(OC) 4x M.2 USB 3.2 HDMI Dp 2.5g Lan Amd Wıfı 6e Rgb Atx
Başa dön