Barbie evcilik oyuncakları; kız çocuklarının oynamaktan çok keyif aldıkları ürünler arasında yer alır. Barbie bebekler ve aksesuarları bütün dünya çocukları tarafından çok sevilir. Barbie bebekler çok sayıda çeşitleriyle özellikle kız çocuklarının gönlünde taht kurar. Barbie temalı evcilik oyuncakları da onların geniş ufuklarına ve hayal dünyalarına değer katan ürünler olarak dikkat çeker. Evcilik oyuncaklarının bir kısmı Barbie'lerin oyunlarına dahil olabilecek boyutta, bazılarıysa Barbie figürlerinin yer aldığı ve çocukların kullanımına uygun ebatta ev eşyalarından oluşur. 

Barbie'nin Hayatını Kolaylaştıran Oyuncaklar

Barbie bebeklerle evcilik oynayan çocuklar, havuz, mutfak eşyaları, fırın, bulaşık makinesi gibi birçok minyatür ürünle tanışma fırsatı bulur. Böylelikle çocuklar için Barbie bebekler sadece partiye hazırlanan, giyinen ve süslenen bir seviyeden başka bir yöne evrilir. Evde işlerle ilgilenen, mutfakta yemek pişiren, çamaşır ve bulaşık yıkayan, ütü yapan Barbie bebekler daha gerçekçi ve çocukların ilgisine çeken detaylarla dolu. Son derece küçük ve özenle tasarlanmış olan bu renkli oyuncaklar, adeta büyüklerin minik birer küçük kopyası görünümüne sahip. Küçük Barbie eşyalarının birçok özellikleri var.

  • Oyuncak Barbie ürünleri aracılığıyla kızlar, farklı konseptlerde tek başlarına ya da grup halinde oyun kurar. 
  • Ürünler sağlığa zararlı, kanserojen boya ve hammadde içermez.
  • Barbie'lerin vücut ölçülerine uygun tasarımlardan oluşan bu ürünler sevimli görünümlere sahip.
  • Küçük fincanlar, kaydıraklar, merdivenler, şezlonglar, bardaklar, tabaklar ve her detay oyuncakların içinde yer alır. 
  • Canlı renklere sahip bu oyuncaklar, görsel olarak çok şık ürünlerden oluşur.

Ev İşlerinde Barbie Ayrıcalığı 

Barbie temasıyla tasarlanan ve kız çocuklarının kullanımına uygun ölçülere sahip evcilik oyuncakları, oldukça ilgi çekici modellerden oluşur. Ütüler, mutfaklar, bulaşık makineleri, fırınlar, ev paspasları ve daha birçok seçenek kız çocuklarını ilerideki rollerine hazırlarken keyifle vakit geçirmelerine de yardımcı olur. Evcilik oyuncakları sadece temizlik işleriyle de sınırlı değil. Çamaşırları yıkayıp ütüleyen, yerlere paspas yapan, bulaşıkları yıkayan kızlar; istediklerinde konuklarına çay ve yemek sofraları da kurabilir. Hobilerine zaman ayırabilen kızlar, Barbie örme makineleriyle boncuklu bileklikler yapar, Barbie temalı saç şekillendirme ve makyaj masalarında süslenerek hayatın her alanına dokunma şansı yakalar. Barbie evcilik oyuncaklarının çocuklara birçok açıdan faydası olur. 

  • Keyifli modellere sahip bu ürünler özenle dizayn edilen tasarımlara sahip.
  • Kız çocuklarının çok sevdikleri Barbie temalı mutfak gereçlerinde kaşık, çatal, tencere, bardak gibi tüm aksesuarları kapsar. 
  • Evde oyunlarla annelerini ve tanıdıkları yetişkinleri taklit etme şansı yakalayan küçükler eğlenirken bir yandan da sorumluluk sahibi olmaya küçük yaştan alışır. 
  • Bu tarz oyuncaklar ve oyunlar çocukların hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlar ve onların daha dikkatli, özenli ve sorumluluk sahibi olmalarını neşeyle destekler. 
  • Çocuklar oyuncaklar arasında taşınabilir çantaya sahip olanları yanlarında istedikleri yere taşıyarak, oyunlarını her yerde devam ettirir. 

Barbie Evcilik Oyuncaklarının Fiyatları 

Barbie temalı ev gereçleri, Barbie'nin ev eşyaları ve aksesuarlarından oluşan ürünlerden meydana gelir. Evcilik oyuncakları ile oynayan çocuklar, zamanlarını tabletten ve telefondan uzak geçirir. Sizin de çocuklarınızla beraber oynamanıza imkan tanıyan bu oyuncakların çok sayıda modeli ve çeşidi var. Barbie evcilik oyuncakları farklı fiyat aralıklarıyla çocukların ve ailelerinin karşısına çıkar. Ürünlerin fiyatları tasarımlarına, markalarına, ebatlarına, detaylarına ve daha birçok parametreye göre farklılık gösterir. 

Çocukların kişisel gelişimlerine, hayal güçlerine, sorumluluk bilinçlerine olumlu anlamda destek sağlayan bu ürünleri hem kendi çocuklarınıza hem de sevdiğiniz diğer çocuklar için satın alma şansınız var. Tüm ürün çeşitlerine Hepsiburada.com aracılığıyla göz atabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Barbie Evcilik Oyuncakları

Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/297993/23022183/barbie