Her yaştan çocuğun rahatlıkla kullanabildiği çocuk kaykayları, özellikle onları bireysel bir spora yönlendirmek isteyen ebeveynler için iyi birer alternatiftir. Özellikle gençler arasında son dönemde çok yaygın olarak yapılan bir spor dalı olan kaykay, çocuğunuzun bedensel gelişimi için olduğu kadar eğlenceli vakit geçirmesi için de idealdir.

2 yaşından 14 yaşında kadar tüm çocukların kullanımı için üretilebilen kaykay modellerinden çocuğunuzun yaşı, cinsiyeti, zevki, sevdiği karakterlere uygun kaliteli kaykay modellerini, kolayca bulabilirsiniz.

Çocuk kaykay tahtasının üretildiği malzemeler, birbirinden farklılık gösterir. Örneğin, kimi ürünler, kaliteli sağlam plastik malzemeden üretilebildiği gibi kimileri de bambu, fiberglas gibi malzemelerden de üretilebilir. Kanada, Çin gibi ülkelerden elde edilen akçaağacı gibi yüzde yüz doğal malzemeden üretilen kaykaylar da bulunmaktadır. Ekstra güçlendirilmiş şase ve pvc aks sistemli, ABEC-7 karbon rulmana sahip kaykaylar, ürünün dayanıklılığını artırarak uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Ayrıca, darbe emici yastıkları olan modeller de çocuklarınıza konforlu ve rahat bir sürüş deneyimi sunar. Kaykayın zamanla eskiyen tekerlek, dingil gibi parçaları, yenileriyle rahatlıkla değiştirilerek ürünün kullanım ömrünü siz de uzatabilirsiniz.

Çocuk kaykayları, dört teker üzerinde durabildiği gibi iki tekerlekli olan modelleri de bulunur. Yeni nesil iki tekerlekli kaykaylar, oynar gövde yapısıyla estetik bir görüntü sağlayıp, yumuşak bir kayış da vadederken ayrıca ses yapmayan malzemelerden üretilmiştir. İster iki tekerlekli ister dört tekerlekli olsun, çocuk kaykayları, çocuğunuzun emniyeti için mutlaka kask, dizlik, dirseklik, eldiven gibi güvenlik ekipmanları ile birlikte kullanılmalıdır.

Bazı modern tasarımlı, ortadan eğimli yeni nesil iki tekerlekli kaykay modelleri, 360 derece dönebilen tekerlek yapısı sayesinde kaykay sporunda çocuğunuzun bambaşka bir deneyim yaşamasını sağlar. Bu tarz oynar gövde yapılı modeller, sanki elektrikli gibi ufacık bir ayak hareketi ile ayağın yandan itmesine gerek kalmadan mükemmel bir kayışa zemin hazırlar. İç bükey yapıya sahip ürünler, kaykaya aerodinamik bir özellik sağlayarak, sürüş konforunu artırır. Ayrıca, ön ve arka ayak kısımlarının birbirinden bağımsız yapısı ile kayış sırasında kontrol tamamıyla çocuğunuzdadır.

Çocuk kaykaylarında sürüş kontrolü sağlayacak bir diğer özellik, üst yüzeyde ayakların kaymasını önleyecek kaymaz plastik bantların bulunmasıdır. Bu bantlar sayesinde çocuğunuzun kaygan yüzey nedeniyle yaşayabileceği olası kazaların önüne geçilebilir.

Çocuk Kaykay Fiyatları

Profesyonel kullanıma yönelik olmayan çocuk kaykay fiyatları, bütçenizi zorlamayacak kadar uygundur. Her alım düzeyine sahip tüketici tarafından rahatlıkla ulaşılabilecek kaykaylarla çocuğunuzu çok kolay bir şekilde mutlu edebilirsiniz. Kaykay fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi, ürünün markası, tekerleklerinin ışıklı olması, ürün yanında sunulan aksesuarlara göre farklılık gösterir. Cazip fiyatlı çocuk kaykay çeşitlerinden birini seçerek, hem çocuğunuzun yeni bir spora başlamasına fırsat vermiş olursunuz hem de bireysel olarak da eğlenebilmesinin önünü açarsınız.

Kaliteli hassas rulmana sahip silikon malzeme kullanılarak üretilen tekerlekler sayesinde yüksek yol tutuş ve yumuşak sürüş elde edilir. Silikon yapı fren ve hareket tamponu işlevi de görerek çocuğun güvenli bir kayma deneyimi yaşamasını sağlar. Yine yüksek alaşımlı tekerler, rahat bir sürüş için önemli bir detaydır. Tekerleklerin, kaykay dizaynına uygun baskıyla üretildiği modeller, ayrıca şık bir görüntü elde edilmesine imkan verir.

Geniş gövdeli modeller, en zorlu hareketlerde bile denge sorunu yaşanmasının önüne geçer. Çocuk kaykayı satın alırken, ürünün maksimum taşıyabilme kapasitesi ile çocuğunuzun kilosunu karşılaştırmanız önem taşır. Bu veri, ürünün kullanım ömrünü etkileyen önemli bir faktördür.

Kaykay çeşitleri, üzerinde yer alan renkli karakterler ve temalarla da eğlenceli bir hâle bürünür. Çocukların en çok sevdiği Harika Kanatlar, Minions, Superman, Batman, Joker, Şeytan, Justice League, Avengers gibi karakterler, birbirinden şık tasarıma sahip kaykaylar üzerinde hayat bulur. Alt ve üst olmak üzere iki tarafı baskılı dizayna sahip, tekerlekleri ışıklı modeller çocukların ayrıca ilgisini çeker.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Çocuk Kaykay

5 ürün var
 1. Markalar
  1. Xslide
  2. CC Oyuncak
  3. Ferrari
  4. Warner Bros
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Karakter / Tema
 5. Cinsiyet
 6. Yaş Aralığı
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı
DSACategoryId/2147483639/23031884/295869/80136014
Başa dön