Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Behringer Microamp HA400 Kulaklık Amplifikatörü

Behringer
775,17 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.907,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483641/60001362/404272/405369
Ultra-Compact 4 Channel Stereo Headphone Amplifier
 

MICROAMP HA400

If you're tracking more than one musician at a time, or if everyone in the group wants to listen to the playback, you’re need a monitor distribution system. A distribution system allows everyone to listen in, and control the volume of his or her own headphones. The compact and flexible HA400 can power up to 4 pairs of headphones and up to 4 independent volumes, with outstanding audio quality – even at maximum volume!

Altogether Now

You can use this super-compact stereo headphone amplifier with practically any headphones – four of them at the same time, to be exact! Let up to 4 different people in your studio listen to the main mix while recording, and each listener can determine their own preferred volume level using the dedicated output level controls. The HA400 contains 4 high-power stereo amplifiers that maintain the highest sonic quality even at maximum volume levels. Ultra low-noise 4580 operational amplifiers are employed for outstanding audio performance – these are the same op amps found in “full-size” audio equipment – plus, a dedicated 12-Volt DC adapter is included.

 

Great Sound, Great Value

When a recording session calls for everyone's heads – and ears to be in the game, the HA400 is the perfect solution – and a real money-saver! Let your ears guide you by checking out the amazing HA400 at a BEHRINGER dealer near you – or get yours online today.

Behringer Microamp Ha400 Kulaklık Amplifikatörü

MİKROAMP HA400

Aynı anda birden fazla müzisyeni izliyorsanız veya gruptaki herkes çalmayı dinlemek istiyorsa, bir monitör dağıtım sistemine ihtiyacınız vardır. Bir dağıtım sistemi, herkesin dinlemesine ve kendi kulaklıklarının sesini kontrol etmesine olanak tanır. Kompakt ve esnek HA400, maksimum ses seviyesinde bile olağanüstü ses kalitesiyle 4 adede kadar kulaklığa ve 4 adede kadar bağımsız ses düzeyine güç sağlayabilir!

Tamamen Şimdi

Bu süper kompakt stereo kulaklık amplifikatörünü hemen hemen her kulaklıkla kullanabilirsiniz - tam olarak dördü aynı anda! Kayıt sırasında stüdyonuzdaki en fazla 4 farklı kişinin ana miksi dinlemesine izin verin ve her dinleyici özel çıkış seviyesi kontrollerini kullanarak kendi tercih ettiği ses seviyesini belirleyebilir. HA400, maksimum ses seviyelerinde bile en yüksek ses kalitesini koruyan 4 adet yüksek güçlü stereo amplifikatör içerir. Olağanüstü ses performansı için ultra düşük gürültülü 4580 operasyonel amplifikatörler kullanılır - bunlar "tam boyutlu" ses ekipmanlarında bulunan op amp'lerin aynısıdır - ayrıca özel bir 12 Volt DC adaptör dahildir.

Mükemmel Ses, Büyük Değer
Bir kayıt oturumu herkesin aklını – ve kulaklarını oyuna sokmak istediğinde – HA400 mükemmel bir çözümdür – ve gerçek bir para tasarrufu sağlar! Yakınınızdaki bir BEHRINGER bayisinde muhteşem HA400'ü kontrol ederek kulaklarınızın size rehberlik etmesine izin verin - veya bugün sizinkini çevrimiçi hale getirin.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00001PO27C
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön