Korku-Gerilim

Korku gerilim kitapları okuyucularına yeni dünyaların kapısını açar. Korku gerilim temalı romanlar kaliteli zaman geçirmeyi isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kitaplar içerisinde farklı zevklere uygun kurgular yer alır. Birçok farklı yazarın korku ve gerilim türünde yazılan eseri bulunur. Yerli ve yabancı pek çok yazar tarafından yazılan romanların sürükleyici konuları kişileri içine çeker ve okuma alışkanığı kazanmalarına yardımcı olur. Korku ve gerilim kitapları içerisinde yer alan karmaşık ve ürpertici konular okuyucuların kurgu içerisindeki karakterler ile bütünleşmesini sağlar. Okuyucular kurgunun akışına kendini kaptırarak başka bir dünyanın içerisine girer. Yazarlar kurgularını tek bir kitapta anlatabilir. Bunun yanında kurguların birkaç kitapta anlatıldığı seri kitaplar da yazılır. Roman kurgusunun birden fazla kitap içerisinde anlatılması yoluyla oluşturulan kitaplar seri kitaplardır. Seri kitapların belirli bir sıra ile okunması gerekir. Gizemli ve mistik olayları seven okuyuculara korku gerilim kitap önerileri verilebilir. Kaliteli kağıtlar ile basımı gerçekleştirilen kitapları tercih ederek kitaplarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. En iyi korku gerilim kitapları arasından sevdiğiniz yazarların kitaplarını bularak kütüphanenizi genişletebilirsiniz.

Korku Gerilim Kitabı Çeşitleri

Korku ve gerilim türünde yazılan romanlar içerisinde her yaşa hitap eden kitaplar bulunabilir. Her kitabın kendine ait kurgusu bulunur. Aşk, korku, dram ve gerilim gibi farklı duyguları hissedebilmeye olanak tanıyan romanlar akıcı ve sürükleyici temaları ile okuyucuların beğenisini toplar. Fantastik ve polisiye kurguları ile öne çıkan korku ve gerilim kitapları okuyucularını çeşitli maceralara çıkartır. Kitaplar içerisinde seri olarak yazılan çeşitler bulunur. Seri şeklinde yazılan kitapların belirli bir okunma sırası bulunur. Her kitapta serüven farklı olaylarla devam eder. Korkutucu ve ürpertici maceraları sevenler seri kitapları tercih edebilir. Seri şeklinde yazılan kitaplar ayrı ayrı satıldığı gibi set halinde de satılır. Korku gerilim kitap seti uygun fiyatlara satın alınabilir. Gerilim korku kitapları içerisindeki bir kitap birkaç farklı yayınevi tarafından basılarak satışa sunulabilir. Her bir yayınevinin bastığı kitabın dış kapak tasarımları ve kağıt kaliteleri farklı olabilir. Yabancı yazarların yazdığı korku gerilim romanlarının çevirilerini de birçok farklı yazar yapabilir. Yapılan çeviriler kitapların sayfa sayılarını etkileyebilir. Stephen King'in korku gerilim romanları bulunur. Korku ve gerilim türündeki romanları ile ünlenen bir diğer isim Edgar Allan Poe’dir. Birçok ünlü yazarın kaleminden çıkan ve sizleri başka dünyalara getiren kitaplarını uygun fiyatlara satın alabilir, değerli vakitlerinizi kitap okuyarak geçirebilirsiniz.

Birbirinden Sürükleyici Korku Gerilim Kitapları

Mistik tarzda yazılan korku gerilim romanları içerisindeki kurgu doğaüstüdür. Kurgulanan hikayeler içerisinde doğaüstü güçlere sahip karakterler yer alır. Mistik tarzda yazılan kitaplar okuyucularına çeşitli mesajlar verir. Karakterlerin psikolojik özelliklerine yer veren gerilim kitapları bulunur. Bu tarz kurgularda kişilerin psikolojik duyguları derinlemesine anlatılır. Gizemli cinayetleri çözmeye çalışan polisiye kitapları en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alır. Okuyucuların merak duygusunu kabartan bu kitaplar okuyucuların kitap içerisindeki sorunlara çözüm üretmelerini ve düşünmelerini teşvik eder. Birçok yaştan bireye okurken derinlemesine düşündürmeyi sağlayan korku gerilim kitapları tavsiye edilebilir. En iyi gerilim korku kitapları içerisinde çocuklara uygun romanlarda yer alır. Çocuklar için yazılan korku gerilim kitapları genellikle yazar ve pedagog işbirliği içerisinde hazırlanır. Kitaplar çocukların hayal dünyalarının genişlemesine ve okuma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olur. Çocuklar için yazılan korku gerilim polisiye kitapları çocukların sorgulama yeteneklerinin gelişmesini destekleyebilir. Her yaştan bireyin kendi zevkine ve ruhuna hitap edebileceği korku gerilim romanı bulabilmesi mümkündür. Kitapların ciltli basımları ve ciltsiz basımları bulunur. Kitaplarını kütüphanelerinde sergilemeyi seven kişiler için ciltli romanlar tavsiye edilebilir. Ciltli romanlar kalın kapakları ve şık kapak tasarımları ile kütüphanelerin mükemmel görünmesini sağlar. 1000 ve üzeri sayfası bulunan kitapları rahat bir şekilde okuyabilmeyi isteyenler ciltli kitapları tercih edebilir. Kitapları yanlarında kolay bir şekilde taşımayı arzu edenler ciltsiz olan ürünleri hafif olmaları nedeniyle tercih edebilir. Kişiler zevkleri doğrultusunda ciltli ve ciltsiz ürünlerde karar kılabilir.

Korku ve Gerilim Kitapları Fiyatları

En popüler kitap türleri arasında yer alan korku ve gerilim romanları özgün ve okuyucuları derinden etkileyen konulara sahiptir. Okuyucularda merak, şaşkınlık, acı, korku ve ürperti gibi çeşitli duygular uyandıran korku ve gerilim romanları içerisinde hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun kitaplar yer alır. Dinlenirken eğlenmeyi, eğlenirken öğrenmeyi isteyenler korku ve gerilim türünde yazılan kitapları okuyarak vakitlerini değerlendirebilir. Hayal gücünü, kelime haznesini ve hafızasını güçlendirmeyi arzu edenler korku gerilim türünde yazılan kitapları tercih edebilir. Büyük bir okuyucu kitlesi tarafından severek okunan romanların fiyatları alıcıları yakından ilgilendirir. Gerilim korku romanları farklı yayınevleri tarafından basılarak satışa sunulur. Ürünlerin ciltli ve ciltsiz olanları bulunabilir. Yayınevleri ve cilt tasarımları fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Bir yazarın farklı eserleri tekli olarak satışa sunulduğu gibi set halinde de satışa sunulabilir. Tekli olarak satılan kitapların fiyatları ile set halinde satışa sunulan kitapların fiyatları birbirinden farklı olabilir. Seri halinde satışa sunulan kitaplarda mevcuttur. Dileyenler seri kitapları set şeklinde uygun fiyatlara satın alabilir. Korku ve gerilim türünde yazılan kitapların sayfa sayıları ve içerisindeki kurgular birbirinden farklıdır. Kısa kurgulardan hoşlananlar 100-200 sayfalık romanları tercih edebilir. Uzun kurgulardan hoşlananlar 500-1000 sayfalık kitapları tercih edebilir. Her bütçeye uygun korku gerilim polisiye kitabı bulunabilir. Kullanıcıların yorum ve değerlendirmelerine göz atarak müşteri memnuniyetini öğrenebilirsiniz. Hepsiburada üzerinden korku ve gerilim türünde yazılan kitaplara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Korku Gerilim Kitaplarının Ana Teması Nedir?

Romanlar içerisindeki kurgu doğaüstü olabilir. Tedirgin edici ve iç ürpertici konulara yer verilebilir. Bu tarz romanlarda doğa üstü güçlere sahip olan mitolojik tanrılar, kurt adam, melek, cadı, dev ve vampirler gibi çeşitli karakterlere yer verilebilir. Doğaüstü kurgusu olmayan korku gerilim kitapları da mevcuttur. Bu tür romanlar içerisinde polis, katil ve dedektif gibi bugünün bilinen karakterleri yer alabilir.

Kitapların Ebatları Nedir?

Romanların standart boyutu 13x19.5’dir. Yayınevi basımına göre kitapların ebatları değişebilir. Bu nedenle her kitabın ebatı farklı olabilir. Kitapları satın almadan önce özelliklerini inceleyebilir, ebatlarını öğrenebilirsiniz.

Çocuklar için Kitap Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Çocuklar için yazılan korku gerilim romanları bulunur. Çocukları kötü etkilemeyen ve kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlayan kitaplar bulunur. Korku ve gerilim kitapları çocukların hayal dünyalarının gelişmesini sağlar. Bu nedenle çocukların yaşı göz önünde bulundurularak ve çocuğun zevki göz önünde bulundurularak kitap seçimi yapılabilir.

Ciltli Kitap ve Ciltsiz Kitap Nedir?

Ciltsiz kitaplar karton kapaklara sahiptir. Ciltli kitaplar ise sert ve koruyucu kapaklara sahiptir. Ciltsiz kitapların kapakları ciltli kitapların kapaklarına göre daha incedir. Zevkiniz doğrultusunda ciltli ve ciltsiz kitaplar arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Kitapların Temizliği Nasıl Yapılır?

Kitapların kuru bir bez yardımı ile tozu alınabilir. Nemli ya da ıslak bez ile kitapların silinmesi uygun değildir. Kitapların uzun ömürlü olması için nemsiz bir alanda bulundurulması gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Korku Gerilim Kitapları

1555 ürün listeleniyor
Pegasus Yayınları
Altın Kitaplar
İthaki Yayınları
Martı Yayınları
Doğan Kitap
Artemis Yayınları
Epsilon Yayınevi
Yabancı Yayınları
İnkılap Kitabevi
Koridor Yayıncılık
Ephesus Yayınları
Olimpos Yayınları
Can Yayınları
Panama Yayıncılık
Ren Kitap
Everest Yayınları
İndigo Kitap
Bilge Kültür Sanat Yayınları
Cadı Yayınları
Alfa Yayınları
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 1555 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?