Sanat, edebiyat, felsefe, bilim kurgu, macera, gerilim, polisiye ve çocuk kitapları başta olmak üzere farklı türden pek çok eseri okuyucusunun beğenisine sunan Olimpos Yayınları, yayın hayatına 2010 yılında başladı. Son yıllarda genç okur yazar kitlesinin gözdesi haline gelen Kore dramalarına da ürün yelpazesinde yer veren Olimpos Yayınları, edebiyat tutkunlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Macera, Korku ve Gerilimin Buluştuğu Nokta 

Hayatın her alanından kesitler sunan ve bize her okuduğumuzda aynı heyecanı aktarmayı başaran kitaplar, kitaplığımızın baş köşesinde yerini alıyor. Olimpos Yayınları, korku türünde sunduğu kitap seçkileri ile korku ve gerilimin insan ruhunda ortaya çıkardığı ani refleksleri sürükleyici bir dille okuyucuyla buluşturmaya devam ediyor. Bir sonraki sayfada neler olacağını merakla bekleyen okurların gizem ve korku dolu bir maceraya sürüklendiği eserleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Heyecanın doruklara çıktığı bu tür eserler ile kitap okumak adeta bir keyfe dönüşüyor. Okuyucunun kalp ritmini değiştiren Olimpos Yayınları, çatışmaların ve kovalamacaların bolca yaşandığı polisiye türündeki eserleri ile de macera tutkunu okuyucularının gözdesi haline geliyor. 

Klasiği Değişmeyen Dünya Klasikleri 

Olimpos Yayınları, dünya klasikleri seçkisi ile klasik dünya edebiyatı meraklılarını fazlasıyla tatmin ediyor. Her yaştan okuyucuya hitap etmeyi başaran dünya klasikleri, okurlarının vizyonunu ve ufkunu genişletmelerine katkı sağlıyor. Klasikler, okurlaırna geçmiş zamandan vizyonlarını genişletecek kesitler sunmasının yanında; okuyucularına okuma alışkanlığı kazandırmayı da ihmal etmiyor. Her dönemde ilgi çekmeyi başaran, özgün mesaj, zamana karşı direnerek gerçek bir okuyucu kitlesi kazanan eserler, Olimpos Yayınları'nın ilgi çeken ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. 

Uzak Doğu Esintisi Artık Kitap Sayfalarında

Türkiye'de özellikle son yıllarda Kore sineması ve dizilerinin popülaritesi artıyor. Meraklıları, Kore yapımı sinema ve dizileri internet üzerinden takip ediyor. Üstelik Türk sineması da artık Uzak Doğu'daki sinemacılar ile ortak projelere imza atıyor. Geçmişte Türkiye ile bu ülkeler arasında yaşanan iyi yöndeki temaslar, beyaz perdeye başarıyla aktarılıyor. Bu sayede Türkiye halkı ile Uzak Doğu halkları arasında güçlü bağlar kuruluyor. Olimpos Yayınları ise halklar arasında oluşan bu etkileşimi, kitap sayfalarına taşıyor. Kore Draması adını verdiği yayın serisi ile Koreli yazarların ürettiği birçok kitabı okurseverler ile buluşturuyor. Bu durum, dizi seyretmektense kitap okumayı tercih edenler için cazip bir alternatif olarak göze çarpıyor.

Kişisel Gelişim İçin Birçok Fikir

Giderek gelişen dünyada insanların ihtiyaçları da aynı değişiyor. Bireyler gelişen dünyaya ayak uydurmanın yanı sıra günlük hayatta ve iş dünyasında başarılı olmak için çeşitli yollar arıyorlar. Olimpos Yayınları da bu noktada okurların karşısına kişisel gelişim kitapları ile çıkıyor. Bu seride psikolojik durumdan evlilik hayatına; iş dünyasından zihinsel gelişime kadar pek çok konuya farklı bakış açıları getiren yayınlar yer alıyor. Geçmiş zamanlarda yaşamış ünlü simalardan hayat hikayeleri, okurlar için bir ilham niteliği taşıyor. 

Çocuklar İçin Rengarenk Kitaplar

Kitap okuma alışkanlığını çocuklara kazandırmak için erken yaşta harekete geçmek, büyük önem taşıyor. Kitap okuyacak yaşa ve bilince erişmeden önce kağıtla temas etmeleri, okuma alışkanlığını edinme sürecinde hızlandırıcı bir etken olarak öne çıkıyor. Örneğin boyama kitapları, bu teması oluşturabilmek için yararlı alternatifler olarak sunuluyor. Bu kitaplar, bir yandan çocukların hayal dünyasının gelişimi açısından fayda sağlarken; diğer yandan el becerilerinin artması yönünden iyi bir alternatif oluyor. Olimpos Yayınları, çocuk kategorisi türünde birbirinden renkli boyama kitabını çocukların beğenisine sunarak, onlara hem eğitici hem de eğlendirici saatler vadediyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Olimpos Yayınları

692 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler