ARA
Loading interface...
Loading interface...
Bolenn Hug
Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu (9-36 kg) Gri

Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu (9-36 kg) Gri

Bolenn Hug
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483639/305661/23021016
Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu (9-36 kg) Gri
Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu - (9-36 Kg) / Gri

9ay - 12 yaş arası kullanım

Ayarlanabılır baş destek ünitesi

5 Nokta emniyet kemeri
Kolay ayarlanabılır ön kayış
(Emniyet kemerinin kayış ayar mandalı oto koltuğu kılıfının altında yer almaktadır. Emniyet kemeri kayış uzunluğunu kılıfı hafifçe kaldırarak mandal yardımı ile ayarlayabilirsiniz.)
Rahat oturma için geniş sırt ve taban
Özel kaydırmayan kumaş tasarımı
Oto Koltuğu ılık su ve sabun kullanılarak temizlenebilir.
Aşırındırıcı maddeler veya tiner gibi temizleyicileri kullanmayınız.

Kılıf Maksimum 30°C'de elde yıkanmalıdır. Kurutucuya koymayınız.
9 - 36 Çocuk Oto Koltuğu dört farklı yatış pozisyonda kullanılabilir
Kullanım Kılavuzuna Ulaşmak İçin Tıklayınız
Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu Sertifikalarına Ulaşmak İçin Tıklayınız
Kemer Ayar Açıklaması İçin Tıklayınız


Bebekler için oto koltuğu üretiminde dünyanın önemli markaları arasında yer alan Çin menşeli Bolen Hug markası, doğumdan itibaren kullanılmaya uygun oto koltuklarının yanı sıra farklı yaş ve kilogramdaki çocuklar için de yüksek kaliteli oto koltukları üretiyor. Ebeveynlerin oto koltuğu seçerken en çok zorlandığı ve sorun yaşadığı konu olan uzun süreli kullanım sorunu Bolen Hug ile tarih oluyor. Bolen Hug'un oto koltuğu modelleri arasında yer alan Multi Safe Oto Koltuğu, farklı yaş gruplarındaki çocukların kullanımına uygun olacak şekilde üretiliyor. 9 aylık bir bebeğin 12 yaşına kadar kullanabileceği şekilde tasarlanan Bolen Hug Multi Safe Oto Koltuğu böylece uzun süreli kullanım sorununa fonksiyonel bir şekilde çözüm getiriyor. Çocuğunuzla birlikte büyüyen Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu (9-36 kg) gri rengiyle de tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarıyor. 9 ile 36 kilogram arasındaki çocukların kullanımı için uygun olan ürün tasarımı ve yüksek kalitesi ile de dikkat çekiyor. Dört farklı yatış pozisyonu alabilecek şekilde tasarlanan oto koltuğu çocukların sürekli aynı pozisyonda kalmasını engelleyerek omurga gelişimini destekliyor. Özellikle uzun süreli yolculuklarda çocukların omurgasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumların önüne geçmesi açısından bu özellik büyük önem taşıyor.

Bebeğinizle birlikte büyüyen Bolen Hug Multi Safe Oto Koltuğu ayarlanabilir baş destek ünitesi ile de dikkat çekiyor. Çocukların boyuna göre yukarı ve aşağı doğru ayarlanabilen baş destek ünitesi, sabit baş destek üniteli oto koltuklarına göre büyük avantaj sağlıyor. Baş destek ünitesinin yukarı ve aşağı pozisyonlarda ayarlanabiliyor olması ürünün çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabilmesini imkan tanıyor. Son derece fonksiyonel olan bu özelliği ürüne çocukla beraber büyüyebilen bir ürün olma özelliği de kazandırıyor. Bu fonksiyonel özelliğinin yanı sıra baş destek ünitesi, yan darbe koruma sistemi (SPS) özelliğiyle de dikkat çekiyor. Yandan gelen darbelerde çocukların dahil olduğu kazaların oranının yüzde 20 dolaylarında olması yan darbe koruma sisteminin önemini ortaya koyuyor. Herhangi bir yan darbede çarpışma kuvvetinin yüzde 25'ini emerek absorbe eden yan darbe koruma sistemi böylece çarpışmanın şiddetini azaltmış oluyor. Bunun yanı sıra pek çok oto koltuğunda üç noktalı olan emniyet kemeri sistemi Bolen Hug Multi Safe Oto Koltuğunda beş noktalı olacak şekilde üretiliyor. Beş noktalı emniyet kemeri sistemi de olası herhangi bir darbede çocukların koltuk içerisinde minimum düzeyde sarsılmalarını sağlayarak güvenlik derecesini arttırıyor. Ayrıca emniyet kemerlerinin yumuşak silikon kılıfları da çocukların cildini tahriş etmemesi için özel olarak tasarlanıyor.

Bolen Hug ürettiği tüm oto koltuklarında olduğu gibi Multi Safe Oto Koltuğunda da çocukların tüm rahatlığını ve konforunu düşünüyor. Çocukların rahat bir şekilde oturması için sırt ve taban kısmı oldukça geniş olarak üretilen ürün, kaydırmayan kumaş teknolojisi ile özel olarak üretilen kılıfı ile de dikkat çekiyor. Özel üretim olan kaydırmayan kumaşı aynı zamanda nefes alabilen yapısıyla ön plana çıkıyor. Nefes alabilmesi sayesinde üzerindeki bakteri ve alerjen oluşumunu minimuma indiren ürün çocuklar için hijyenik bir ortam yaratmış oluyor. Ayrıca çok kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilen Bolen Hug Multi Safe Oto Koltuğu, ılık su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebiliyor. Multi Safe Oto koltuğu bu özelliği ile de hijyene önem veren ailelerin en çok tercih ettiği oto koltuğu olmayı başarıyor. Ürünün fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra araçlara oldukça kolay bir şekilde monte edilebiliyor olması da en öne çıkan avantajları arasında yer alıyor.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön