ARA
Loading interface...
Loading interface...
Bref
Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu Yasemin İkili

Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu Yasemin İkili

Bref
%22 indirim 27,90 TL 21,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/60001089

Bref DeLuxe katı tuvalet bloğu yasemin ikili ürünü, tuvaletlerde gerekli hijyenin sağlanmasına yardımcı olur. Her türlü klozete uygun olarak üretilen tuvalet bloğu, kir ve kireç oluşumuna büyük ölçüde engel olur. Blokların içeriğinde yer alan yasemin aroması, lüks parfümlerin güzel kokusunu tuvaletinize kadar getirir. Bref Deluxe katı tuvalet bloğu ile klozet temizliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Zarif Tasarımlı Tuvalet Bloğu

Bref DeLuxe tuvalet bloğu, sahip olduğu tüm özelliklerle ve tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Küçük mavi top zinciri şeklinde üretilen bloklar, nefis yasemin kokusu ile kişileri kendine hayran bırakır. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan yasemin kokulu katı tuvalet bloğu, 500 sifona kadar kalıcı düzeyde temizlik sağlar. Hem estetik görünümü hem de hoş kokusu sayesinde kişilerin beğenisini kazanan ürün, klozet üzerinde biriken bakterileri yok etmeye de yardımcıdır. İçerisinde 4 ayrı fonksiyonu birden barındıran bloklar tuvalet temizliğine önemli ölçüde katkıda bulunur. Katı tuvalet bloklarının; güçlü hijyenik temizlik, köpük, ferahlık ve kireç önleyici etkisi vardır. Ürünün birçok işlemi aynı anda yapması kullanıcılar açısından önemli bir avantajdır. Tuvalet ve klozet temizliğine harcanan zaman bloklar sayesinde yarı yarıya azalır. Temizlikte zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Tuvalet temizliğini güçlendirmek istediğiniz her zaman yasemin kokulu katı tuvalet bloğunu güvenle tercih edebilirsiniz.

Ferahlık Hissi Veren Yasemin Kokusu

Tuvalet bloklarının içeriğinde yasemin kokusu ağırlıklı parfüm aroması yer alır. Parfüm etkisinin verdiği ferahlık hissini tuvalette olduğunuz süre boyunca yaşayabilirsiniz. Kirlerle güçlü bir şekilde savaşan küçük top görünümlü bloklar, hep birlikte bir zincir etkisi oluşturur. İlk olarak kirle mücadele eden toplar klozetin temiz kalmasını sağlar. Katı tuvalet bloğu, klozetin iç bölümünde kireç birikmesine ve kahverengi lekeler oluşmasına önemli düzeyde engel olur. Tuvalette hijyenin korunmasına yardımcı olan Bref DeLuxe, klozet üzerinde bakteri birikimine izin vermez. İçerisinde aktif temizlik maddeleri barındıran blok zinciri hem tuvalet hem de banyoda kullanıldığında, ortamda ferahlık oluşturacak hoş kokuları etrafa yaymaya başlar. Kötü kokuları bloke eden ürün kişileri seçkin parfüm kokusuyla bir araya getirir. Kötü kokulardan şikayet ediyorsanız ve klozet temizliğini kısa sürede tamamlamak istiyorsanız, Bref DeLuxe katı tuvalet bloğu ile ihtiyaçlarınıza yönelik uygun bir çözüm bulabilirsiniz.  

Kullanımı Kolay Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu

Bref DeLuxe katı tuvalet bloğu kullananlar tarafından yapılan yorumlar, ürün hakkında pek çok detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlar. Kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan yasemin kokulu ikili blok, kullanışlı olması bakımından kişilere büyük ölçüde avantajlar sağlar. Hem temizlik hem de kötü kokuları giderme özelliği, katı tuvalet bloğunun tercih edilmesinde önemli rol oynar. Hijyen ve temizlik konusunda çığır açan klozet blokları özel olarak geliştirilen temizleyici bir formül içerir. Tuvalet bloğunu klozete takmanız sadece birkaç dakikanızı alır. Blokları klozette istediğiniz ve uygun olan bölüme yerleştirmeniz yeterli olur. Ürünün yatay bir şekilde asılması ile sifonu çektiğiniz zaman tüm kısımlarının suyla buluşması son derece önemlidir. Yerleştirme aşamasında suyun akış yönünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Ürün doğru yere yerleştirildiği zaman tüm bloklardan aynı düzeyde verim alınır. Bazı bloklar diğerlerinden daha önce eriyerek tükenmez. Tüm bloklar eridiğinde yeni bir klozet bloğu kullanmanız gerekir. Kireç, kir, toz ve kötü koku oluşumuna karşı güçlü bir şekilde koruma sağlamak için tuvalet ve banyolarda yasemin kokulu Bref DeLuxe katı tuvalet bloğunu ikili paketiyle güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.  


Bref DeLuxe Katı Klozet Bloğu ikili, Yasemin Kokulu 2x50 gr

Türkiye'nin 1 Numaralı tuvalet bloğu markası Bref'ten dünyada bir ilk: Seçkin parfümler şimdi tuvaletinizdeBref DeLuxe, hijyenik temizlik sağlamanın yanı sıra uzun süreli ferahlık sağlayan seçkin ve lüks parfümlerin kokusunu tuvaletinize getirirZarif ve premium tasarımı, Yasemin esintisi ve Manolya esintisi aromalı lüks ve seçkin parfüm kokuları ile duyularınız harekete geçecekBref DeLuxe, hijyenik temizlik, güçlü köpük ve kireç önleyici teknolojisiyle her sifonda sizi temizlik hem de lüks parfümlerin kokusu ile buluştururTam fayda sağlamak ve ürünü doğru kullanmak için Bref DeLuxe ürününün suyun akış yönüne doğru yerleştirip, gerisini ona bırakınTürkiye’nin 1 Numaralı tuvalet bloğu markası Bref'ten dünyada bir ilk: Seçkin parfümler şimdi tuvaletinizde! Bref DeLuxe, hijyenik temizlik sağlamanın yanı sıra uzun süreli ferahlık sağlayan seçkin ve lüks parfümlerin kokusunu tuvaletinize getirir. Zarif ve premium tasarımı, yasemin esintisi veya manolya esintisi aromalı lüks ve seçkin parfüm kokuları ile duyularınız harekete geçecek! Bref DeLuxe, hijyenik temizlik, güçlü köpük ve kireç önleyici teknolojisiyle her sifonda sizi hem temizlik hem de lüks parfümlerin kokusu ile buluşturur. Bref DeLuxe ile seçkin ve lüks parfümlerin etkisi son sifona kadar kalıcıdır. Siz tuvalet temizliğini Bref’e bırakın ve her sifonda hijyenik temizlik ve lüks parfümlerin keyfini çıkartın. Tam fayda sağlamak ve ürünü doğru kullanmak için Bref DeLuxe ürününün suyun akış yönüne doğru yerleştirip, gerisini ona bırakın. Yoksa siz hala Bref’lemediniz mi? Bref’le Gitsin, Temizlik Bitsin!
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NMSVM
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön