Chevrolet markasının geliştirdiği otomobillerle uyumlu olan aksesuarlar zarafet kazandıran özelliklere sahiptir. Otomobilinizden daha verimli bir şekilde yararlanabilmenize yardımcı olan aksesuarlar farklı gereksinimlerinize uygun çözümler üretir. Otomobilinizin uzaktan kumandası bozulduğunda ya da hasar aldığında Chevrolet aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Arabanızın kapılarını uzaktan kilitleyip açabilmenizi sağlayan anahtarlıklar size zaman kazandırır. Önceki kumandanızdaki elektronik devreyi kullanabileceğiniz anahtarlıklar arabanızı kolayca yönetebilmenize yardım eder. Anahtarlıkların gövdelerinde yer alan işaretler hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiğini hatırlayabilmenizi kolaylaştırır. Arabanızın kapılarını açarken de Chevrolet anahtarlıklardan yardım alabilirsiniz. Tasarımlarında bagaj açma tuşuna da yer veren anahtarlıklar oldukça işlevseldir. Bagajınızı tek hamlede açabilmek için kullanışlı aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Arabanızın Kullanışlılığını Artıran Aksesuarlar

Chevrolet marka otomobiller için üretilen tavan çıtaları fonksiyonel bir dizayna sahiptir. Arabanızın tavan bölümüne bu çıtaları kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Çıtalarınızın sabitlendiğinden emin olduktan sonra aracınızın tavanını çeşitli eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Tavan çıtaları otomobillerin görünümüne estetik bir görünüm katabilmenizi de sağlar. Çıtanızı süs amacıyla kullanacaksanız yapıştırma seçeneğiyle aksesuarınızı monte edebilirsiniz. Çıtanızdan yük taşımak için faydalanmak istiyorsanız ürününüzü tavan yüzeyini delerek güvenli bir biçimde aracınızın üst kısmına oturtabilirsiniz. Chevrolet marka otomobiller için geliştirilen aksesuarlar arasında aracınızın kabininde kullanabileceğiniz ürünler de yer alır. Oto paspaslarıyla arabanızın iç kısmını tozlara karşı koruyabilirsiniz. Yağışlı havalarda, ayakkabılarınızdan aracınızın zeminine süzülebilecek suları önlemek için de paspaslardan yararlanabilirsiniz. Hafif ve ince bir yapıya sahip olan paspaslar farklı araba modellerine uygun alternatiflere sahiptir. Kenar kısımlarında bariyerleri bulunan paspaslar suyun ve kirli maddelerin arabanızın zeminine yayılmasını önler. Paspasların hafif ve bükülebilir olması bu ürünleri aracınızdan kolayca çıkarabilmenizi sağlar.

Otomobilinizin İhtiyaçlarını Karşılayan Yararlı Aksesuarlar

Arabanızın klimasının verimli bir şekilde çalışabilmesi için hava filtrenizin kalitesinin yüksek olması gerekir. Zaman içerisinde yıpranabilen hava filtrelerini değiştirerek otomobilinizin klimasından tam verim alabilirsiniz. Hava filtresi çeşitleri arasından aracınızla uyumlu olan modelleri sipariş ederek yolculuklarınızda kaliteli bir şekilde solunum gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede otomobilinize takabileceğiniz hava filtreleri yabancı maddelerin aracınızın kabinine ulaşmasını önler. Chevrolet markası tarafından üretilen arabanızı koruyan aksesuarlar çeşitlilik gösterir. Arabanızın dış kısmını koruyan aksesuarları sipariş ederek otomobilinizin şık görünümünü koruyabilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunan branda modellerini kullanarak arabanızı dış etkilere karşı koruma altına alabilirsiniz. Kuş pisliklerine, tozlara ve polenlerin bıraktığı izlere karşı arabanızı güvenlik altına almak için park sonrasında aracınızın üzerine brandanızı gerebilirsiniz. Brandaların esnek bir yapıda tasarlanması sayesinde ürününüzü otomobilinize tek başınıza kolayca geçirebilirsiniz.

Branda kullanımının getirdiği avantajlar nelerdir?

Branda kullanarak arabanızın renginin sıcaktan ya da soğuktan dolayı yıpranmasını önleyebilirsiniz. Su geçirmez şekilde tasarlanan brandalar kar ve yağmur gibi hava olaylarına karşı çözüm üreterek arabanızı korur. Brandaların ön ve arka kısımlarında yer alan lastikler aracınızı sarar ve rüzgâra karşı koruma sağlar. Brandaları kuru halde katlayarak saklayabilirsiniz.

Oto paspasları nasıl temizlenir?

Arabanızda yer alan paspasları temizlemek için su ve deterjan kullanabilirsiniz. Suya ve temizleyici maddelere karşı dayanıklı olan paspasların yüzeyini fırça ile de silebilirsiniz. Paspasları yıkadıktan sonra bu ürünleri açık alanlarda kurumaya bırakabilirsiniz. Paspaslarınız kuruduktan sonra aksesuarlarınızı tekrar otomobilinizin kabininin zeminine yerleştirebilirsiniz.

Tavan çıtası ne işe yarar?

Sert ve dayanıklı malzemelerle üretilen tavan çıtaları arabanızı daha estetik gösterebilmenizi sağlar. Tavan çıtaları aynı zamanda birçok eşyayı taşıyabilmenize de olanak tanır. Eşyalarınızı yatay şekilde tavan çıtalarınızın arasına yerleştirebilirsiniz. Yerleştirme işleminden sonra bu eşyaları iplerle ya da dayanıklı ve gergin lastiklerle bağlayarak yolculuğa çıkabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Chevrolet

40 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön