ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Dark
Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Dark
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
15 Eylül 2020, Salı
Kac yıl oldu hatırlamiyorum en az 4 senedir sorunsuz kullaniyorum. Vga girişli monitorü hd çıkışlı uydu alıcıya bağladım, monitordeki hoparlorede ses baglanti imkani var.. güzel bir icat
Hakan A*** (43) MERKEZ - Sivas Tüm Değerlendirmeler (72)
DSACategoryId/2147483646/42/757/105307

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü
PS3, Xbox gibi oyun konsollarınızı, FullHD medya oynatıcılarınızı, HDMI çıkışa sahip kameralarınızı VGA monitörünüze kolayca bağlayın!Dark ile Dijital HDMI Sinyali Analog VGA ve Stereo Ses'e Dönüşecek!

Mini boyutlarıyla fark yaratan Dark dijital - analog sinyal dönüştürücü ile HDMI çıkışa sahip PS3, Xbox gibi oyun konsollarını, FullHD medya oynatıcıları, kameraları VGA monitöre kolayca bağlayabilecek; 3.5mm stereo ses çıkışını kullanarak ses alabileceksiniz.VGA Monitörünüzde HDMI keyfine Hazırlanın
Yüksek çözünürlüğe sahip oyun konsolu, medya oynatıcı gibi cihazlarınızı halihazırda elinizde bulunan VGA monitörlere artık bağlayabileceksiniz. 3.5mm ses çıkışı ile kolayca kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. Dijital HDMI sinyalinden ses ve görüntü çıkışlarını ayıran Dark dönüştürücü ile HDMI keyfi VGA ile buluşuyor.

Ayar Gerektirmeyen Tak-Çalıştır Kullanım
Dark HDMI-VGA dönüştürücünün kullanımı çok kolay, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan yapıdadır. Bir ucunu HDMI kaynağına bağlayın, diğer tarafta VGA görüntü ve 3.5mm Stereo Ses bağlantılarını yapın. Otomatik olarak sinyal dijitalden analoğa dönüşür, size de VGA monitör veya projeksiyonda HDMI çıkışlı cihaz kullanmanın keyfi kalır.

Önemli: Dark Dijital HDMI - Analog VGA ve SES Aktif Dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için HDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazının algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir.Standart Bağlantılar
Standart 3.5mm stereo ses çıkışına sahip olan Dark dönüştürüye doğrudan stereo kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. Dark Analog - Dijital sinyal dönüştürücü ile sahip olduğunuz standart VGA ve ses kablolarını kullanabileceğiniz gibi, daha da iyi görüntü ve ses için Dark 1.8m / 3m VGA, 3.5mm stereo ses kablolarını da kullanabilirsiniz.


Minik Boyutlarıyla Sizi Şaşırtır!
Dark HDMI - VGA dönüştürücü boyundan büyük işleri yerine getirirken minik boyutlarıyla sizi şaşırtacak yapıdadır. Hem görüntü hem sesi çevirebilen Dark dönüştürücüyü cebinizde, çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Kablolu Elastik Yapı
Dark dönüştürücü uzun yıllar kullanım için sağlam gövdeye sahiptir. HDMI bağlantı ucu kablolu olan Dark dönüştürücü elastik ve kompakt yapısı ile daima yanınızda olacak.

Teknik Özellikler

 • HDMI-VGA Dönüştürücü
 • Full HD 1080P Sinyal Desteği
 • HDMI Bağlantısı
 • 15pin D-Sub VGA görüntü çıkışı
 • 3.5mm Stereo Ses Çıkışı
 • Tak&Kullan Özelliği
 • Ürün Kodu: DK-HD-AHDMIXVGA2Dijital analog dönüştürücüler İngilizce "Digital Analog Converter" kelimesi ile ifade ediliyor ve dijital sesleri analog dosyalara dönüştürme amacıyla kullanılıyor. Dönüştürücüler 1 ve 0 gibi sayılarla ifade edilen girişlerle alınan bilgileri, çıkışlarında giriş değerlerine göre farklı akım ve gerilim üreterek çevirme işlemlerini gerçekleştiriyor. Birden fazla dijital değeri giriş işlemi olarak alabilen bu cihazların giriş sayısı dijital devrenin çıkış sayısı ile eşit oluyor. Her verisel girişin bir ağırlığı bulunuyor. Volt cinsinden hesaplanan girdilerin değeri, çıktı değerinin de bilinebilmesine olanak tanıyor. 

Dijital devrelerin analoğa çevrilmesinde kullanılan yükselteçler, girişte oluşan gerilim değerini belirlenen bir oranla çıkışa aktarıyor. Eşdeğer sayısal dönüştürme olarak da açıklanabilen bu sistem için pek çok devre türü bulunuyor. Bu devrelerin birçoğu ise analog dönüştürücünün çıkışını giriş akımıyla karşılaştırma mantığı ile çalışıyor. Analog dönüştürücüler elektronik sistemlerden cep telefonlarına, internet bilişim altyapısından dijital cihazlara kadar oldukça fazla alanda kullanılıyor. Günümüzde dijital sinyallerin işlenmesinin oldukça önemli olmasıyla birlikte bu aygıtlara ilgi artıyor. Dijital verilerle çalışan sistemlerin çoğalmasının yanında dijital verilerin hızlı, güvenli ve kolay işlenebilmesi de dijital analog dönüştürücülerin popüler hale gelmesinde rol oynuyor. Entegre devre formundaki bu aygıtların gelişmiş versiyonlarının dönüştürme süreci sadece birkaç mikrosaniye alıyor. Flaş dönüştürücü olarak adlandırılan en hızlı dönüştürücü aygıtlar televizyon görüntülerini sayısallaştırmak için değişik standartları birbirine dönüştürmek amacıyla kullanılabiliyor. 

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) dijital verileri analog verilere ses ve görüntü dosyaları halinde dönüştürebiliyor. Dijital dönüştürücü HDMI çıkışına sahip olan XBox ve PS3 gibi oyun konsollarının yanında kamera ve Full HD medya oynatıcılarının VGA monitörüne bağlanması ile verilerin kolaylıkla dönüştürülmesini sağlıyor. 3.5 mm stereo ses çıkışı olan aygıtla kaliteli ses alabilmek mümkün oluyor. VGA monitörlerde HDMI keyfi sunan cihaz ile yüksek çözünürlüğe sahip veriler hızlı bir şekilde dönüştürülerek kullanıcılara kaliteli içerik sağlanıyor. Ayrıca aygıtın ses çıkışına kulaklık veya hoparlör bağlayarak dijital HDMI ses keyfi yaşamak da mümkün oluyor. 

Kullanımı son derece pratik olan Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) ile HDMI-VGA arası veri transferi oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan bilgileri işleyen ve dönüştürebilen ürünü bilgisayarda HDMI çıkışına bağlamak, diğer tarafta ise 3.5 mm stereo ses ile VGA görüntü bağlantılarını yapmak yeterli oluyor. Sinyallerin otomatik bir şekilde dijitalden analoğa dönüştüğü ortamda, kullanıcılara ise VGA monitörlerde HDMI çıkışlı cihaz kullanabilmenin ayrıcalığını yaşama keyfi kalıyor. Stereo kulaklık veya hoparlörlerle doğrudan kullanım avantajı sunan dönüştürücü cihaz, standart VGA ve ses kabloları ile çalışabiliyor. Daha iyi görüntü ve ses kalitesi için ürünle uyumlu orijinal ses ve görüntü kabloları da tercih edilebiliyor. 

Minik boyutlarıyla oldukça işlevsel ve kompakt bir kullanım sunan Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) usb bellek boyutları ile her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Elastik yapısı ile yer kaplamayan ürün kullanıcılarına işlevsel ve pratik bir kullanım vadediyor. Sağlam bir gövde yapısına sahip olan cihaz dayanıklı ve uzun süreli bir kullanıma imkan tanıyor. HDMI bağlantı çıkışında kablo bulunan dönüştürücü estetik yapısı ile çantada ve cepte az yer kaplayarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Full HD 1080P sinyal desteği 15pin D-Sub VGA görüntü çıkış özellikleri ile ürün kaliteli bir dönüştürücüden beklenen standartları karşılıyor. Cihazın tak-kullan özelliği ise fonksiyonelliğine artı değer katıyor.

Kablo Tipi HDMI - VGA
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BS41175
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön