Türkiye’nin en köklü bilişim distribütörlerinden biri olan Akortek Bilişim’in tescilli markası olan Dark, 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam ediyor. Oldukça kaliteli materyallerle geliştirdiği ürünleri erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırmasıyla teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken Dark, geniş ürün gamıyla sayısı yüz binleri geçen kullanıcıya ulaşmayı başarıyor. Ürünlerini; akıllı yaşam, aksesuar, bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, çevre birimleri, network, oto aksesuar, TV ve görüntü olarak kategorilere ayıran Dark, her türlü kullanım senaryosunda değerlendirilebilecek ürünleriyle dikkat çekiyor.

Kullanıcıların günlük yaşamda sıklıkla başvurdukları ürünlere hayat veren marka, gerek Android tabanlı bilgisayarları gerekse Mini-ITX formundaki PC’leri ile beğeni topluyor. Evine mütevazı bir ev sinema sistemi kurmak ve dijital platformlardan edindiği içerikleri 4K çözünürlük destekleyen bir medya oynatıcı aracılığıyla izleyebilmeyi hedefleyenler, Dark tarafından üretilen medya oynatıcılara yönelebiliyor. Akıllı uzaktan kumanda desteği ve dahili video çözücüleriyle öne çıkan modeller; çok çekirdekli işlemcileri, güncel Android işletim sistemleri ve akıcı kullanım deneyimi sunan diğer unsurlarıyla değer kazanıyor. Eğlence dolu anlarda ya da çalışma süreçlerinde kendisine yardımcı olacak bir tablet almayı planlayanlar için de Dark ürün yelpazesi içerisinde sayısız alternatif yer alıyor. Ekran genişliği ve donanım gücü açısından farklılık gösteren modeller, kullanım alanına bağlı olarak çeşitli ekstralarla gelebiliyor.

Sahip olduğu masaüstü bilgisayarın stabilitesini veya işlevselliğini arttırmak isteyenlerin de yolu Dark markasına düşüyor. Bilgisayar içi hava sirkülasyonunu arttıran fanlar, bilgisayar işlemcilerinin mümkün olan en düşük sıcaklıklarda çalışmasını sağlayan sıvı ve hava soğutma sistemleri, hard disk veya SSD’lerin kasa içerisine sabitlenmesine yardım eden aparatlar, ekran çoklayıcılar, güç kaynakları ve daha pek çok ürün, kullanıcılarla buluşuyor. Bunun yanında, bilgisayarının iç kısmını düzenlemeyi amaçlayanlar için de birbirinden başarılı aksesuarlara imza atan Dark, güç kaynağında yeterli sayıda güç çıkış bulunmayanları da çoklayıcı kablolarla memnun ediyor.

Yeni nesil laptop modellerinde sayısı az olan USB portları ve ince kasa tasarımları nedeniyle kendine yer bulamayan Ethernet portlarına gereksinim duyan teknoloji tutkunlarının hayatını kolaylaştırmak adına adım atan Dark, dönüştürücü ve çoklayıcılarıyla fark yaratıyor. Tek USB portundan beslenen ve hem güç hem de veri aktarımı gerçekleştirebilen çoklayıcılar, beraberinde Ethernet portu da getirebiliyor. Bu sayede evinde veya iş yerinde yerel ağa ve İnternet’e kabloyla bağlanmak isteyenler, ilgili çoklayıcılar üzerinde bulunan Ethernet portlarını kullanabiliyor. Dark tarafından geliştirilen ürünler bunlarla bitmiyor. TV öğrenebilme özelliği sunan QWERTY klavyeli hava fareleri, yedek dijital kalem (Stylus), yeni nesil dijital çizim kalemleri ve ajandalar da markanın ürün gamı içerisinde boy gösteriyor.

Sahip olduğu akıllı cep telefonu ve tabletleri, dilediği yerde kullanmayı ve hatta şarj etmeyi isteyenlere yönelik cihazlar da üreten Dark, araç içi şarj ekipmanlarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Hızlı şarj destekleyen akıllı cep telefonu ve tabletleri, yüksek amper sunabilen şarj cihazlarıyla kısa sürede tam doluluğa ulaştıran ürünler, tasarım ve renk açısından çeşitlilik gösteriyor. Yalnızca Android işletim sistemli cihazlar için değil iOS işletim sistemli cihazlar için de alternatifler sunan Dark, bu yönüyle de beklentilere yanıt veriyor.

Modern yaşamda değerlendirilen elektronik ürünlerin daha verimli ve stabil kullanılabilmesine yönelik aksesuarlarının yanı sıra kendine özgü tasarım anlayışını yansıttığı cihazlarıyla da sektörün önde gelen markalarından birine dönüşen Dark, yerli teknoloji markaları arasında bir yıldız gibi parlıyor. Teknoloji meraklılarından aldığı destekle yoluna devam eden marka, ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek farklı ihtiyaçlara çözüm getirmeyi sürdürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dark

676 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar