Kablo Switch Çoklayıcılar

Bilgisayarların yanı sıra hayatınızı kolaylaştıran çok sayıda elektronik ürün vardır. Bağlantı modelleri birbirinden farklı yapıda olabilen bu aygıtların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri noktasında pek çok farklı marka tarafından üretilen kablo switch çoklayıcılar aracılığıyla gereksinim duyduğunuz bağlantıları kurabilirsiniz.

Kablo Switch Çoklayıcı Fiyatları

Çoklayıcı ürünler; bilgisayar, akıllı telefon, tablet, televizyon ve monitör gibi pek çok cihaza yönelik olarak üretilirler. Kablo switch çoklayıcılar, cihazlar arasında kurduğu bağlantılar sayesinde aygıtlara yeni yetenekler kazandırarak, bu aygıtların daha etkin şekilde kullanılmasına olanak tanırlar.

Eğer Android işletim sistemli bir akıllı cihazınız varsa gerek şarj etme gerekse de OTG kullanımı amacıyla ürünler edinebilirsiniz. Cihazının verebildiği OTG desteği kapsamında arzu ederseniz klavye ve fare gibi bilgisayar bileşenlerini de bağlayabilirsiniz. Ayrıca çoklayıcı kablolar sayesinde kullandığınız uygulamaların sağlayabildiği desteğe göre oyunlarınızı oynayabilir, internet başındayken klavyenizi kullanabilirsiniz.

Akıllı telefon veya tabletinizi televizyonunuza bağlamak istiyorsanız, cihazınızın görüntü aktarmak için de kullanabildiği Mini HDMI giriş yapısına uygun bir ürün seçmelisiniz. Televizyonunuzun MHL desteği olup olmadığını öğrendikten sonra, bir tarafı Mini HDMI diğer tarafı HDMI ya da MHL destekli HDMI kablolarından edinerek akıllı aygıtınız ile televizyonunuz arasındaki bağlantıyı sağlıklı biçimde yapabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda edindiğiniz bir bilgisayarınız varsa, kablo seçiminizde anakartınızın sabit disk desteğini öğrenmelisiniz. SATA I veya SATA II yapılı sabit diskiniz için, bu ürünlerle uyumlu veri aktarım kablolarını edinebilirsiniz. Eğer sabit diskinizin güç giriş kablolarında bir arıza bulunuyorsa, Molex – SATA güç kablosu dönüştürücü ürünlerle, güç kaynağınızda boşta kalan Molex bağlantı noktalarını kullanarak çözüm üretebilirsiniz. Eğer güç kaynağınız modüler yapılıysa, doğrudan buna uygun güç kabloları da alabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz kablo switch çoklayıcı fiyatları; marka, model, ürünün sahip olduğu özellikler ve beraberinde gelen ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Kablo Switch Çoklayıcı Ne İşe Yarar?

Farklı amaçlar için üretilen kablo switch çoklayıcılar, dahili bilgisayar bileşenlerinin yanı sıra bilgisayar kasa, monitör, klavye ve fare gibi harici bileşenlerinin sağlıklı çalıştırılabilmesi için önemlidir. Ayrıca yeni nesil akıllı aygıtların yanı sıra network aygıtları ve evlerdeki televizyon, Bluray oynatıcı gibi eğlence ürünlerinde de kullanılabilecek kablo switch çoklayıcılar bulunur.

Sahip oldukları giriş türüne göre bilgisayarın çıkış portlarına takılarak ses ve görüntüyle ilgili içerikleri monitör, hoparlör gibi veri çıkışını görebileceğiniz ve duyabileceğiniz ekipmanlara aktarmakla görevli olan ses ve görüntü kablolarını gereksinim duyduğunuz cihazlara bağlamak üzere edinebilirsiniz. Çeşitli çıkışlara sahip olan bilgisayarlarda yer alan ekran kartı çıkış noktaları VGA, DVI gibi portlar, yalnızca görüntü aktarabilirken; yeni nesil HDMI çıkışlarından, hem ses hem de görüntü aktarımı sağlanabilir. Çıkışlar arasındaki farkları bu ürünleri edinmeden önce öğrenmeniz, seçeceğiniz ürünün niteliği açısından faydalı olabilir.

Bilgisayarınızda bulunan sabit diskler için ihtiyaç duyduğunuz her türlü kabloyu kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer eski bir bilgisayarınız varsa, kasa içerisinde bulunan IDE yapılı sabit disk için Molex yapılı bir güç kablosu ve IDE temelli veri aktarım kablosu gereksiniminiz bulunabilir. Son dönem IDE kabloları, öncüllerinin aksine yuvarlatılmış olarak sabit bir şekilde gelebilir. Kasa içerisindeki hava akışı sizin için önemliyse, bu tür ürünleri tercih edebilirsiniz.

Evinize veya iş yerinizde kablolu ağ oluşturacaksanız; konnektörler, test aygıtları ve kablo sıkma penseleri sizin için uygun olabilir. Güç, görüntü, ses ve ağ bağlantılarınızı çeşitlendirmek ya da farklı aygıtlar için kullanılabilir kılmak için çevirici ve adaptörler kullanabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda bulunan iç donanımların gereksinim duyduğu elektrik enerjisini doğru olarak verebilecek güç ve ağ bağlantınızla ilgili sorun varsa ya da bağlantınızı iyileştirmek istiyorsanız network kabloları tercih edilebilir. Ağ bağlantısı olmaksızın çok sayıda bilgisayarı kontrol etmek durumundaysanız veya elektronik aygıtlarınızın ses ve görüntülerini tek bir bağlantı aracılığıyla kontrol etmek arzusundaysanız ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlere switch box ve çoklayıcılar kategorisinden ulaşabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kablo, Switch ve Çoklayıcı Fiyatları

7.561 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. S-Link Kablo Switch Çoklayıcılar
  2. Platoon Kablo Switch Çoklayıcılar
  3. Alfais Kablo Switch Çoklayıcılar
  4. Ti-mesh Kablo Switch Çoklayıcılar
  5. Cabex Kablo Switch Çoklayıcılar
  6. Digitus Kablo Switch Çoklayıcılar
  7. OEM Kablo Switch Çoklayıcılar
  8. Dark Kablo Switch Çoklayıcılar
  9. Hadron Kablo Switch Çoklayıcılar
  10. Assmann Kablo Switch Çoklayıcılar
  11. Vcom Kablo Switch Çoklayıcılar
  12. Prolink Kablo Switch Çoklayıcılar
  13. Mykablo Kablo Switch Çoklayıcılar
  14. Moz Kablo Switch Çoklayıcılar
  15. Inca Kablo Switch Çoklayıcılar
  16. Qport Kablo Switch Çoklayıcılar
  17. Teknogreen Kablo Switch Çoklayıcılar
  18. Excel Kablo Switch Çoklayıcılar
  19. Wozlo Kablo Switch Çoklayıcılar
  20. Mobitell Kablo Switch Çoklayıcılar
  21. Daytona Kablo Switch Çoklayıcılar
  22. Ugreen Kablo Switch Çoklayıcılar
  23. ethic Kablo Switch Çoklayıcılar
  24. Baseus Kablo Switch Çoklayıcılar
  25. Aten Kablo Switch Çoklayıcılar
  26. C.Speeds Lıne Kablo Switch Çoklayıcılar
  27. Frisby Kablo Switch Çoklayıcılar
  28. Rewel Kablo Switch Çoklayıcılar
  29. Powermaster Kablo Switch Çoklayıcılar
  30. Belkin Kablo Switch Çoklayıcılar
  31. Hytech Kablo Switch Çoklayıcılar
  32. Essleena Kablo Switch Çoklayıcılar
  33. Peace Kablo Switch Çoklayıcılar
  34. Ally Kablo Switch Çoklayıcılar
  35. Ars Kablo Switch Çoklayıcılar
  36. LogiLink Kablo Switch Çoklayıcılar
  37. Wiwu Kablo Switch Çoklayıcılar
  38. Concord Kablo Switch Çoklayıcılar
  39. Flaxes Kablo Switch Çoklayıcılar
  40. Bandridge Kablo Switch Çoklayıcılar
  41. Ednet Kablo Switch Çoklayıcılar
  42. Codegen Kablo Switch Çoklayıcılar
  43. Beek Kablo Switch Çoklayıcılar
  44. Bst Kablo Switch Çoklayıcılar
  45. CoverZone Kablo Switch Çoklayıcılar
  46. Electroon Kablo Switch Çoklayıcılar
  47. S-Line Kablo Switch Çoklayıcılar
  48. Azemax Kablo Switch Çoklayıcılar
  49. Techmaster Kablo Switch Çoklayıcılar
  50. Yeka Kablo Switch Çoklayıcılar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483646/42/757
Başa dön