ARA
Loading interface...
Loading interface...
Asmodee
Dobble Refleks Oyunu

Dobble Refleks Oyunu

Asmodee
103,90 TL %14
89,00 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

100,00 TL
99,99 TL
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60002721
Dobble Refleks Oyunu

Dobble, her kartta 50 sembolden 8 tane yer alan ve toplamda 55 karttan oluşan bir zekâ oyunudur. Her bir kartta sadece bir tane ortak sembol bulunur ve bu ortak sembolün hangisi olduğunu hızlı bir şekilde bulmak oyunun amacıdır. Çocuklarının sahip olduğu kapasiteyi ortaya çıkarmak ya da çocuklarının farklı becerilerini geliştirmek isteyen ebeveynler bu zekâ oyunundan faydalanabilirler. Bu oyun sayesinde çocuklarının stratejik düşünme, hafıza, mantıksal düşünme, yaratıcı düşünme, görsel zekâ gibi tutum ve davranışlarını geliştirebilirler. 

Çocuğun Kendisini Tanımasına Fırsat Yaratır 

 • Hızlı eylem ve sıra dışı oyun tarzı çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlar. 
 • Kolay kuralları sayesinde hızlı öğrenilen oyun, 6 yaş üzeri herkesin büyük keyif aldığı ve 8 kişiye kadar oyuncuya izin veren, insanları birbirine yakınlaştıran bir grup oyunudur. 
 • Çocukların görsel algı, dikkat, konsantrasyon ve hızlı hareket etme gibi bilişsel ve motor yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olur. 
 • Uluslararası alanda Toy of the Year, Parents’ Choice Gold Award, Dr. Toy 10 Best Games, ASTRA Best Toy for Kids gibi prestij sahibi ödüller alan oyun, çocukların ailesiyle beraber kaliteli vakit geçirmesini mümkün kılar. 
 • Dobble sayesinde çocukların kavrama, bilinçaltında etken tanıma ve anlama becerileri hız kazanır. 
 • Oyun esnasında aileler çocuklarını daha iyi tanıma fırsatı bulur ve çocuklarının farklı alanlardaki becerilerini keşfedebilirler. Yine oyun sırasında çocuk da kendini tanıyarak akranlarıyla birlikte kendisini değerlendirme olanağı bulur.  

Kutu İçeriği 

 • 1 adet metal oyun kutusu 
 • 55 adet zekâ oyunu kartı 
 • 1 adet oyun hakkında bilgi kılavuzu  

Ödüllü Marka: Asmodee 

İspanya, Fransa ve Almanya’da üretilen Asmodee oyunları, strateji geliştirme, hayal gücü anlatımı ve odaklanma becerilerini geliştirmek üzere kurulmuş ve mantık yürütme kategorisinde birçok ödüle sahip köklü bir markadır.


Dobble! Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında YALNIZ VE YALNIZ BİR tane ortak sembol vardır!

5 farklı oyunu olan Dobble'da ancak keskin bir göz ve hızlı refleksler ortak sembolü yakalayabilir! Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak.

Çok kolay kuralları nedeni ile hızlı öğrenilen, 6 yaş ve üzeri herkesin büyük keyif alarak oynadığı bu oyun aynı zamanda 8 kişiye kadar oynanabilen ve insanları birbirine kaynaştıran harika bir grup oyunudur.

Ödüller:
Toy of the Year (TOTY) Nominee
Parents’ Choice Gold Award
Dr. Toy 10 Best Games
ASTRA Best Toy for Kids
Fransa'da üretilmiştir.

Beceriler: Görsel algı, dikkat, konsantrasyon ve hızlı hareket etme.

Dobble, nedir?
Dobble her bir kartta 50 sembolden 8’inin yer aldığı 55 karttan oluşan bir oyundur. Her bir kart arasında yalnızca bir tane ortak sembol vardır ve bunun hangi sembol olduğunu bulmak oyunun amacıdır.

Oyunu ilk defa oynuyorsanız…
Eğer daha önce hiç oynamadıysanız veya daha önce oynamamış kişilerle birlikte oynuyorsanız, rastgele iki kart çekip tüm oyuncuların görebileceği şekilde masanın ortasına açık olarak yerleştirin. İki kart arasındaki ortak olan sembolü bulmaya çalışın (aynı şekil, aynı renk, yalnızca büyüklüğü farklı olabilir).

Doğru sembolü bulan ilk oyuncu sembolün adını söyler ve tekrar masanın üzerine açık olarak koyulacak iki yeni kart çeker. Her bir oyuncu herhangi iki kart arasında her zaman mutlaka ortak tek bir sembol olduğunu anlayana kadar bunu tekrar edin. İşte bu kadar, şimdi Dobble’ı nasıl oynayacağınızı biliyorsunuz!

Oyunun Amacı
5 oyundan hangisini oynarsanız oynayın, iki kart arasındaki ortak sembolü bulmak, sembolün adını yüksek sesle söylemek konusunda her zaman en hızlı olmanız gerekiyor ve oynadığınız oyunun kurallarına göre ya kartı alır, ya yerleştirir ya da elden çıkarırsınız.

Türkçe kutu ve içerik.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OYUNANNEDOBB01TR
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Double oyunda metal kutu var mıdır?
Cevaplar (2)
Kutusu yoktur.
zekaevi satıcısı cevapladı
14 Ekim
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Kutu kartondur.
SARAY KİTAP satıcısı cevapladı
06 Ocak
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön