Doğuş Çay Fiyatları Ve Çeşitleri

En çok tüketilen çay markalarından biri olan Doğuş çay her ortamın aranan içeceklerinin başında yer almaktadır. Özellikle kalabalık ortamların olmazsa olmazı olan Doğuş çay hem bereketli hem de lezzetli oluşuyla kişileri cezbetmektedir. Doğuş çay kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta ve farklı damak zevki olanlara da hitap etmektedir. Kaliteyi, güzel tadı bir arada bulunduran Doğuş çay aynı zamanda uygun fiyatı da bünyesinde barındırmaktadır. Çay tiryakilerinin vazgeçilmezi olan Doğuş çaya sizde bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Doğuş çay markası çayın ilk hasatını da işleme koyarak çayları çay tiryakileri ile buluşturmaya devam ediyor. Damakta kalan o tat, kalabalık sofralarda hoş muhabbetin yapıldığı hatta yalnızken bile başka bir tat veren çay Türkiye’de tüketilen en popüler içecek türüdür. Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği sonrası, misafirlikte kekin yanına yani kısaca günün her anında çay içmenin keyfi bir başka olmaktadır. Siz de Doğuş çay çeşitlerinden bir ya da daha fazlasını tercih ederek günün keyfini daha güzel çıkarabilirsiniz. 

Doğuş Çay Çeşitleri

Doğuş çay kendi içerisinde birçok çeşidi barındırarak kullanıcıların damaklarıyla farklı lezzetleri buluşturmaya devam ediyor. Hemen hemen bütün çay çeşitlerine sahip olan doğuş çay hem klasik hem de farklılık seven çay tiryakilerine hitap etmektedir. Doğuş çay çeşitlerini inceleyerek siz de aradığınız çayı kolaylıkla bulabilme şansını yakalayabilirsiniz. Bir çaydan daha fazlasını size sunan Doğuş çay sizi bir yudumla çay bahçelerinde hissettirecektir. 

Siyah çay: Kahvaltıların, kalabalık arkadaş gruplarının, aile ziyaretlerinin, güzel bir yemek sonrası sindirimi kolaylaştırmak için aranan ilk içeceklerin başında siyah çay yer almaktadır. Siyah çayın dem oranının yüksek olması bir demlik çaydan daha fazla çay çıkmasını sağlamaktadır. Siyah çay en lezzetli ve en ekonomik çaylar arasında ilk sıradadır. Evlerin, iş yerlerin olmazsa olmazı olan Doğuş siyah çaya ulaşmak için seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

Poşet çay: Kullanım oranı yüksek olan bir diğer Doğuş çay ürünü ise poşet çaylardır. Kullanım bakımından pratik olan bu çaylar hem demlikte çay için hem de bardakta çay yapmak için uygundur. Poşet çaylar özellikle piknik tarzı organizasyonlarda taşıma kolaylığından dolayı çokça tercih edilmektedir. Hafta sonu yapılan kamplarda yapılacak poşet çay hem yer hem zaman bakımından çeşitli avantajları size sunacaktır. Onlarca çeşidi bulunan Doğuş çay demlik poşet çeşitlerine bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Bergamot: Bergamotun çay ile uyumu birçok çay tiryakisi tarafından sevilmekte, damakta hoş bir tat bırakmaktadır. Çayın acılığından yakınan bireyler Doğuş çayın Bergamot aromalı çaylarını tüketmektedir. Siz de çayın zevkini maksimum seviyeye çıkarmak istiyorsanız Doğuş çay bergamot çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Doğuş çay kategorisinde farklı miktarlara sahip birçok bergamot çay çeşidi yer almaktadır. 

Tomurcuk: Doğuş çayın tomurcuk çayı damarlarda enfes tat bırakmakta ve kullanım bakımından da kolaylık sağlamaktadır. Kullanım sonrası çay posasının kolay temizlenebiliyor olması yarattığı avantajlardan sadece biridir. Çay bahçelerinden sofralara katkı malzemesi olmadan gelen Doğuş tomurcuk çayı ile çay tiryakilerin damak zevkine ve kalbine hitap etmektedir. Doğuş tomurcuk çay sadece bununla sınırlı kalmayıp aynı zamanda uygun fiyatları ile de tüketicilerin cebine de hitap etmektedir. 

Aromalı: Aromalı çaylar Doğuş çayın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Çay konusunda farklılık arayanların tercihi olan Doğuş aromalı çaylar aynı zamanda içerisinde yer alan besin ögeleri ile de sağlık konusunda oldukça yararlıdır. Aromalı çaylar arasında en çok tercih edilenlerin başında yeşil çay yer almaktadır. Yeşil çayın sınırsız faydasından yararlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Aromalı çaylar sadece yeşil çayla sınırlı kalmayıp elma, böğürtlen, kiraz gibi çeşitler de yer almaktadır. Çay yolculuğunda farklı tatlar ve lezzetler arayanların mutlaka tüketmesi gereken çay çeşitlerinden biridir. 

Anne çayı: Adından da anlaşılacağı üzere anne çayı emzirme döneminde süt yapması için kullanılan bir çaydır. Çayın içerisinde hiç bir şekilde kimyasal madde yer almamakta, içerisinde bulunan çeşitli besin öğeleri sayesinde anne sütünde maksimum verimlilik sağlanmaktadır. Söz konusu bebek olunca gelişim sürecinde anne sütü son derece önemlidir. Anne çayını kullanan tüketiciler kullanım sonrası sütte artışın yaşandığını belirtmektedir. 

Mistik Chai: Mistik Chai tüketen kişileri ruhen başka boyuta götüren bir çay çeşididir. Son derece sakinleştirici özelliği bulunan bu çay klasik çay anlayışının çok ötesinde bir yerde yer alır. Ağızda tatlı, karamel tadı bırakan bu çay son yılların gözde çay çeşitlerinden biridir. 

Doğuş Çay Fiyatları 

Doğuş çay kategorisinde satıcı firma ve çay çeşitlerinden dolayı çayların sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Çay çeşitleri arttıkça çayların fiyatları da aynı oranda değişkenlik göstermektedir. Doğuş çay fiyatları kilo bakımından aynı olsa da farklı satıcılar tarafından satışa sunulduğu için fiyatlarında farklılık gözlemlenir. Örneğin; 1 kilogram Doğuş çay filiz her hangi bir satıcı firmada a fiyatında satılırken başka bir satıcı firmada b fiyatına satılabilmektedir. Bu yüzden fiyatlar birbirinden çok bağımsızdır. Tabi ki Doğuş çay satıcısının kalitesi de çok önemlidir. Kısacası fiyatın uygun olması veya pahalı olması çayın kalitesini etkileyen bir özellik değildir. 

Kullanıcı yorumları bu yüzden yeni tüketiciler için yol gösterici olabilmektedir. Doğuş çay Rize hem fiyatıyla hem de tadıyla tüketicileri etkileyen çaylardan bir diğeridir. Rize’nin verimli topraklarından hasat yapılıp sofralara gelen Rize Doğuş çay damaklarda unutulmaz bir tat bırakmaya devam ediyor. Çayın lezzeti ve bereketi düşünülünce Doğuş çay oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. 

Doğuş çaylar aynı satıcı firma tarafından satılsa dahi çeşitliliğinden dolayı farklı fiyat aralıkları olabilmektedir. Örneğin; her hangi bir satıcı firmaya ait Doğuş tomurcuk çay fiyatı ile Doğuş yeşil çay fiyatı birinden farklı olmaktadır. Aradığınız hangi Doğuş çay olursa olsun bu kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla birbirinden lezzetli çayları bulabilmeniz mümkündür. 

Doğuş Çayların Son Kullanma Tarihi Ne Zamandır?

Her üründe olduğu gibi çayların da son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Genelde üretim tarihinden 2 yıl sonrası Doğuş çayların son tüketim tarihi olmaktadır. Bu durum farklı çeşitlerde değişkenlik gösterse de genellikle Doğuş çaylar iki yıl içinde tüketilebilmektedir. 

1 Paket Doğuş Çaydan Kaç Demlik Çay Yapılabilmektedir?

Doğuş çayların bir kısmı paket halinde satılırken bazıları poşet çay halinde satılmaktadır. Poşet çayların içerisinde kaç tane poşet çayın yer aldığı ambalajların üzerinde belirtilmektedir. Paketli çaylar ise kilo ile satıldığı için bir paketten kaç demlik çay çıkarıldığı tahmin edilememektedir. Aynı zamanda paketlerden kaç demlik çay çıkacağı kişinin kullanımına ve damak zevkine göre de değişkenlik göstermektedir. 

Doğuş Çaylarda Sağlığa Olumsuz Etki Eden Madde Bulunuyor mu? 

Söz konusu yiyecek ve içecekler olunca içerisinde katkı maddelerinin var olup olmamasına daha çok dikkat edilmektedir. Doğuş çayların orijinal ürünlerinde kesinlikle sağlığa olumsuz etki eden her hangi bir katkı maddesi yer almamaktadır. Siz de bu kategoriden Doğuş çay çeşitlerini alarak sevdiklerinizle beraber hoş sohbet eşliğinde içebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Doğuş Çay Fiyatları ve Çeşitleri

Süpermarket
Süpermarket
İçecek
İçecek
Çay
Çay
Bardak Poşet Çay
Bardak Poşet Çay
Bitki Çayı
Bitki Çayı
Dökme Çay
Dökme Çay
Demlik Poşet Çay
Demlik Poşet Çay
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 544 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001517/60001346/dogus