Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Edukids
Edukids Bebeğimin İlk Oyun Kartları

Edukids Bebeğimin İlk Oyun Kartları

Edukids
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/80690017
Edukids Bebeğimin İlk Oyun Kartları
EDUKIDS EĞİTİCİ OYUN KARTLARI İLE ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN ÖĞRENİYOR!
Bu kartlarda bulunan görseller, bebeklerde erken görme uyarısını ve zihinsel gelişimi desteklemek için geometrik şekillerle birlikte, yüksek kontrastlı siyah, beyaz ve kırmızı renkler kullanılarak tasarlandı. Kutunun içerisinde 6 hayvan, 4 eğlenceli yüz ifadesi ve nesnelerin yer aldığı toplam 12 adet kart bulunmaktadır. Bu oyunda geçireceğiniz sürede bebeğiniz ile birlikte eğlenirken iletişiminiz de güçlenecek, bebeğin işitme, görme ve dokunma duyularının desteklenmesi ile çevre algısı gelişecektir.
Kartın ölçüsü: 11X11 cm, 12 adet, Kalınlık: 2 mm, Kutu: Mıknatıslı 
Kartlar ile Oyun Önerileri

·          ·          Siyah-Beyaz kartlar, özellikle ilk 3 ayda, renkleri henüz ayırt edemeyen bebeklerin ilgisini çeker. Bebeklerin bu dönemde görme mesafesi de oldukça düşüktür. Bu nedenle kartları bebeğinizin görebileceği 20 - 25 cm uzaklıktan ona gösterebilir ya da uygun yerlere asabilirsiniz. Görseller hakkında bebeğinizle konuşup, her kart için bebeğe kısa hikayeler anlatılabilinir.

·          ·          Bebekler 3. aydan itibaren kırmızı rengi de görmeye başlar. İfade kartlarında bulunan görselleri (mutlu, şaşırmış, acıkmış, uykulu) bebeğinize gösterip anlatırken siz de aynı ifadelerle taklit oyunu oynayabilirsiniz.

·          ·          Bebeklerde renk ayrımı 6. aydan itibaren başlar. Bu dönemlerde bebeğiniz ile kartlarda bulunan görsellerin başka hangi renklerde olabileceğini konuşup, kartlar ile bebeğin çevresinde bulunan oyuncak, kitap, kıyafet vb. eşyalarda bulunan renkler eşleştirilebilinir.

·          ·          Herhangi bir kartı saklayıp bebeğiniz ile birlikte bulma oyunu oynayabilirsiniz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön