Electrolux Fırın Fiyatları

İyi bir fırın demek, tam kıvamında pişmiş lezzetli yemekler, pastalar ve börekler demektir. Electrolux, birbirinden fonksiyonel fırın modelleri ile mutfakta harika lezzette yemekler yapmanız için tasarlanmıştır. Nem sensörlü buharlı fırın modelleri, nem sensörü ve etkili buhar ilavesi ile mayalama, haşlama, Sous Vide pişirme ve buğulama yaparken, buhar sistemli fırın modelleri, fırın ve buhar kombinasyonuyla içi yumuşacık, dışı çıtır çıtır et yemekleri, hamur işleri ve buharlı ısıtma yapabilir. Buhar ilaveli fırınlar, pişmeye buhar ilave edebilmenize olanak tanır ve mayalı hamurlarınızın çok daha iyi kabarmasını ve üzerinin daha iyi kızarmasını sağlar. Şık ve zarif tasarımlara sahip fırın modelleri, geniş iç hacimleri ve gıdaları eşit oranda pişirme teknolojisinin yanı sıra parlak emaye, katalitik, prolitik ve buharlı temizlik gibi fonksiyonlarla kendi kendini temizleyen fırınlardır. 

Zarif Tasarım ve Fonksiyonel Özellikler

Zarif tasarımları ve geniş iç hacimleriyle karşınıza çıkan Electrolux fırın modelleri, pek çok özelliklerle donatılmıştır ve elektriği tasarruflu kullanır. Her biri farklı fonksiyonlara sahip Elektrolux fırınlar, tüm yemeklerinizi ve hamur işlerinizi homojen bir ısı dağılımıyla eşit olarak ve tam kıvamında pişirir. Electrolux fırınlarda bulunan UltraFanPlus teknolojisi aynı anda birden fazla yemeği eşit şekilde pişirirken, MultiLevelCooking teknolojisi tek seferde birden fazla seviyede pişirme konforu sunar. SurroundCook pişirme teknolojisi, her dilimde aynı benzersiz lezzeti yakalamanızı sağlar. Teleskopik ray sistemi ile donatılan Electrolux fırınlarda, tepsi fırın içinde kolayca hareket eder ve dengeli durur. Dokunmatik, gömülebilir düğmeli, LCD ya da LED ekran kontrol panelinden fırınınızı kolayca yönetebilirsiniz. Electrolux fırınlar modeline bağlı olarak değişen özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında hızlı ısıtma, elektronik ısı kontrolü, dokunmatik ekran, atıl ısı göstergesi, fanlı pişirme, alt ısıtıcı, dakika sayacı, soğuk hava fanı, sıcak tutma fonksiyonu gibi pek çok fonksiyon yer alır. Electrolux fırınların içerisi halojen aydınlatma teknolojisi ile aydınlatılır. Böylece fırının içini dışarıdan rahatlıkla görebilirsiniz. 

Multifonksiyonel Ankastre Fırın Serisi

Electrolux'un sunduğu multifonksiyonel fırın serisi, turbo, elektroturbo ve statik pişirme fonksiyonunu bir arada sunar. Aynı fırında üç farklı fırının özelliğini bulunduran multifonksiyonel fırınlar, yemeğin türüne göre daha lezzetli yemek pişirme olanağı sağlar. Süper Turbo fonksiyonuyla pişirme bölmesinin arkasındaki turbo ısıtıcı ve alt/üst ısıtıcılar aynı anda devreye girerek klasik turbo pişirme işlemine oranla çok daha iyi bir pişirme performansı sağlar. Multifonksiyonel fırınlarda pişirme yaparken sıcaklık homojen bir şekilde dağıldığı için tepsilerinizi çevirmeniz gerekmez. Birbirinden lezzetli, kekler, börekler, muffinler, turtalar yapabileceğiniz multifonksiyonel fırınlarda aynı zamanda kızarmış tavuk, balık ve diğer et türlerini pişirebilirsiniz. Inspiration tasarımlı panele sahip fırın modellerinde alt ısıtma, buz çözme, turbo fanlı pişirme, ızgara seçenekleri sunan 8 farklı fonksiyonla pişirme yapabilirsiniz. Çift ısıtıcılı ızgara sistemine sahip modellerde küçük veya büyük porsiyonlu ızgara yapabilir, yemeklerinizin üzerini nar gibi kızartabilir ve peynir eritebilirsiniz.LED göstergeli ekrandan fırınınızı günün herhangi bir saatinde çalışmaya programlayabilirsiniz. Ekrana girdiğiniz süreler içerisinde fırın yemeği pişirir ve pişirme sona erdikten sonra sesli uyarı yaparak size haber verir.

Soru 1: Electrolux fırınların yüzeyi ve kapağı kolay temizlenebilir özellikte midir?

Cevap 1: Evet. Electrolux fırın modellerinde kapı iç yüzeyi tamamen camdan meydana gelir. Girintisiz ve düz tasarımlı fırın camını temizlemek son derece kolaydır. Ayrıca pratik temizlik için kapı içinde bulunan camlar herhangi bir alet kullanmaya gerek kalmadan kolayca çıkarılabilir. Emaye yüzeye sahip olan fırınların dış kısmı da kolay temizlenebilir özelliktedir.

Soru 2: Electrolux fırın modellerinde bulunan katalitik temizleme nedir? 

Cevap 2: Katalitik temizleme, kendi kendine temizleme anlamına gelir. Pişirme işlemi sırasında fırının içine sıçrayan yemek yağlarının ve gıda artıkların neden olduğu kirliliği temizleyen katalitik temizleme, fırın sıcaklığı belli bir seviyeye ulaştığında otomatik olarak devreye girer. Böylece zahmetli fırın temizliği işinden sizi kurtarır. 

Soru 3: Electrolux fırınlarda aynı anda 3 tepsi yemek pişebilir mi?

Cevap 3: Evet. UltraFanPlus ya daTurbo fanın sağladığı homojen ısı dağılımı sayesinde aynı anda 3 tepsi yemeği eşit olarak pişirebilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Electrolux Fırın Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Electrolux Fırınlar
  2. Bosch Fırınlar
  3. Arçelik Fırınlar
  4. Siemens Fırınlar
  5. Vestel Fırınlar
  6. Ferre Fırınlar
  7. Beko Fırınlar
  8. Profilo Fırınlar
  9. Luxell Fırınlar
  10. Vinola Fırınlar
  11. Franke Fırınlar
  12. Termikel Fırınlar
  13. Altus Fırınlar
  14. Regal Fırınlar
  15. Simfer Fırınlar
  16. Ukinox Fırınlar
  17. Esty Fırınlar
  18. Miele Fırınlar
  19. Eminçelik Fırınlar
  20. Alveus Fırınlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Renk
  1. Inox
  2. Siyah
 7. Hacim (L)
  1. 53 lt
  2. 57 lt
  3. 70 lt
  4. 71 lt
  5. 72 lt
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Program Sayısı
 10. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)
 11. Elektrikli Ocak Gözü
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Fotoğraflı Değerlendirme
 16. Güncel Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Electrolux
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/electrolux
Başa dön