ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Finish
Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Deterjanı 85 Kapsül

Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Deterjanı 85 Kapsül

Finish
%36 indirim 178,99 TL 114,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001941/28002654

100 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren ve 1964 yılından bu yana ev içi kullanıma uygun toz deterjanları kullanıcılarla buluşturan Finish, kapsül formundaki bulaşık makinesi deterjanlarını Quantum Max ile zenginleştiriyor. Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Deterjanı 85 Kapsül, bulaşıklarını, sudan geçirmeden, yalnızca sıyırarak bulaşık makinesine yerleştirip mükemmel bir temizlik elde etmek isteyenlere hitap ediyor. Activblu teknolojisi ile öne çıkan ürün, Türkiye ve dünyanın belli başlı bulaşık makinesi üreticileri tarafından tavsiye edilen kapsül deterjanlar arasına adını yazdırıyor.

Finish Quantum Max, Su Tasarrufuna Katkıda Bulunuyor

Yarım asırlık bilgi birikimini arkasına alan ve geliştirdiği bulaşık deterjanlarını bu doğrultuda şekillendiren Finish, tamamen kurumuş durumda olan lekelere sahip bulaşıkların Quantum Max ile temizlenebilmesine imkân tanıyor. Yenilenen formülüyle dikkat çeken ürün, her bir kapsülünde üç ayrı bölüm bulunduruyor. Bunlardan ilki, bulaşıkları suya tutmadan ve suda bekletmeden etkili bir temizlik gerçekleştiren, mavi ve beyaz zerrelerden meydana gelen toz deterjan bölümü oluyor. Bulaşık makinesinin yıkama aşamalarında su ile buluştuğunda çözünerek bulaşıkların temel temizliğini gerçekleştiren deterjan kısmına, zorlu yağları çözmesi ve bulaşıklardaki çıkması güç kirleri temizleyen mavi renk likit powerball eşlik ediyor. Deterjan ve likit powerball ikilisi, tabaklardan tencerelere tavalardan bardaklara kadar her türlü mutfak gerecini sorunsuz şekilde temizliyor. Kapsül deterjanın ortasında bulunan kırmızı renkli küre ise bulaşıkların temizlik sonrasında parlaklık kazanmasını mümkün kılıyor.

Haricen Tuz Kullanımına Gerek Bırakmayan Özel Formül

Finish Quantum Max, kullanıcıların bir deterjandan bekleyeceği tüm özellikleri sunmakla birlikte haricen kullanılması gerekebilen tuz ve parlatıcıya ihtiyaç duyulmadan bulaşık yıkama işlemlerinin kusursuz biçimde tamamlanmasını sağlıyor. Özel enzimler içerdiğinden bulaşıkların sudan geçirmeden temizlenebilmesine imkân tanıyan deterjan, on altı ayrı kabiliyeti beraberinde getiriyor. Güçlü ve sudan geçirmeden temizlik, on altı kabiliyetten ilk ikisi olurken çamaşır suyu, tuz ve kurutma etkisi, sıralanabilecek diğer özellikler olarak belirtiliyor. Yağ sökücü güç, düşük sıcaklıkta etkili temizlik, kirece karşı bulaşık makinesinin korunması, filtre koruyucu etki, cam koruma etkisi, paslanmaz çelik ürünleri parlatma, kusursuz parlaklık, tek yıkamada kir çıkarma, kısa programlarda etkili formül ve diğer özellikler, kapsül deterjanın yeteneklerinden bazılarını oluşturuyor. Finish Quantum Max’e özgü bu yetenekler onu, Finish ailesindeki diğer kapsül ve tablet deterjanlardan ayırıyor.

Su Tasarrufu Projesine İlham Veren Bulaşık Deterjanı

Kullanıcıların, bulaşık makinelerini mümkün olan en verimli şekilde değerlendirip bulaşıklarını, hedefledikleri gibi temizleyebilmeleri için ürün gamını daima geniş tutan ve yüksek kaliteli çözümleri, tüketicilerle buluşturan Finish, Quantum Max ürünü sayesinde bir projeyi yürütüyor. On altı etkili Finish Quantum Max’in, bulaşıkları sudan geçirmeden başarılı temizlik gerçekleştirebilmesinden hareketle başlatılan proje, Türkiye’nin yakın gelecekte tükenmesi muhtemel suyunun daha tasarruflu kullanılmasını teşvik ediyor. Finish ile National Geographic’in yürüttüğü “Yarının Suyu” projesi, Finish Quantum Max kullanıcılarının, bulaşıkları durulamadıkları takdirde her yıkamada 57 litre su tasarrufu gerçekleştirebilecekleri temeline dayanıyor. Ayrıca, proje için hazırlanan internet sitesinde tüketicilerin, günlük rutinleri üzerinden ayrıntılı hesaplamalar yapılarak su ayak izi hesaplanıyor. Finish Quantum Max kullanıcıları, bu hesaplamalarda, bulaşık makinesi kullanımı öncesinde kirli mutfak gereçlerini sudan geçirmedikleri için daha düşük su ayak izine sahip olduklarını görebiliyor.

Ambalajında 85 adet kapsül deterjan olan ve kullanmadan önce herhangi bir ek işlem yapılmasına gerek olmayan Finish Quantum Max, daima en temiz bulaşıkları elde etmek isteyen kullanıcıların favorisi oluyor. Eğer siz de su ayak izinizi azaltıp bulaşıklarınızın temiz ve parlak görünümlü olmasını istiyorsanız, ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.


Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000S0PD9
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön