Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gaps Bağırsak Ve Psikoloji Sendromu İçin Doğal Tedavi Yöntemi

Adalin Yayıncılık
720,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1510749
Gaps Bağırsak Ve Psikoloji Sendromu İçin Doğal Tedavi Yöntemi
Çoğu Kişinin Çaresiz Hastalık Sandığı Psikolojik/Psikiyatrik Hastalıkların Ve Fizyoloji Sendromlarının Sebebi; Hasarlı, Geçirgen Bağırsak Duvarı Ve An​​Ormal Bağırsak Florası Nedeniyle Beynin Ve Bedenin Toksinlenmesidir (Detaylar İçin Tıklayınız: Bağırsak-Beyin İlişkisi Ve Bağırsak-Beden İlişkisi  . Bağırsak Florasının Tedavi Edilmesi Sonucunda, Beyin Ve Beden Toksin Yükünün Etkisinden Kurtulur Ve Bağırsakların Kaynaklık Ettiği Bu Hastalıklar Da Tamamen İyileşir.

​Kitabın Yazarı Nöroloji Ve Beslenme Uzman Doktoru Natasha Campbell-Mcbride’In Oğluna Üç Yaşındayken Otizm Tanısı Konmuştur. Kendi Geliştirdiği Beslenmeye Dayalı Doğal Bir Tedavi Yöntemiyle Oğlunun Bağırsak Florasını Ve Böylece Otizmini Tamamen İyileştirir. Ardından İngiltere Cambridge’De Açtığı Klinikte, Psikolojik Sendromlu Yüzlerce Hastayı, Geliştirdiği Bu Beslenme Yöntemiyle Sağlığına Kavuşturur. Zamanla Geliştirdiği Bu Tedavi “Gaps Tedavisi”, Psikolojik Sendromlu Hastaları Da “Gaps Hastaları” Olarak Adlandırılır. 2004 Yılında, Yazdığı “Gaps - Gut And Psychology Syndrome” (Bağırsak Ve Psikoloji Sendromu) Kitabı Yayınlanır. Bugün İse Gaps Tedavi Kitabı, 7 Dile Çevrilmiş Olup 11. Baskısını Yapmıştır Ve Kitabın Satış Rakamı 500.000’Leri Bulmuştur. “Gaps Hayatımın Eseridir” Diyen Dr. Natasha Campbell-Mcbride, Gaps’In Dünyaca Tescilli Markasını Almıştır; “Bağırsak Ve Psikoloji Sendromu” Yani Gaps (Gut And Psychology Syndrome); Dr. Natasha Campbell-Mcbride’In Tescilli Markası Olarak Bilinen Bir Tanımdır Ve Kendi Geliştirdiği Doğal Tedavinin Adıdır.

​​​Kitap Tam Anlamıyla Bir Tedavi Kitabıdır. Kitabı Alan Bir Anne; Gaps Hastalığı (Otizm, Disleksi, Dispraksi, Deb, Dehb, Gelişme Geriliği, Öğrenme Bozukluğu, Yeme Bozukluğu, Epilepsi, Depresyon, Şizofreni...) Olan Çocuğunu, Sadece Kitabı Okuyup Uygulayarak İyileştirebilir Veya Bir Gaps Hastası, Kitapta Anlatılan Tedavinin Adımlarını Uygulayarak Kendini İyileştirebilir. 

​​Dünyanın Her Bir Köşesinden Gaps (Bağırsak Ve Psikoloji Sendromu) Hastaları, Bu Kitaptaki Gaps Tedavisiyle Bağırsak Floralarını Tedavi Ederek Psikiyatrik Hastalıklarından Tamamen İyileştiler! Otizm, Şizofreni, Epilepsi, Depresyon, Anksiyete, Bipolar Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk (Okb), Panik Atak, Dikkat Eksikliği Bozukluğu (Deb) Ve Hiperaktivite Bozukluğu (Dehb), Disleksi, Dispraksi, Yeme Bozukluğu (Anoreksiya, Bulimia Nervosa) Hastaları… (Detaylar İçin Tıklayınız: Yaşanmış Gaps Hikayeleri ) 

​​Türkiye’Den İki Yetişkin Kız Kardeşin, Bu Kitaptaki Gaps Tedavisini Uygulamaları Ve Böylece Uzun Yıllar Süren Ağır Psikiyatrik Hastalıklarını İyileştirmeleri; Türkiye’Deki Gaps Hastalarına Da Gaps Tedavisini Duyurmak İstemelerine Neden Olmuştur. Böylece Adalin Yayıncılık Kurulmuş Ve Gaps Kitabı Türkçeye Kazandırılmıştır. Bu Kitabın, Türkiye’Deki Gaps Hastalarının Da Umudu Ve Işığı Olacağına İnanıyoruz! ​​Geri Getirdiğin Tüm Hayatlar İçin Teşekkürler, Dr. Natasha Campbell-Mcbride!​
Yazar Natasha Campbell
Boyut Normal Boy
Basım Dili Türkçe
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GKI45
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön