Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Giz 798 Polifenol, Filtresiz Natürel Sızma Zeytinyağı 2 x 500 ml

Giz
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60001331

Seferihisar dağ köyü olan Gölcük'ün çam ormanları içerisinde yer alan 485 rakıma sahip zeytin ormanından 798 polifenol değerine sahip, filtresiz natürel sızma zeytinyağı.

Organik sertifikalı olan arazimizdeki zeytinler, özenle hasat edilerek aynı gün, yine organik sertifikaya sahip tesisimizde sıkılmaktadır. Sıkım yapılan tesiste sadece 2 farklı firmaya ve organik sertifikaya sahip zeytin sıkımı yapılmaktadır. Farklı zeytinlerin sıkımı yapılmamaktadır.

Zeytin ağaçlarımızın ortalama yaşı 350 olup, arazi şartları %50 eğimlidir. Hiçbir ilaç kullanılmamıştır. Pestisit olmadığına dair raporumuz da ayrıca analiz raporumuzda yer almaktadır. Uluslararası geçerliliğe sahip analiz raporumuza ürün fotoğrafları içerisinden ulaşabilirsiniz. Yağ analizlerimiz Uluslararası Zeytin Konseyince akredite olmuş olan Aydın Ticaret Borsası Laboratuvarınca yapılmaktadır. 

Bu kadar yüksek polifenole sahip olan zeytinyağı ilaç olarak nitelendirilmekte olup, çiğ tüketilmesi önerilir. Zeytinyağınızı ısı, ışık ve oksijenden koruyunuz ve karanlık, serin bir alanda muhafaza ediniz.

Şifa olsun...

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön