Kozmetik ve parfümeri alanında en önemli dünya markalarından biri olan Gucci, ürünlerinin kalitesi ve saygınlığı ile tanınıyor. Tüm dünyada bakımına özen gösteren milyonlarca kadın tarafından tercih ediliyor. Gucci markasının en prestijli ürünleri arasında ise kadın parfümleri yer alıyor. Günlük bakım ritüellerinin ve güzelliğin ayrılmaz bir parçası olan güzel koku, Gucci’nin uzmanlık alanlarından birini oluşturuyor. Uzun çalışma ve deneyleri gerektiren koku üretimi, Gucci laboratuvarlarında adeta bir sanata dönüşüyor. Kadın tüketici kitleye keyif, güzellik ve ödünsüz kalite vaat eden Gucci, klasik haline gelmiş koku kalitesini aynı değişmez çizgisinde devam ettiriyor. Kendinden emin ve özgüven sahibi kadınlar yaratmayı, kullanıcısını yaşama motive etmeyi hedefleyen Gucci farklı seçenekleri ile kullanıcı kitlesine koku dünyasının en iyilerini sunuyor.

Kadının hassas zevkine, ince beğenilerine, farklılık arayışına ve modern ihtiyaçlarına ustalıkla hitap eden Gucci Kadın Parfümleri, uzun yıllar özenle yapılmış çalışmaların ve titiz araştırmaların sonucu olarak üretiliyor. Doğanın sunduğu zengin malzemeyi uzmanlık gerektiren formüllerle birleştirerek baş döndürücü, etkili ve kadınsı kokulara dönüştürüyor. Gucci parfümü benimseyen kadının yaşamında klasiğin zevki ile modernin dinamizmi bir arada. Avrupai bir esinti ile oryantal motifler yan yana. Gucci kadın parfümlerinin en çarpıcı özelliklerinden biri olarak ise, ayırt edilebilir, tamamen özgün ve farklı oluşları ön plana çıkıyor. Böylece Gucci kadın parfümleri kadını kendi kişiliğinin benzersizliğini, güzelliğinin eşsizliğini kokusu ile vurguluyor.

Gucci Kadın Parfümü Çeşitleri

Tüm ürünlerde aynı kalite düzeyi ile kendini belli eden Gucci Kadın Parfümü Çeşitleri, klasik Gucci zevkini yansıtırken, alt notlarındaki farkları ile birbirinden ayrışıyor. Kullanıcının değişen zevklerine uygun baharat ağırlıklı, çiçeksi ya da meyvemsi temaların ağırlıkta olduğu çeşitleri bulunan Gucci parfümleri, her tende kendine özgü bir cazibe yaratıyor. Kullanıcıları tarafından takdir toplayan en önemli Gucci özelliği, parfümlerinin kalıcılığı. Ürünler, küçük dokunuşlarla uzun süreli etkiyi beraberinde getiriyor. Gucci kadın parfümü tenle buluştuğunda uzun saatler boyunca aynı kokuyu yaymaya devam ediyor. Suya girmiş tende dahi kendisini hissettiriyor. Parfümde en önemli kalite göstergelerinden biri olan kalıcılık, Gucci’de değişmez bir nitelik haline geliyor. Lüksü tüm kadınların dünyasına taşıyan Gucci parfüm, kullanıcısını özel kılıyor.

Gucci kadın parfüm çeşitleri, her yaş grubundan kadın tarafından zevkle kullanılırken farklı yaşam tarzlarına da hitap ediyor. Özellikle çalışan, kentli kadının günlük yaşamını renklendiren, bakımını ve şıklığını tamamlayan, kişiliğini ifade eden Gucci parfüm seçenekleri, dışarıda, davette, ofiste ve her ortamda işlevini yerine getiriyor. Çekici ve bireyselliğine düşkün kadının, sadece belirli ortamlardaki görünümünü değil, her saatini özel hale getiriyor. Sosyal yaşamda bakımlı duruşu ile öne çıkmak isteyenlere ustalıkla eşlik ediyor.

Gucci Kadın Parfümü Fiyatları

Parfüm dünyasındaki özel yeri ile her kadını sofistike kılan Gucci Kadın Parfümü Fiyatları ise, kalite, fayda ve fiyat dengesi açısından uygun bir çizgiyi sürdürüyor. Kendi değerine inanan, hoş ve bakımlı duruşunu daima özenle muhafaza eden hanımların parfümde öncelikli tercihi Gucci. Ürünlerin avantajlı fiyatları Gucci değerini yansıtıyor.

Günlük yaşamının her alanında, bulunduğu her ortamda nasıl bir iz ve intiba bıraktığını önemseyen, imajına özen gösteren kadınların vazgeçilmez kozmetikleri arasında ilk sırayı parfümleri alıyor. Siz de kişiliğinizi doğru ifade etmek, bakımınızı en güzel kokularla tamamlamak, etrafınızda pozitif bir algı uyandırmak istiyorsanız Gucci’nin parfüm seçenekleri ile hemen tanışabilirsiniz. Teninizde özgün bir kokuya dönüşecek Gucci parfümünüz ile kalıcı etkiyi deneyimleyebilir, geçtiğiniz her yere imzanızı atabilirsiniz.

Gucci Kadın Parfümleri

46 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Gucci
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Versace
  5. Bvlgari
  6. Avon
  7. Lancome
  8. Victoria's Secret
  9. Chanel
  10. Carolina Herrera
  11. Chloe
  12. ISSEY MIYAKE
  13. Tom Ford
  14. İxora
  15. Oriflame
  16. Florancia
  17. Dior
  18. She
  19. Givenchy
  20. Dkny
  21. Michael Kors
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
 8. Koku Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Gucci
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010684/gucci
BAŞA DÖN