Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hamaha Wooden Toys Doğal Ahşap Eğitici Oyuncak 7 Parça Orta Tangram

Hamaha
199,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/23032026

Hamaha Toys Ahşap Eğitici Zeka Oyuncakları

 

%100 doğal ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ürünler Gıda Boyası ile boyanmakta olup Sağlık bakanlığından onaylıdır.

Bebeğinizin doğumundan itibaren içinde bulunduğu dünyayı merak etmeye ve keşfetmeye başlar. Her dönemin kendine ait bir keşfetme süreci vardır. Diş çıkarma döneminde bebekler için HAMAHA ahşap oyuncaklar hem sağlıklı, hem de pratik kullanımlıdır. HAMAHA zeka geliştirici ahşap oyuncaklar ile ahşap puzzle seçenekleri, ahşap kuklalar, renkli bloklar, renkli halkalar, şekil eşleştirme oyuncakları gibi tüm ahşap oyuncak modelleri çocuğunuzun fiziksel, zihinsel, sosyal becerilerinin gelişimine katkı sağlayacaktır.

Çocuklarınızda Bağlantısal düşünme, problem çözme, matematiksel düşünme ve odaklanma becerilerini geliştirir.

Araştırmalar, yapboz yapmanın dikkat eksikliğini giderme, görsel hafızayı çalıştırma, problem çözme yeteneğini geliştirme ve özgüven duygusunun gelişimi gibi faydaları olabileceğini ortaya koymaktadır..

Oyuncaklar sürekli çocuk ile temas içerisinde olur. Çocuklar oyuncaklara dokunur, ağızlarına götürür. Bu da eğer o oyuncak doğru malzemelerden üretilmemişse sağlık açısından problemli durumlara sebep olur. Diğer yoğun kimyasal içeren plastik oyuncaklara nazaran bu ahşap oyuncaklar, tehlikeli malzemelerden mümkün olduğunca arındırılmıştır. Hamdır, doğaldır.

Ahşap oyuncakları temizlemek diğer oyuncaklara göre çok daha kolaydır. Kolayca temizleyerek üzerlerinde bakteri ve kir birikmesini engelleyebilirsin. Böylece çocuğunu bakteri kaynaklı hastalıklara karşı daha kolay korursun.

Ahşap oyuncaklar diğer oyuncaklara göre çok daha uzun ömürlüdür. Kolay kolay dağılmaz, parçalanmaz ve aşınmaz.

Yapıları oldukça basittir, çocuğunun zihnini ve fiziksel gelişimini gereğinden fazla zorlamaz.

Çocuğunun duyularına hitap eder. Çocuğun oyuncak üzerindeki dokuyu hisseder ve ahşabın kokusunu alır, bu sayede doğa ile arasında küçük de olsa bir bağlantı kurulur.

Ahşap oyuncaklar genellikle köşeleri oval şekilde tasarlanır, sivri ve çocuğuna zarar verebilme ihtimali olan hatları yoktur.

Çoğunlukla zeka geliştirici oyuncaklar olarak da değerlendirilebilecek, çocuğun zihinsel gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklardır.

 

Parçaları birleştir, zekanı geliştir! Çocuğunuz bu ahşap zeka oyununu çok sevecek!

Ahşap tangram oyunu, çocuğunuzun koordinasyon, problem çözme ve görme yeteneklerini geliştirir.

Çocuğunuzun yanlış ve doğruyu ayırt etmesine yardımcı olan bu eğitici oyuncak, aynı zamanda çocuğunuzun çözüm odaklı düşünmesine katkı sağlar.

Çocuk sağlığı standartlarına uygun olarak üretilen ahşap oyun setini güvenle çocuğunuz için tercih edebilirsiniz.

3 yaş ve üzeri çocuğunuz için uygundur.Oyun setinin içeriğinde 7 parça ahşap şekiller, 1 adet ahşap tabla ve şekil kılavuzu yer almaktadır.

Ebatları: 15CMX15CMX0,5CM

Yaş Aralığı 2 - 4 Yaş
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000I4FEY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön