ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Hardline Nutrition
Hardline Nutrition Nox 2 Karadut Aromalı 1090 gr. (Pre-workout )

Hardline Nutrition Nox 2 Karadut Aromalı 1090 gr. (Pre-workout )

Hardline Nutrition
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
27 Aralık 2010, Pazartesi
ürün fiyat olarak diğerlerine gore gayet uygun. performanstada hissedilir bir artış oluyor gec yoruluyorsunuz . tek eksiği vitamin ve minaral içinde bulunmuyor
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354033
Hardline Nutrition Nox 2 Karadut Aromalı 1090 gr. (Pre-workout )

İçindekiler:Karbonhidrat karışımı(Maltodekstirin,Dekstroz Monohidrat),NOX2 karışımı(arjinin alfa ketoglutarat,L-Glutamin,L-Sitrulin,Trikreatin Malat,L-sitrulin Malat,Kreatin monohidrat,Taurin,Ornitin alfa ketoglutarat),doğala özdeş limon aroması,tatlandırıcı(sukroloz),kafein,renklendirici(beta karoten).

.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Aroma Limon
Besin Çeşidi Komplex Ürün
İçerik Tipi Toz
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SPORHRD46
Hardline Nutrition Nox 2 Karadut Aromalı 1090 gr. (Pre-workout )
Çok İyi
(47)
Çok İyi (47)
%88
İyi
(2)
İyi (2)
%4
Ne İyi / Ne Kötü
(1)
Ne İyi / Ne Kötü (1)
%2
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%6
Ortalama Puan
4,7
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (13)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 53 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 53 değerlendirme var.
MY
MY
ürün fiyat olarak diğerlerine gore gayet uygun. performanstada hissedilir bir artış oluyor gec yoruluyorsunuz . tek eksiği vitamin ve minaral içinde bulunmuyor
(39)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MT
MT
nox dünyada sporu bilen ve sağlıklı bir şekilde enerji artışı hedefleyen profesyoneller kullanıyor. Türkiyedede birkaç markanın ürünü var. ben neredeyse bildiklerimin hepsini kullandım. hardline nın nox u gayet başarılı, etkisini ve farkını hissettiriyor. fiyat olarakta uygun ve avantajlı bence. ben sürekli kullanımdan ziyade vücudunumdan beklediğim o günkü performansa göre tüketiyorum. çok memnunum. bunun haricinde proteinlerin en iyisi bipro yu kullanıyorum.
(35)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
PK
PK
sağlıklı olması ve böylesine etkili bir ürün olması çok iyi. genelde kimyasallarla bu işi yapıyorlar, yani bu şekilde doğal hammaddeler ilede enerji artışı sağlanabilmesinden çok memnunum. teşekkürler... tüm mücadele sporlarında kullanılabilir bence !
(38)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CK
CK
sürekli hardline whey kullanıcısıyım, uzun süredir kullanırım ve evimde muhakkak nox2 de olur. onun yeri bir başka sıkı çalıştığım zamanlarda kullanıyorum ve tartışmasız dopink gibi etkisini hissediyorum. rutindeki halimden hemen farkedebiliyorum. süper bir ürün.
(42)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TT
TT
hardline markasından çok memnunum, sürekli dünyanın en iyi whey proteini bipro kullanıyorum ve arada birde bittikçe nox2 alıyorum. kullandığım günlerde bildiğiniz 2 katına çıkıyorum. süper bişey ve inanılmaz ama hem doğal hemde çok etkili. içeriğinde kimyasal yok ve profesyonel tanıdığım bir arkadaşım damar genişletici özelliğide olduğundan sürekli kullanıyor oda çok memnun.
(48)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HG
HG
rutinin haricinde kendimi zorlayıp sınırlarımı aşmayı hedeflediğimde kullanıyorum ve bana çok yardımı oluyor. denemeden 10 dakika önce kullanıyorum ve süper sonuç alıyorum, kaslardaki değişimin farkedilmesi çok zevkli oluyor.
(48)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
özellikle sınırlarınızı zorlayacağınız zamanlarda veya müsabakalarınızda tavsiye ederim. hatta ben üniversitede okuyorum sınav günlerimde bile kullanıyorum ve özellikle çok faydasını görüyorum. inalılmaz konsantrasyon artışı, güç ve gelişim sağlıyor. tavsiye ederim.
(32)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AAKG, daha fazla besinin kaslara taşınarak buralarda oluşacak yıkımın azaltılmasına ve adalelerde antrenman esnasında hacim artışının sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, antrenman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlamaya, glutamin seviyesini arttırmaya ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur. L-Citrulline, kan dolaşımında önce L-Arginine ‘e, sonrasında nitrik oksite (NO) çevrilen bir amino asittir. Trikreatin malat, kreatin monohidrat ve malik asitten oluşan bir bileşiktir. Kreatin monohidrata göre daha fazla ATP üretilmesine sebep olur ve bu sebeple etkisi çok daha fazladır. Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olurken, özellikle adale torkunu arttırmaya, patlayıcı güç sağlamaya, katabolizmayı engellemeye yardımcı olur. L-Glutamine, kaslarda amino asit havuzunun % 60’ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün % 20 sini oluşturan en önemli amino asittir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Antremanlar esnasında en çok tüketilen amino asit Glutamindir ve anti katabolik etki göstermeye yardımcı olur. L-Citrulline malate, adalede patlayıcı güç oluşmasına ve adale gelişimine yardımcı olarak aktif rol oynar. Citrulline malate, egzersiz süresince ATP oluşum hızını arttırmaya, egzersiz sonrası fosfokreatin seviyesinin tekrar sağlanmasında da yardımcı olur. Creatine monohydrate, ATP üretimini artırarak enerji oluşumu ve ağır antremanlar için dayanıklılık sağlamaya yardımcı olur. Taurine, sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Ornithine alpha ketoglutarate, daha fazla besin ve daha fazla oksijen taşınımını, besin öğelerini en gerekli olduğu yerlerde en kısa süre içerisinde metabolizma tarafından kullanımını gerçekleştirmeye yardımcı olur.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NT
NT
Karadut bitirdim limonla devam ediyorum.spor yapmiyorum yalniz agır iş yaiyorum.ilk defa kullandim .ilk hafta sağ omuz birlesim yeri bir hafta agrıdı.yine bobreklerimde de agri oldu ilk hafta .su miktarini artirdim bende .defigim gibi ilk hafta kas agrilari yapabilir ve su miktarini fazla tutun kendinize ayarlayin.tam bir performans dayaniklilik urunu.normalde kaslar kendine gelemiyor yorulunca.noxla cabuk toparlaniyor.param oldugu surece kullanmayi dusunuyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Fitbull satıcısından aldı.
(39) - Kayseri
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
İB
İB
Ürün gerçekten hızlı, temiz ve hasarsız geldi emeği geçen herkese çok teşekkürler Memnuniyet ve Başarıların devamını dilerim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OO
OO
Ilk defa hardline nin bir urununu begenmedim.hic bir etki gormedim.tavsiye etmiyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kastamonu
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÇÇ
ÇÇ
Ürünü 1 haftadır kullanıyorum. Herzaman salonda programın yarısında nefes nefese kalıp bitkin düşüyodum. Bu herneyse amino karışımı şeyi içtikten sonra çok ciddi bir performans artışı oldu 2 katına çıktı çalışma sürem. Ve ne güzeli yorgunluk hisetmiyosun. Bu iyi mi kötü mü tartışılır ancak bana çok güzel spor yapmamı sağlıyor. Önceden yorgunluk yüzünden çok sıkıntı yaşıyodum. Hatta ben içine 1 gr da citrulin ekliyorum. Tam bir bomba etkisi yapıyor. Antrenmana 17:30 da başlayıp saat 20:00 a kadar aralıksız kesilmeden çalışabiliyorum. En güzel yanı duşu alıp çıktıktan sonrada hala etkisini devam ettirmesi dökülür vaziyette olmamak. Bu nasıl bir karışım bilemiyorum bir zararı varmı yokmu ancak bu formülü nasıl hazırlamışlarsa yorgunluk hissini bitirmişler. Çok uzun süre zorlarsan azıcık yorulma hissi oluyor. Çok başarılı yani. Tadı da birilerin yorumunu okuyup karadut çirkin demişlerdi fakat hiçde öyle değil tadı güzel. Meyve suyu gibi. Ben spordan 1 saat önce içmeye başlıyorum hazırladığım porsiyonun 4te 3 ünü içiyor spora öyle gidiyorum. Kalan kısmınıda spor esnasında içiyorum.
(41)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
gözle görülür bir şekilde enerji performans veriyor.. antrenman da çok iyi pump yapıyor başarılı
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HY
HY
İlk defa Pre-workout kullandım.Spor yapmaya hevesli ama akşam işten gelince fiziksel veya motivasyon olarak bitik olan spor severler için yardımcı bir supplement.Bütün gün işte yorulup eve geldiğinizde spor yapacak haliniz ve motivasyonunuz kalmadıysa bi ölçek içiyorsunuz.Yarım saat sonra moral motivasyon yerine geliyor, hareketlenmeye başlıyorsunuz.Sonrasında rahatlıkla spora başlıyorsunuz.Set aralarında dinlenmede kasların toparlanmasını hızlandırıyor enerjiyi çabucak geri dolduruyor.Pump etkisi çok güçlü olmasada etkili.Tabi sizin vücudunuza ne derece yüklendiğinize bağlı.Eğer gündüz/öğle vakti dinlenmiş halinizle içerseniz çok daha güçlü bir etkiyle karşılaşıyorsunuz.Yorulmak nedir unutabilirsiniz bile.2 saat spordan sonra eve geldiğinizde hala şınav çekmek isteyebilirsiniz.Tavsiyem yemekten en az 3 saat sonra için.Mide ne çok boş olsun ne de dolu.Tok olmayın ama acıkmışta olmayın.Boş midede etkisi daha hızlı ve daha etkili oluyor.Bunların hepsinin yanında içeriğindeki 200mg kafein sayesinde eğer akşam 8 den sonra içerseniz gece 2-3 e kadar uyuyamayabilirsiniz.Bu da ertesi gün uykusuzluk ve yorgunluğa sebep olabiliyor.Tavsiyem akşamüstü içmeyin.Ben akşamüstü spor yaptığım için hep akşam içmek zorunda kalıyorum.Gecelerin yargıcı oldum.Karadutlusunu aldım.Tadı çok güzel.İçimi kolay.Meyve suyu gibi rahatlıkla içebiliyorsunuz.
(29)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DC
DC
KULLANIM AMACI Özel formül Protein sentezini arttırmaya, Kas yapıcı etki sağlamaya, Performans, kuvvet ve dayanıklılığı arttırmaya, Kasların yenilenmesine, Uzun süreli enerji sağlamaya, ATP üretimine yardımcı olur. NOX 2 NEDİR? Hardline Nutrition NOX2, karbonhidratlar ve çok çeşitli aminoasitler ile zenginleştirilmiş, özel olarak formüle edilen bir üründür. NOX2 etkisini nasıl gösterir? Antrenman sonrası yenilenmeyi ve adalenin dolgunluğunu sağlamaya, glutamin seviyesini arttırmaya ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur. Antreman esnasında en çok tüketilen amino asitleri tedarik eder ve kasların en çok depo ettiği amino asitleri sağlayarak, amino asit havuzunu doldurur. Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya yardımcı olurken, özellikle adale torkunu arttırmaya, yüksek güç sağlamaya, katabolizmayı engellemeye yardımcı olur. Ayrıca egzersiz süresince ATP oluşum hızını arttırmaya, egzersiz sonrası fosfokreatin seviyesinin tekrar sağlanmasında da yardımcı olur. Daha fazla besin ve daha fazla oksijen taşınımını, besin öğelerini en gerekli olduğu yerlerde en kısa süre içerisinde metabolizma tarafından kullanımını gerçekleştirmeye yardımcı olur. Her bir porsiyon (1 ölçek=36 g) NOX2 içerisinde; - L-Arjinin Alfa Ketoglutarat - L-Glutamin - Kreatin monohidrat - Beta alanin - BCAA 4:1:1 - L-Sitrulin - Trikreatin malat - L-Ornitin HCl - Taurin - L-Trozin - D-Riboz - Kafein - İnositol - Glukorolakton - B2 vitamini - B3 vitamini - B6 vitamini - Folik asit - B12 vitamini - Kalsiyum ve Potasyum mineralleri bulunmaktadır. KULLANIM ŞEKLİ 1 porsiyon (36 g) büyük bir bardak (300 ml) su ile karıştırılarak alınır. Sporcular antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra olmak üzere, günde 1-2 porsiyon (36 g - 72 g) alınır.
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
uzun bir süre sistemli diyet ve antremanla burner ve cla one kulandım akabinde whey protein ve bcaa fusion ve şimdide hocamın tavsiyesiyle nox2 ekledim yaşadığım değişim inanılmaz bu nox2 ise olağan üstü 3 kere barfiks çekemeyen ben dün 7 kere çekerek rekorumu kırdım ve antremanlar çok zevkli geçiyor en güzel yanıda 75 dk full ciddi antreman yapıp sonrasında duşu alıp çıktığımda hala kendimi çok iyi hissetmem :)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BS
BS
Öncelikle ben uzun süredir kung fu antrenmanları yapıyorum beğenmediğim ürünlere yaptığım yorumlarıda görebilirsiniz misal cla sını hiç beğenmedim Ama bu karışım harika olmuş ben Hardline ın matrix l karnitinini kullanıyorum verdiği patlayıcı enerjisi için ayrıca beta alanine de kullanıyorum bunu alınca diğerlerini bıraktım yarım doz alıyorum kana oksijen bastığını karıncalanmaları hissedebilirsiniz sindirim rahatlıyor uyanma oluyor Tornado kick Butterfly twist 720 felan çalışıyorum l karnitinden o termojenik l karnitinlerden daha fazla terletiyor motive ediyor Barfikste dambılda pek bişey değişmedi ama yorgunluğu stresi alıyor 700ml ye yarım doz iyi antrenman sonrası da yarım doz alın bir sonraki antrenmana hazırlıyor içinde 21 gr proteinde var Özellikle magnezyum bütün bunların çalışmasını sağlar tek tek almaktansa bunu bir deneyin derim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MP
MP
yorumlara katılıyorum kendimi çok iyi hissettiriyor antreman sonrası duştan çıkınca antremanı hiç yapmamışım gibi oluyor :) vücudu yormak istemiyorum yoksa normal 90 dakika antremanımı 180 saat olarak bile yapabilirim
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
RD
RD
Haftada 2-3 halısaha maçı yapan 40 yaşında biriyim. Farklı ürünler yorumlar inceledim sonunda bunda karar kıldım. Aslında hep ağırlık çalışanlar yorum yaptığı kullandığı için futbol oynayanlar için faydası olup olmayacağı hakkında şüphem vardı. Neyse aldım. Maçtan 1 saat kadar önce bir ölçeğe yakın suyla karıştırıp içiyorum. Maçta mucizeler yaratmıyor ama farkedilir bir dinamiklik enerji verdiği kesin. Öte yandan benim için daha iyi tarafı ,maçtan sonra da yarım ölçek suyla karıştırıp içiyorum toparlanmayı sağlıyor. Önce belimde bacaklarda ağrı ve yorgunluk oluyordu şimdi daha rahatım. Maçın ertesi günü bile daha iyi kalkıyorum yataktan. Yalnız maç 10-11 olduğu için uyku biraz kaçıyor, içindeki kafein etkisi olsa gerek. Ha şunu belirteyim doktor kimyacı yada profesyonel sporcu değilim. Ürün içeriği futbol için işe yarayan şeyler mi bilmiyorum. Sadece kendi düşüncelerim bunlar.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ED
ED
3 ayı geçkindir düzenli antreman yapıyorum beslenmeme dikkat ediyorum sürekli whey protein ve arada bcaaa glutapure kullanıyorum ve yılbaşı itibariyle nox2 ye başladım sizede öneririm benim gibi gelişim sırasında bir yere gelip takıldıysanız çok yardımı olacaktır sınırlarımı kolayca zorlayıp kendi rekorlarımı kırdım çok çok teşekkürler
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Başa dön