ARA
Giriş Yap
0Sepetim
High Power
High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply (HPG-750BR-H12S)

High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply (HPG-750BR-H12S)

High Power
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
07 Ekim 2020, Çarşamba
Diğer markalara göre fazlası var, eksiği yok. 12 yıldır bu markayı kullanırım ve başka marka da düşünmem bile. kablo karmaşası ve vs gibi yorumlara takılmayın. 3 5 gün sonra kasaya bakmıyorsunuz bile ve kalan kabloları gayet güzel saklamak için bi yerlere illa ki buluyorsunuz kasada. Msi tomahaw max, amd ryzen 5 2600x, msi gtx 1660 gaming x super, 3 adet HD, creative Soundbalster Z ve 16gb ram ile 480Watt anca harcıyor oyunlarda. Yani kısacası 750Watt yetiyor da artıyor. Fan sesi orta seviye. Çok sessiz değil ama aşağı (masa alt yanında) duyulmuyor. Oyun esnasında zaten dikkatiniz oyunda olduğundan duymanıza da imkanınız yok. Fazla paralar verip, başka ürün bakmaya gerek. İyi ki almışım.
Ş***** K***** (43) ÇANKAYA - Ankara Tüm Değerlendirmeler (58)
DSACategoryId/2147483646/8/1012

High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply (HPG-750BR-H12S)

Bilgisayarınızın performansını arttırmaya yönelik geliştirilmiş olan High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply, sizleri bekliyor.Gelişmiş özellikleri ile bilgisayarınızın performansını yükselten High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply, aynı zamanda da yüksek verimlilik sağlayarak enerjiden tasarruf etmenize yardımcı oluyor.Üstün performans severler için özel olarak tasarlanan bu güç kaynağı, birçok avantajı sizlere sunuyor.Tasarlama aşamasında ince detaylar düşünülerek geliştirilmiş bir cihaz olan High Power 750W'in golf topu yüzeyine benzer dokuda tasarlanmış olan fan kanatları, hava sürtünmesinin yol açabileceği sürtünmeyi minimum düzeye indirmeyi amaçlıyor. Güç kaynağı bu sayede normal fanlara oranla daha sessiz bir şekilde çalışıyor. Aynı zamanda ısıya duyarlı olduğu için High Power'ın ısısı değiştikçe fan devrini otomatik olarak ayarlayabiliyor.Hava akımını düzenlemek amacı ile bal peteği şeklinde ufak deliklere sahip olarak geliştirilmiş arka yüzeyi ve açma-kapama düğmesinin bu yüzey üzerinde konumlandırılması sayesinde kullanıcılara kolay erişim ve rahat kullanım olanaklarını sunuyor.High Power, bilgisayar sisteminizin sadece gereksinim duyduğu gücü kullanarak diğer benzer güç kaynaklarına oranla çok daha fazla enerjiden tasarruf etmenize olanak veriyor. Power Supply, ayrıca Intel'in geliştirmiş olduğu bir yeni nesil teknolojiye sahip olan Haswell işlemcileri ile de kolaylıkla uyum sağlıyor.Dış yüzeyini örten yüksek kalitedeki siyah boya sayesinde, meydana gelebilecek olan çizilmelere karşı dayanıklı olan güç kaynağını, dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz ve ürünün avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 

High Power 750W 80Plus Bronze 56A@12V Güç Kaynağı
Bilgisayarınızın gücünü maksimum seviyeye çıkaran, yüksek verimliliği ile tasarruf sağlayan High Power 80Plus Bronze 750W ile maksimum performansta yeni bir dönem başlıyor!High Power 80Plus Bronze 750W Güç
Kaynağı ile Bilgisayarınızın Performansını Arttırın!
High Power 750W 80Plus Bronze Güç Kaynağı yüksek performans ihtiyacınızı karşılamak için özel olarak tasarlandı! Güçlü, tek 12V kanal tasarımı ile yüksek performans ve fan stop özellikli 120mm golf topu yüzeyli fanı ile sessiz ve etkili soğutma sağlayan High Power 750W 80Plus Bronze; bilgisayarınızın güç tasarrufuna da katkı sağlamaktadır. Patentli D-VRM voltaj regülasyonu, modüler yapısı ile profesyonel bir güç kaynağı olan High Power 750W 80Plus Bronze ile güç kaynağı arayışınız sona erecek.


Tek 12V Kanalından 56A ve 675W Güç!
High Power 80Plus Bronze ürettiği 750W toplam gücün %90'ını tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanalı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı çok yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasını sağlamasıdır. High Power 750W 80Plus Bronze ile güç sınırı olmadan çok yüksek performanslı sistemler toplayabileceksiniz.
Yeni Nesil Intel Haswell İşlemcileri ile Uyumlu
High Power 750W 80Plus Bronze güç kaynağı, Intel'in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Haswell işlemcileri ile uyum sağlamaktadır. Intel Haswell işlemcilerin ultra düşük tasarruf modu ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.Golf Topu Kanatlı Fan ile Sessizlikte Yeni Boyutun Kapısını Açıyor!
High Power 750W 80Plus Bronze'un termal kontrollü 12cm'lik fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışmasını ayarlar. Onaylı yüksek verimliliği ile daha az ısınan güç kaynağında, fan devri de otomatik olarak düşük olur. Hava sürtünmesinin neden olduğu ses seviyesini azaltmak için tasarlanmış golf topu yüzeyli fan kanatları sayesinde High Power 750BR H12S'in 12cm'lik fanı standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır.Çizilmeye Dayanıklı Siyah Dış Boya ile Şık Görünüm
Sahip olduğu kaliteli siyah dış boyası ile High Power 750W 80Plus Bronze'u çizilme ve dış darbelere karşı maksimum seviyede korur. High Power 750W 80Plus Bronze ile arkanıza bakmanıza gerek kalmaz!


Açma Kapama Anahtarı ile Kolay Kullanım
High Power 750BR H12S'in arka kısmında yer alan açma/kapama anahtarı ile bilgisayarınızı kullanmadığınızda güç kaynağınızı kapalı konuma alabilir, kullanmak istediğinizde açık konuma getirip power kablosundan gelen elektiriğin bilgisayarınıza geçişini sağlayabilirsiniz. Bal peteği tasarımlı ızgarasıyla iç yapısının hava sirkülasyonu sağlanır.


%85 Bronz Verimlilikle Harcamadığınız Güce Para Ödemeyin!
High Power 750BR H12S; %85'in üzerinde olan güç kaynaklarına verilen 80Plus Bronze sertifikasına sahiptir. Bağımsız 80plus.org tarafından test edilerek verimlilik yüzdesi %50 yük altında %86.86 olarak hesaplanmıştır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç kullanılır ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. High Power 750BR H12S ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
Sertifika İçin Linke giriniz : https://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/HIGH%20POWER%20ELECTRONICS%20CO.,%20LTD._HPC-750-B14S(C)_ECOS%202420_750W_Report.pdf

DİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR!
Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan High Power'ın tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.


High Power Element Smart ile Çoklu SLI ve Crossfire'da Süper Performans
Nvidia SLI ve ATI Crossfire yapabilmek için çift ekran kartının ihtiyaç duyduğu roket yakıtı High Power 750BR H12S ile geliyor! Güçlü TEK 12V kanalının sağlayabildiği yüksek akım gücü ile tam yük altında çalışırken bile güç çıkışlarında en ufak bir dalgalanma olmadan, donmalar ve çökme yaşamadan oyun keyfinize devam edebilirsiniz. SLI ve CrossFire yapılandırmaları ile 2 x Nvidia GeForce GTX 680 (SLI) ve 2 x ATI Radeon HD 7970 (CrossFire) gibi performanslı ekran kartlarını birarada kullanabilir veya Nvidia GeForce GTX 690 gibi üst düzey ekran kartlarını kullanabilirsiniz.

16 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
High Power 750W 80Plus Bronze, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 6 x SATA , 3 x IDE , 4 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 4+4pin ve 8pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. High Power Element Smart 750S ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaklar!Kılıflı Kablo çıkışı ile Maksimum Hava Akımı

Kılıflı kablo çıkışı sayesinde bilgisayar bileşenlerinize giden kablolar düzenli durur ve kasa içerisinde daha fazla boş alan bırakarak hava akımının maksimum seviyede sağlanmasına olanak tanır.

Aktif PFC ve 6 Kademeli Akım/Gerilim Koruması

Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power 750W 80Plus Bronze güç kaynağı reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. Ayrıca High Power serilerinde bulunan 6 ayrı koruma sistemiyle de (OVP / UVP / OCP / OPP / OTP / SCP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü akım/gerilim dengesizliklerinden korur. Çok değerli bilgisayar bileşenleriniz High Power Astro ile koruma altında!

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)


Kasanıza Şıklık Katacak High Power Sticker
Kutu içeriğiyle birlikte gelen özel High Power sticker ile kasanız olduğundan daha şık görünecek ve sahip olduğu gücü gösterecek.Teknik Özellikler:

 • Güç Değeri: 750W
 • Verimlilik Sertifikası: 80Plus Bronze (%85 üzeri)
 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
 • Aşırı Voltaj/Akım/Güç, Düşük Voltaj, Yüksek Sıcaklık ve Kısa Devre Korumaları
 • Max. Çıkış Değerleri: +12V: 56.25A, +5V: 22A , +3.3V: 22A
 • Güç Çıkışları : 6 x Sata, 3 x HDD, 4 x PCI Express, 1 x 20+4Pin, 1 x 4+4Pin, 1 x Floppy
 • Ürün Kodu: HPG-750BR-H12S

High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 2009 yılında 80PLUS onaylı Gold sertifikasını almaya hak kazanan ilk 1000W, 1200W ve 1350W güç kaynağı modellerini duyurmuştur. Bunu takiben 2010 yılında ise 80PLUS Platinum sertifikasını almaya hak kazanan 1000W ve 1200W'lık modellerinin lansmanını yapan High Power ayrıca Astro, RockSolid, Direct12, Absolute, Performance ve Element serileri ile 400W'tan 1600W'a kadar kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Aydınlatma Yok
Fan Çapı 12 cm
Modüler Kablo Çıkışı Yok
Power Supply 750 W
Verimlilik (%) 85%
Verimlilik Sertifikası 80+ Bronze
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD303945
High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply (HPG-750BR-H12S) Değerlendirmeleri
Tüm değerlendirmeler (58)
High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply (HPG-750BR-H12S)
Çok İyi
(45)
Çok İyi (45)
%77
İyi
(12)
İyi (12)
%21
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(0)
Kötü (0)
%0
Çok Kötü
(1)
Çok Kötü (1)
%2
Ortalama Puan
4,7
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (49)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 58 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 58 değerlendirme var.
ŞK
ŞK
|
(43) - Ankara
Diğer markalara göre fazlası var, eksiği yok. 12 yıldır bu markayı kullanırım ve başka marka da düşünmem bile. kablo karmaşası ve vs gibi yorumlara takılmayın. 3 5 gün sonra kasaya bakmıyorsunuz bile ve kalan kabloları gayet güzel saklamak için bi yerlere illa ki buluyorsunuz kasada. Msi tomahaw max, amd ryzen 5 2600x, msi gtx 1660 gaming x super, 3 adet HD, creative Soundbalster Z ve 16gb ram ile 480Watt anca harcıyor oyunlarda. Yani kısacası 750Watt yetiyor da artıyor. Fan sesi orta seviye. Çok sessiz değil ama aşağı (masa alt yanında) duyulmuyor. Oyun esnasında zaten dikkatiniz oyunda olduğundan duymanıza da imkanınız yok. Fazla paralar verip, başka ürün bakmaya gerek. İyi ki almışım.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
YA
YA
|
(32) - Trabzon
10 yıldır kullanmakta olduğum Raidmax marka 530 wattlık güç kaynağımın watt değeri iyice düştüğü için sistemime yeterli gelmemeye başladı. Ben de bunu almaya karar verdim. Ürünün montajını yaptım şimdilik sorunsuz kullanıyorum. Bence tek eksisi çalışırken cızırtı tarzı bir ses geliyor. Sürekli bir ses değil ama hani benim gibi ufacık seslere bile dikkat ediyorsanız siz de benim gibi kafaya takabilirsiniz. Raidmax 10 sene geçmesine rağmen böyle en ufak ses duymamıştım. İnşallah sıkıntı yaşamam şimdilik sorun yok. Son olarak hepsiburadan birçok defa ürün aldım. Önceleri faturayı paketin içina zarar görmeyecek şekilde koyuyorlardı. Artık paket üzerine yapıştırıyorlar ve yırtmadan çıkaramıyorsunuz. Rica ediyorum eskisi gibi paketin içine koyun faturayı rica ediyorum. Ayrıca şu kadar sürede alırsan Aynı Gün Kargoda yazmasına rağmen birçok kez aynı gün kargoya verilemedi. Bu durumla ilgili de daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.Saygılarımla
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
11
0

Teşekkür Ederiz.
CE
CE
|
- Ankara
Şuan kullanmış olduğum PSU diğer RGB ekipmanlara yetmemeye başladığı için bunu aldım. Daha 1 ay oldu ya da olmadı ama üründen çok memnunum. Belki ilerde bilgisayarımı yükseltirim diye 750W olanı tercih ettim. Trafo bağlasanız bana mısın demeyecek kalitede bir PSU.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
ŞÖ
ŞÖ
|
(37) - Bursa
Özenle kargolanmış ve sorunsuz elime ulaştı. Ürün ise hem sessiz hemde oyun sistemi için yeterli güçe sahip. Ayrıca en uygun fiyat bu firmada buldum teşekkürler.
Kullanıcı bu ürünü Teknobiyotik satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
|
(27) - İstanbul
Ürünü karantina zamanı hb express ile satın almıştım, aynı gün kargo geldi onun için öncelikle hepsiburadaya teşekkür ederim . Üründe gayet güvenli kaliteli bir ürün, hem sessiz hem serin çok güzel çalışıyor.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
|
(34) - İstanbul
Daha önce aynı markanın 600w olan versiyonunu yaklaşık 7-8yıl kullandım.Bunu alma sebebim bilgisayarımı yenilediğim için daha güçlüsünü almaktı. Yoksa halen çalışıyor diğeri ve onu yedek olarak koydum kenara. Kısacası High Power bu işte gayet iyi. Çok sessiz çalışıyor. Herhangi bir ötme, titreşim vs gibi sesler yok çok şükür. Hemen hemen her türlü sistemi besleyecek güçte 750w. Bilgisayarın önemli bir parçasıdır power. Ben çok memnun kaldım.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
7
1

Teşekkür Ederiz.
AZ
AZ
|
(37) - Tokat
Zamanında 350 liraya aldığım ve son derece memnun kaldığım bir ürün. Tereddütsüz alabilirsiniz.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
|
- Kocaeli
Şu dönemde bu kadar hızlı ve temiz kargo hizmeti başka sitede görmedim. Ürün sağlam ve eksiksiz bir şekilde elime ulaştı teşekkürler.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
RY
RY
|
- Bilecik
NVDIA Geforce 1070 Ti ekran kartım için yeni bir power supply ihtiyacından dolayı ürünü aldım. Gayet güzel çalıştırıyor. Ancak diğer yorumlarda olduğu gibi kablo fazlalığı kasa içinde problem oluyor. Kablolar harici bir şekilde takıp çıkarılabilen bir ürün olursa daha kullanışlı olur. Yine de satın alınabilecek bir ürün.
Kullanıcı bu ürünü Teknobiyotik satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
1

Teşekkür Ederiz.
MS
MS
|
- Antalya
Çok iyi 5 aydır kullanıyorum bir sıkıntı çıkarmadı
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
1

Teşekkür Ederiz.
BT
BT
|
(34) - Ankara
Yorumlara bakarak bu aldım. Teknobiyotik unvanlı satıcıya güzel paketleme için teşekkür ederim. Tek sıkıntı aras kargo ile çalışmaları yine ve yeniden şubeye giderek kendim teslim almak zorunda kaldım. Onun dışında highpower gerçekten kaliteli bir psu. Şiddetle tavsiye ederim.
Kullanıcı bu ürünü Teknobiyotik satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
3
0

Teşekkür Ederiz.
|
(36) - İstanbul
Sessiz ve kaliteli bundan önce başka bir marka denedim sesten geri gönderdim bunu kullanınca çok memnum kaldım
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
UU
UU
|
(24) - Kocaeli
güç kaynağını kasaya takarken altına fani kapatmayacak şekilde plastik köpük tarzı birşey koydum ve titreşimi minimuma indirdim, çalıştığını anlamıyorum bile iki ekran kartı takmaya uygun girişleri mevcut. alınır.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
1

Teşekkür Ederiz.
YA
YA
|
(21) - İstanbul
ürünün yanında güç kablosu kelepçe vs. geliyor. ürün biraz ağır. montajı yaptım sorunsuz çalışıyor. bu fiyata en iyisidir bence. kesinlikle tavsiye ederim.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
6
1

Teşekkür Ederiz.
OA
OA
|
(31) - Çorum
Ürünü Efsane Cuma indirimi ile uygun fiyata aldım. Grafik tasarım bilgisayarım için MSI z370 pc pro anakart, intel İ5 8600K işlemci, 8 GB Corsair 2400 ram, msi gtx 1050ti ekran kartı, 240 GB ssd, 1 TV hdd ve msi Frozr L soğutucu ile kullanıyorum. Ürün hepsini çok rahat besliyor. En ufacık ses yok. Tam fiyat performans ürünü..
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
4
3

Teşekkür Ederiz.
ED
ED
|
(31) - Hatay
i9 9900KF ve Rog Strix 1080ti ile sıkıntısız çalışıyor.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
AZ
AZ
|
(37) - Tokat
5.5-6 bin liralık bir sistem topladı iseniz buna benzeyen bir psu'ya hiç düşünmeden bu parayı vereceksiniz. Ürün harika ve premium bir hissiyatı kutuyu açar açmaz size veriyor. 85 bronz yazıyor kutusunda, güç kabloları çıkartmalar ve kablolama için kelepçeleri mevcut. Her şey düşünülmüş. Ülkemiz elektrik altyapısı düşünüldüğünde tereddütsüz alınabilecek nadide ürünlerden
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
8
1

Teşekkür Ederiz.
|
(36) - İstanbul
Sessiz ve kaliteli kabloları uzun Tower kasada nile sorun yaşamadım
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
3
0

Teşekkür Ederiz.
|
(46) - İstanbul
6 yıldır kullandığım 600 watlık güç kaynağı bozulunca araştırmalarım sonucu bu üründe karar kıldım.biraz ses var ama rahatsız edici değil onun dışında iyi bir ürün.
Kullanıcı bu ürünü Teknobiyotik satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
1

Teşekkür Ederiz.
İH
İH
|
- İstanbul
iyi ve sessiz kablolarıda uzun daha ne olsun
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön