ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
High Power
High Power Element Bronze 750W 80Plus Bronze Power Supply (HPC-750-B12S)

High Power Element Bronze 750W 80Plus Bronze Power Supply (HPC-750-B12S)

High Power
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/1012

High Power Element Bronze 750W 80Plus Bronze Power Supply (HPC-750-B12S)

 High Power Element Bronze 750W 80Plus Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı (HPC-750-B12S)
Bilgisayarınızın gücünü ve stabilitesini arttıracak, üstelik yüksek verimliliği ile cebinizi koruyacak birinci sınıf 80PLUS Bronze güç kaynağı!High Power'dan
80Plus Bronze 750W Güç Kaynağı ile Bilgisayarınızı Kanatlandırın!
High Power Element Bronze 750W'lık gerçek gücü ve %86'yı aşan yüksek verimiyle bilgisayarınızın en önemli yapı taşlarından biri olacak! Tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde çalışması ancak kaliteli, stabil bir güç kaynağı ile mümkündür. High Power HPC-750-B12S, çift 12V kanalı, kanal başı 35A akım değeri ve 6+2-pin iki adet PCI-Express güç bağlantısı sayesinde üst düzey ekran kartlarını çalıştırırken, onaylı verimlilik değeri ile elektrik faturalarının düşmesine katkıda bulunur. Bilgisayarınızın motorunu 750W gücüne yükseltmek için, HighPower doğru seçim!
Ödüle Doymayan Bir Marka : High Power
Dünyanın sayılı güç kaynağı üreticilerinden High Power'ın Türkiye pazarına sunduğu Element, Performance, Absolute ve Rock Solid başta Çizgi Bilgisayar Test merkezi olmak üzere pek çok dergi ve inceleme sitesinde test edilmiş ve her zaman tam not almayı başarmıştır. Tescilli kaliteyi, cebinizi yakmayan fiyata satın alabilmek için High Power güç kaynaklarını gönül rahatlığıyla tercih edin.Golf Topu Kanatlı Fan ile Sessizlikte Yeni Boyutun Kapısını Açıyor!
High Power 750W HPC-750-B12S'in termal kontrollü fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışır. Onaylı yüksek verimliliği ile daha az ısınan güç kaynağında, fan devri de otomatik olarak düşüktür. Ayrıca hava sürtünmesinden kaynaklanan ses seviyesini azaltmak için dizayn edilmiş golf topu yüzeyli fan kanatları sayesinde HPC-750-B12S'in 12cmlik fanı standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır. Her kullanıcının hayali olan gerçekten sessiz bir güç kaynağı rüyası HPC-750-B12S ile gerçek oluyor!Paranızı Geri Kazandıran Güç Kaynağı!
Bir güç kaynağının verimliliği doğrudan elektrik faturanızı etkiler. Verimlilik ürettiği güç için ne kadar fazla ve boş elektrik harcadığının göstergesidir. Bir sertifikası olmayan, sadece yazı ile yazılmış, test edilmemiş verimlilik gerçek değildir! High Power HPC-750-B12S 750W, tüm dünyada bilinen saygın Amerikan Test Enstitüsü 80PLUS.org tarafından test edilmiş ve verimliliğinin %86'nın üzerinde olduğu BRONZE sertifikası ile tescillenmiştir. Piyasada satılan ortalama %65 verimliliğe sahip standart güç kaynaklarına göre 750W güç tüketiminde %30 daha cimridir! HPC-750-B12S ile paranız cebinizde kalır!
80Plus test raporu için tıklayınızDİKKAT, Kombine Gücünü Yazamayan Güç Kaynağı GERÇEK DEĞİLDİR!
Güç kaynaklarının voltaj tablosuna göz attığınızda çok azı kanallarının kombine güç değerlerini yazabilir! Kanalların ortak çalıştırıldığında kaç Watt verebileceği yazılmaz. Türkiyenin gerçek güç kaynağı olan High Power'ın tüm modellerinde kanalların kombine güç değerlerini görebilirsiniz.Yüksek Verimli Dual Rail Tasarımı : 12V Kanalından 648W Güç!
Bilgisayar bileşenlerinin pek çoğu artık 12V gücünü kullanmaktalar. Bu sebeple gerçek güç kaynağı satın alırken dikkat edilmesi gereken nokta, güç kaynağının 12V kanalından ne kadar güç verdiğidir. High Power HPC-750-B12S çift 12V tasarımına sahiptir. Her bir kanaldan 35A maksimum akıma ulaşırken, kombine olarak toplam 54A / 648W güce ulaşabilir. Güç ihtiyacını otomatik olarak kanallar arası dağıtan özel kontrol sistemi ile farklı kanallardaki güç ihtiyacını dengeler, bilgisayarınızın bileşenlerine gerekli gücü daima verir!Üst Düzey Ekran Kartınız İçin Aradığınız Güç HPC-750-B12S'te!
High Power HPC-750-B12S, yüksek güçlü 12V kanalları ve çift PCI-Express güç bağlantısı sayesinde Nvidia GeForce GTX 590 ve ATI Radeon HD 6990 gibi performans canavarı ekran kartlarını zorlanmadan çalıştırabilecek kadar iddialıdır. Yüksek performanslı oyun sistemlerinin anahtarına Elemet Bronze 750W ile sahip olacaksınız!

17 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!
High Power HPC-750-B12S, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 8 x SATA , 3 x IDE , 2 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 4+4pin ve 8pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. HPC-750-B12S 750W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaklar!Türkiye Şartlarına Uygun, 6 Koruma Devresi
High Power HPC-750-B12S Türkiyenin değişken voltaj yapısına uygun olarak test edilmiş ve 6 farklı koruma devresi ile donatılmıştır. Bilgisayarınızın tüm bileşenleri elektrik şebekesinde meydana gelebilecek akım ve voltaj dengesizliklerine karşı korumalıdır.

OCP (Over Current Protection - Aşırı Akım Koruması)
OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)
OTP (Over Temprature Protection - Yüksek Sıcaklık Koruması)

Aktif PFC ile Stabil Güç!
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power 750W 80Plus Bronze güç kaynağı, reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızın değerli bileşenlerini bu tip sorunların yol açabileceği arızalardan korur.Teknik Özellikler:

  • Güç Değeri: 750W
  • Verimlilik Sertifikası: 80Plus Bronze (%85 üzeri)
  • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
  • Aşırı Voltaj/Akım/Güç, Düşük Voltaj, Yüksek Sıcaklık ve Kısa Devre Korumaları
  • Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 35A , 12V2: 35A , +5V: 22A , +3.3V: 22A
  • Ürün Kodu: HPC-750-B12S

High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 80PLUS onaylı Gold, Silver, Bronze verimliliğindeki Direct12 serileri, çift transformatörlü Rock Solid serileri gibi yüksek seviye ürünlerin yanısıra fiyat/performans alanında iddialı HPC-750-B12S ve Element serileriyle kullanıcılara gerçek değerli, çevreci ve yüksek verimli güç kaynakları sunmaya devam etmektedir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön