Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Homend
Homend Yogurtlook 8001 Yoğurt Makinesi

Homend Yogurtlook 8001 Yoğurt Makinesi

Homend
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/60002072/301161/302888
Homend Yogurtlook 8001 Yoğurt Makinesi

Bebeğiniz ve kendiniz için her zaman ev yoğurdunu tercih edin. Bu anlayışın adı Homend. Serving life.

Camın Sağlığı Doğallıktan Yana

Günümüzde her gıdanın doğal haline ulaşmaya çalışıyoruz. Bu arayış da bizi çok uzaklara değil, mutfağımıza götürüyor. Evinizde her gıdayı sağlıklı ve taze olarak tüketmek istediğinizi biliyoruz. Yeni yoğurt makineniz bu anlamdaki en büyük destekçiniz ve yardımcınız. Yoğurt makinenizin cam kavanozları mis gibi ev yoğurdunuzun lezzet sırrıdır, sizin ve ailenizin sağlığı için çalışır. Ayrıca kolay temizlenir, cam kavanozlar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve sık kullanıma uygundur.

Tarih Ayarlı Kavanoz Kapakları

Yoğurt makinenizin cam kavanoz kapaklarını rengarenk tasarladık. Aynı zamanda kapakların üzerine küçük tarih işaretleri de ekledik. Bu sayede yoğurdunuzu yaptığınız tarihi unutmaz, günleri karıştırmazsınız. Sağlıklı ve taze yoğurdun sırları, işte bu küçük noktalarda saklı.

Yoğurdunuzu İstediğiniz Gibi Mayalayın

Yoğurt makinenizin zaman ayarı 12 saate kadar programlanabilir. Yoğurdunuzun lezzetine ve kıvamına göre mayalama işlemini yapabilirsiniz. Damak tadınıza uygun kıvamı bulmak ve her öğünde sofraya mükemmel kıvamda yoğurtlar koymak emin olun herkesi sevindirecek.

Küçük Bir Dipnot

Yoğurt makinenize mayalanacak yoğurdu ekleyip çalıştırdıktan sonra cihazı yerinden kıpırdatmamaya dikkat etmelisiniz. Mayalama işleminin tam kıvamında olması için en önemli ve küçük püf noktası cihazın sabit kalmasıdır.

Hazır Süt Yerine Açık Süt mü Kullanıyorsunuz?

O halde sütü öncelikle 100 dereceye kadar ısıtıp kaynatmanızı, sonrasında mayalama işlemine geçmenizi tavsiye ederiz. Mayalama işlemi için ideal sıcaklık 40 derecedir. Sütünüzün 40 derecede olduğunu anlamak için ısısını serçe parmağınızla kontrol edebilirsiniz.

Sık Sorulan Soruların Şık Cevapları

Yoğurt makinesi ne sıklıkta temizlenir?

Yoğurt makinenizin dış ve iç yüzeyini nemli bir bez yardımıyla her kullanımdan sonra silebilirsiniz. Cam kavanozları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Kavanozların tarih ayarı nasıl yapılır?

Yoğurdunuzu mayaladıktan sonra kapaklarda bulunan tarihi işaretlemeyi unutmayın. Her kullanımdan önce tarihi kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Kavanoz kapakları bulaşık makinesinde yıkanabilir mi?

Yoğurt makinenizin cam kavanoz kapaklarını her zaman ılık su ile elde yıkamalısınız. Bu sayede uzun süre rengarenk kapaklarla kullanıma devam edebilirsiniz.

Yoğurt mayalamak kaç saat sürer?

Yoğurt makinenizde yoğurt mayalama işlemi maksimum 12 saat sürer.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön