Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Intex Kaplanlı Hacıyatmaz 98X44 Cm.

intex
318,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

319,90 TL
289,99 TL
DSACategoryId/2147483639/23031884/80138057/302243/80136013
Intex Kaplanlı Hacıyatmaz 98X44 Cm.
İntex'in diğer ürünlerini incelediniz mi?
İki Boğumlu Bebe Havuzu Sarı Kaplanlı Hacıyatmaz Penguen Hacıyatmaz Kırmızı Araba Figürlü Bebe Flotoru Köpek Balıklı Hacıyatmaz Maymun Figürlü Simit
İntex Kaplanlı Hacıyatmaz 98 x 44 Cm
Küçükler için çok ama çok eğlenceli aynı zamanda sinir ve strese çok iyi gelen muhteşem bir oyun ve eğlence aracı.

Eğlenmek ve stres atmak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı...

Siz şimdi, bu sevimli hayvanları yumruklarınızla, tekmelerinizle yere yatırabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Cevabınız evet ise yanılıyorsunuz. Boşuna enerji harcamayın ne yaparsanız yapın bu sevimli hayvanlarımızın sırtı yere gelmez. İnanmıyor musunuz? Deneyin ve görün!
Ürün Ölçüleri : 98x44 cm.

Kutu Ölçüleri : 13x19x4 cm.

Hacıyatmaz oyuncaklar, görünümleri ve işlevleri ile özellikle çocukların oldukça ilgisini çeker. Kullanım alanları ile ön plana çıkan hacıyatmazlar, hızlı bir şekilde hareket etmeleri için yumurta şeklinde tasarlanır. Farklı çizgi film karakterleri ya da desenlerine sahip olacak şekilde dizayn edilen oyuncakların uygun olan dengeye ulaşılabilmesi için diplerine belirli ağırlıklar konulur. Hacıyatmaz oyuncakları silindire benzeyen pürüzsüz tasarımları, onların kolay bir şekilde yuvarlanıp ayağa kalkmasını sağlar. Intex Hacıyatmaz, çocuklarınızın her yerde kullanabileceği eğlenceli bir oyuncak türüdür.

Intex Hacıyatmaz ile Hem Eğlen Hem Stres At

Intex Hacıyatmaz, her yaştan insanın keyifli zaman geçireceği bir oyuncak olmakla birlikte ergonomik tasarımı ile de her yere taşınabilir. Büyüklerin de enerji ve streslerini atmak için enteresan bir oyuncak olan Intex Hacıyatmaz, park ve bahçe fark etmeksizin eğlenebileceğiniz bir oyuncak türüdür. Kaplanlı ve canlı renklere sahip olan hacıyatmaz, çocukların ilk görüşte ilgi odağına girer. Boyutları ve formu ile fonksiyonlarını büyük oranda yerine getiren Intex Hacıyatmaz ile eğlenmek hem ekonomik hem oldukça kolay olur. 

Her Yaşa Hitap Eden Intex Hacıyatmaz

Intex Hacıyatmaz, tekme ya da yumruklar ile yere yatırabileceğinizi sandığınız ama yapısı gereği yer çekimine karşı koyamayan bir oyuncak modelidir. Enerjinizi büyük oradan atabileceğiniz, stresinizi oyuncağın üzerinde bırakacağınız zamanlar geçirmeniz için üretilir. Çocukların kişisel gelişimlerine büyük faydası olan hacıyatmaz büyükler tarafından da sıklıkla tercih edilir. 

  • Intex Hacıyatmaz, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkese hitap eder. Çocukların eğlenmesi, büyüklerin de günün stresini atması için kullanabileceği bir oyuncak türüdür.
  • Boyutları ve ağırlığı nedeni ile park, bahçe, ev her yere taşıyabilirsiniz. Çocuklarınız park ya da bahçede arkadaşları ile birlikte hacıyatmaz sayesinde oyun kurabilir, sosyalleşebilir.
  • Çocuklarınızın neden-sonuç ilişkisi kurarak zeka gelişimlerini, hareket ettirerek de fiziksel gelişimlerini destekler. Enerjilerini hacıyatmaz sayesinde atacakları için spora yönelmelerini de sağlar. Sinirlendiklerinde kimseye zarar vermelerine gerek kalmadan, hacıyatmaz üzerinde denemeler yaparak, kendilerini farklı alanlarda da geliştirebilirler. Savunma sporlarına ilgileri oluşarak, ilgi alanları genişler.
  • Hacıyatmaz sayesinde yaptıkları egzersizler ile kas ve kemik gelişimleri gerçekleşir. Güçlü ve sportif bir vücuda sahip olmak için çocuklarınızın ihtiyacı olan bir oyuncak modelidir.
  • Üzerindeki kaplan resmi ve renkleri oldukça dikkat çekicidir. Böylece, çocuklarınızın ilgisi her zaman oyuncağın üzerinde kalır.

Yer Çekimine Meydan Okuyan Oyuncak

Intex Hacıyatmaz, çocuklarınızın uzun yıllar en yakın arkadaşı olabileceği gibi sizin de yorgunluğunuzu atacağınız en değerli eşyanızdır. Özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir oyuncak olan Intex Hacıyatmaz, darbelere karşı dayanıklı olduğunu kanıtlar.

  • Intex Hacıyatmaz şişirildiğinde, yapısı gereği sertleşir. Ancak, pürüzsüz ve yumuşak bir materyalden üretildiği için çocuklarınız vurduğunda, onlara zarar vermez. Ayrıca, tam olarak şiştiğinde, hiçbir zaman yatmayacağı için çocuklarınız bıkmadan uzun süre oynayabilir.
  • Yaz mevsiminde sahilde ya da bahçede, çocuklarınızın denizden çıktıktan sonra arkadaşları ile keyifli zaman geçirebileceği bir oyuncaktır. 
  • 98x44 cm ölçüleri ile çocuklarınızın odasında ya da salonunuzda fazla yer kaplamadan bulunabilir. Ayrıca, Intex Hacıyatmaz oyuncağı, 12 ay garanti süresi boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece, herhangi bir sorun çıktığında garanti imkanından faydalanarak sorununuza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. 
  • Vinly malzemeden üretilen oyuncak, sert bir cisim ile vurmadığınız sürece,üzerinde herhangi bir yırtılma ya da yıpranma oluşmaz.
  • Boyutlarından dolayı pompa yardımı ile şişirilir. Hava basıncına dirençli bir valf veya klasik bir sibop taşıyan oyuncağı pompanın ucuna bağlayarak hızlı bir şekilde şişirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.          
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu AILEVRDEGS-19267
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Green Catch Ball Yapışan Top At Tut Oyunu İntex 3D Yunus Balığı Şekilli Hacıyatmaz (97x61 cm) İntex 44669 Taha Oyuncak Golf Seti İndex Intex Güreşçi Kumsuz Hacıyatmaz Bestway Bop Bags Deniz Aslanı Desenli Hacıyatmaz 89 cm Sulu Hacı Yatmaz Intex 3D Bop Bag Inflatable Punching Boxing Bag Dinosaur / Su Doldurma Tabanlı Şişme Dinazor Hacıyatmaz 94 Cm Intex Boksör Hacıyatmaz Bestway Bop Bags Zürafa Desenli Hacıyatmaz 89 cm Sulu Hacı Yatmaz Hsport Çocukların En Çok Sevdiği ve En Eğlenceli Vakit Geçirdiği Zıp Zıp Top Kanguru Oyunu Ile, Çocuklarınız Nasıl Vakit Geçirdiğini Anlamayacak ! Bpa ve Kansorejen Içermeyen En Kaliteli Malzemelerden Çocuk Ahşap Bumerang (Yurt Dışından) Intex Hayvanlı Kumsuz Hacıyatmaz - Yunus 97 x 61 cm Bestway Bop Bags Fil Desenli Hacıyatmaz 89 cm Sulu Hacı Toptanciniz At Yakala Oyun Seti (Cırtlı Top Yakalama Oyunu) Bestway Bw52152B Hacıyatmaz 91 cm 3Ass Kut 6 İntex 3D Ejderha Şekilli Hacıyatmaz (94x61 cm) İntex 44669 Hepsi Dahice Şişme Hacıyatmaz Denizaslanı Bestway Zürafa Desenli Hacıyatmaz 89 cm Sulu Hacı Yatmaz Bestway Bop Bags İntex Hayvan Şekilli Hacı Yatmaz Bestway Zürafa Figürlü Özel Su Taban Destekli Hacı Yatmaz - 52152 Vardem Hacı Yatmaz 60 Katmanlı Bestway Bop Bags Fil Desenli Hacıyatmaz 89 cm Sulu Hacı Yatmaz İntex Kumsuz Hacı Yatmaz Timsah 94x61 cm 44669NP Bestway 91 cm Hacı Yatmaz Hayvan Figürlü Mavi Merkez Oyuncak Metal Yoyo Bestway Hacı Yatmaz Dövüşcü Adamlar 3 As İntex 44672 Güreşçi Figürlü Şişme Hacıyatmaz Vardem Hacı Yatmaz 6691 Vardem Hacı Yatmaz 60 Katmanlı Intex Yunus Balıklı Hacıyatmaz 97X61 Cm.
Başa dön