ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Keenetic
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
23 Mart 2020, Pazartesi
Uzun modem araştırmalarımdan sonra, İyi olsun ama ekonomik olsun dedim Omni DSL i beğendim. Cihazda gördüklerim, yaşadıklarım. • Kurulum çok kolay, QR kodla okutup kablosuz ağları bağlamak güzel. • Kopma görmedim, çok stabil • Kablosuz kapsama alanı süper , hiç çekmeyen bir köşem vardı onu da alıyor. • Evden çalışıyoruz tüm aile bu günlerde , işten eğitime, dışarı paylaştığım diskimiz de var. internetimi de yedekleyebildim. WISP çok kullanışlı. • Aynı anda 2 farklı internet sonlandırılabiliyor, bendeki fazla cep internetini çocuklara tanımladım. Hattımın yoğunluğunu azalttım. • USB portuna taktığım hard diskimin içindeki bilgilere her yerden erişebiliyorum süper bişey bu kendi bulutumu oluşturdum. • Torrent desteği var birşeyler indirmek istediğimde artık bilgisayarımı açmak zorunda kalmıyorum. • Aklınıza gelebilecek ne kadar vpn varsa alayını destekliyor benim favorim open VPN client bu sayede modemime bağlı bütün cihazlardan her siteye erişim sağlayabildim çok ama çok işime yaradı. • Wi-Fi Mesh yapıyor strart modeline baktım 130tl falan, gerek duyanlar için çok ekonomik. • Üzerindeki 2 adet 5dBi antenler Amplifier ile güçlendirilmiş performansı eski modemime göre çok iyiydi. • Kablosuz şifreleme protokolü WPA3 ile ağımı güvence altına aldım. • 3 yıl garanti yanı sıra, bu dönemlerde kampanyada Keenetic web sayfasına ürünü kaydettim +1 yıl ücretsiz ek garanti sayesinde 4 yıl garantiye sahip oldum. • Mobil uygulama ile modemimi ve ağımı istediğim yerden çok kolayca yönetebiliyorum. • Üzerinde bulunan Yandex DNS ile ücretsiz olarak ağıma bağlı kullanıcılarımın kötü sitelere girişini engelleyebiliyorum. • Adguard ile internette gezerken karşılaştığım bütün reklamlardan kurtuldum artık, bu özellikl çok şaşırtıcı derece iyi çalışıyor. • KeenDNS uygulaması sayesinde evime her yerden erişebiliyorum, ayda 12 TL statik ip ye ödediğim paradan kurtuldum. 2 seneye kalmaz modem kendi parasını sırf bu sebepten amorti eder. • Güzel bir ürün tavsiye ederim hadi ben kaçar :)
E***** C***** (37) ÜSKÜDAR - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (501)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/60003514

Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic Omni DSL
N300 2x5dBi, Cloud, Mobil Uygulama VPN, KeenDNS, WPA3, Amplifier Torrent
Medya Sunucusu (DLNA), Ebeveyn Kontrolü, Adguard, QoS USB, 4xFE
VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
KN-2011-01TR

Keenetic Omni DSL Logo

Ev ve iş yeriniz için fark yaratan benzersiz kablosuz bağlantı, üstün yazılım nitelikleri ile premium KEENETIC Omni DSL burada!

Keenetic Unique Whole Home Wi-Fi

Güçlü Donanım

Keenetic Omni DSL 700MHz çift sanal çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Omni DSL'de bulunan 128MB DDR2 RAM ve 128MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır. Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN) olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

1 adet USB2.0 portu sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama
Whole Home Wi-Fi Mesh

Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic Omni DSL, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Whole Home GIF

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.

Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh

Keenetic Omni DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Omni DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Omni DSL cihazının yanına Keenetic Lite’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekmeden Omni DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Keenetic Çalışma Modları

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma

Keenetic Omni DSL ve tüm Keenetic cihazlar router, mesafe genişletici (range extender), access point ve client (istemci) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

Keenetic Omni DSL ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Keenetic Bileşenler

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic Omni DSL cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic Omni DSL sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
KeeneticOS işletim sisteminde sunulan bazı opsiyonel bileşenler şunlardır*:

 • Ağ hızlandırıcı motoru: Cihazınızın routing performansını geliştirir.
 • AdGuard DNS: AdguardDNS servisi sayesinde ev yada ofis ağınızdaki can sıkıcı online reklamların önüne geçer.
 • SafeDNS: 3.parti SafeDNS servisi ile gelişmiş ebeveyn kontrolü ve içerik yönetimi sağlar.
 • 802.1x İstemci: Ethernet ağları üzerinden oturum açma/şifre tabanlı kimlik doğrulama desteği sağlar.
 • PPTP VPN Sunucu: PPTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • SSTP VPN Sunucu: SSTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • L2TP/IPSec VPN Sunucu: L2TP/IPsec PSK kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • OpenVPN İstemci: OpenVPN tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • IP-IP Tünelleme: IP-over-IP tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • Wireguard VPN: Wireguard tünelleri oluşturulmasına imkan tanır.
 • Trafik sınıflandırma motoru ve IntelliQoS: Dinamik internet bağlantısı bant genişliği dağıtma sistemi.
 • SNMP Sunucu: Uzaktan cihazdaki istatistikleri toplamak için izin verir.
 • Captive Portal: SMS kimlik doğrulama ile açık wifi ağı oluşturmanıza imkan tanıyan uygulama.
 • Paket Yakalama (Packet Capture): Yönlendirici arayüzlerinde ağ trafiğini yakalamaya izin verir.
 • Dosya paylaşımı (Apple Dosya Protokolü -AFP- ve Time Machine): Time Machine yedekleme desteği de dahil olmak üzere USB sürücüleri AFP özellikli cihazla paylaşmanıza izin verir.
 • Medya Sunucu: Bu cihazın USB sürücüde depolanan içeriği ağa bağlı dijital ortam yürütücülere aktarmasına izin verir.
 • İndirme Merkezi: Bağımsız hafif web arayüzü sağlayan BitTorrent ağlarında dosya paylaşmanıza izin verir.
 • FTP Sunucu: FTP protokolü üzerinden dosya paylaşımına izin verir.
 • Open Package Desteği: OPKG'ye dayanan hafif paket yönetim sistemi.

* Bileşen seçenekleri cihazda bulunan donanımlara göre farklılık gösterebilir.

Keenetic Webdav ve Keendns ile Kişisel Bulut Personal Cloud

Kendi Kişisel Bulutunuz

Keenetic bulut temelli yapısı, gelişmiş KeeneticOS yazılımı ve WebDAV sunucu desteği sayesinde kendi kişisel bulutunuzu oluşturmanıza imkan tanır. WebDAV sunucu ve KeenDNS servisi ile sunulan bu özellik USB portuna sahip olan tüm Keenetic cihazlarda bileşen olarak sunulur. USB portuna takacağınız herhangi bir USB sürücüne ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, dosya alıp gönderebilirsiniz. Mobil cihazınıza kuracağınız dosya tarayıcı programlar sayesinde mobil aygıtınızdaki dosyalarınızı Keenetic'inize bağlı USB sürücüye doğrudan aktarabildiğiniz gibi USB sürücüdeki dosyalarınıza da mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan 3. parti olarak sunulan ES File Explorer ya da benzeri bir uygumayı, laptop ya da bilgisayarınızdan Windows 10 Explorer ya da WinSCP gibi bir uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden dosyalarınıza erişebilir ve yönetebilirsiniz. Kullanıdığınız uygulamanın WebDAV protokolünü destekliyor olması yeterlidir. Keenetic'in sunmuş olduğu bu özellik sayesinde ağ veri depolama cihazının yapabildiği görevlerin birçoğunu kolaylıkla yapabilir ve NAS cihazı için yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.

Keenetic Wireless Amplifier

Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier)

Keenetic Omni DSL, sahip olduğu 2 adet 5 dBi yüksek kazançlı harici antene ek olarak 2 adet Wi-Fi güçlendiriciye (amplifier) sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır. Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile Keenetic Omni DSL sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.

Keenetic Omni DSL Ürün Görseli GIF

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

Keenetic Omni DSL bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel DSL bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic Omni DSL ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size DSL hizmet sağlıyor ise, USB portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Keenetic Güçlü Koruma

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Keenetic Omni DSL, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic Omni DSL 'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic Omni DSL ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic Omni DSL cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.

Keenetic WPA3-OWE

WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik

Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic Omni DSL'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic Omni DSL cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

Keenetic Akıllı Ev

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti)

Keenetic Omni DSL bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic Omni DSL ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic Omni DSL internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Keenetic Tüm İş İhtiyaçları İçin

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı

Keenetic Omni DSL ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic Omni DSL KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:

 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme;
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi;
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;
 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.
Keenetic Mobil Uygulaması

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

Keenetic Omni DSL Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Keenetic Sezgisel Web Arayüz

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz

Keenetic Omni DSL ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

Keenetic SNR Margin yapılandırma

SNR Margin Yapılandırması

Keenetic Omni DSL, VDSL ya da ADSL hattınızla ilgili SNR margin ayarlarını yapılandırmanıza imkan tanır. SNR margin ayarlarını yapılandırarak hattınızın kararlılığını ve hızını iyileştirebilirsiniz.

Keenetic Ağ Trafiği İzleme

Anlık Ağ Trafiği İzleme

Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Keenetic Asimetrik Hız Sınırlandırma Özelliği

Asimetrik Hız Sınırlandırma

Keenetic Omni DSL, kablolu ve kablosuz internet cihazlarınız için ayrı ayrı hız sınırlandırmayı destekler. Evinizdeki tüm internet cihazlarının hızlarını indirme ve yükleme olarak ayrı ayrı sınırlandırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki cihazların internet trafiğini nasıl kullanacağına siz karar verirsiniz.

Keenetic Torrent İstemci ve DLNA Medya Sunucu

Torrent Uygulaması ve Medya Sunucu (DLNA)

KeeneticOS işletim sisteminde bileşen olarak sunulan İndirme Merkezi (Torrent) sayesinde hiç bilgisayarınızı açmaya gerek kalmadan torrent üzerinden dosyalarınızı indirip yükleyebilirsiniz.

Medya sunucu bileşeni sayesinde USB belleğinizde bulunan içerikleri ağınıza bağlı medya cihazlarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.*


* Bu özelliğin kullanılabilmesi için Keenetic cihazınızda USB portu bulunmalıdır.

Keenetic fonksiyon butonu ve göstergesi

Fonksiyon Butonu ve Göstergesi

Keenetic Omni DSL bir adet fonksiyon (FN) butonu ve LED göstergesi ile gelir. Yapılandırılabilir fonksiyon butonuna web arayüzden farklı görevler atayabilirsiniz. Örneğin; yazılım güncellemesi mevcut olduğunda cihazınızın FN LED göstergesinin yanmasını sağlayarak güncelleme yapabilirsiniz.

Keenetic Adguard SafeDNS Yandex DNS

Adguard DNS & Yandex DNS & SafeDNS & CloudflareDNS
Ebeveyn Kontrolü & İçerik ve Reklam Engelleme

Keenetic Omni DSL içerik filtremele ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic Omni DSL'de bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde AdguardDNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.

Keenetic KeenDNS

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi

Keentic Omni DSL ve diğer Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz (fatih.keenetic.pro ya da mehmet.keenetic.link gibi) Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz (kamera.fatihofis.keenetic.pro ya da nas.fatih.keenetic.link gibi)

Keenetic OPKG Paket yöneticisi

OPKG Paket Yöneticisi

Keenetic Omni DSL ile OPKG paket yöneticisi kullanabilirsiniz. Keenetic’inizin yetenekleri genişletmek amacıyla OpenWRT üçüncü şahıs yazılım paketleri kurulumu yapmanıza imkan tanır.

Keenetic OpenVPN Wireguard VPN

OpenVPN & Wireguard VPN

OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır.

Keenetic Türkiye Destek Kanalları

Güçlü donanım ve yazılım özellikleri, sürekli ve planlanmış güvenlik ve yazılım güncellemeleri, mobil uygulama sayesinde hızlı ve kolay kurulum aşamaları ile Keenetic cihazlarının kurulumu ve detaylı yapılandırması çok kolaydır. Keenetic cihazlarının web arayüzleri ve Keenetic Mobil Uygulaması tamamen Türkçedir. Kurulum, gelişmiş yapılandırma ve diğer aşamalarda yardım almak için aşağıdaki kanallardan biriyle Keenetic Destek ekibine ulaşabilirsiniz:

Keenetic Web Sayfası Destek

Keenetic Web Sayfası ve Makaleler

keenetic.com.tr ve destek.keenetic.com.tr ilk kurulum ve detaylı yapınlandırma ile ilgili faydalanabileceğiniz kaynakların bulunduğu kütüphanedir. Keenetic web sayfasından cihazınızın basit ayarları ile ilgili destek alabileceğiniz gibi konsol yönetimi (CLI) ve diğer uzmanlık ayarları ile ilgili de bilgiler bulabilirsiniz.

Keenetic Mobil Uygulama Destek

Keenetic Mobil Uygulaması

Keenetic Mobil uygulamasında bulunan 'Destek' bölümünden konuyla ilgili yazılmış olan makaleleri aratabilir veya doğrudan destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Konuyu ya da sorununuzu destekleyecek görsel eklemeler yapabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibi en kısa sürede iletişime geçerek probleminizi çözmeye yardım eder.

Keenetic E-posta Destek

E-posta

Keenetic Destek Ekibine probleminizi e-posta yoluyla bildirebilirsiniz. Probleminizle ilgili maili destek@keenetic.com.tr adresinden Keenetic Türkiye'ye ulaştırın.

Keenetic Telefon Destek

Telefon ve Çağrı Merkezi

Keenetic Türkiye Destek Ekibine telefonla da ulaşabilirsiniz. Anlık çağrı yoğunluğuna göre en kısa sürede yaşadığınız problemle ilgili destek alabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibine 0 (216) 709 32 00 numarasından ulaşabilirsiniz.

Hangi VDSL2/ADSL2+ Modemi Almalısınız?

Özellik Keenetic
Omni DSL
(KN-2011)
Keenetic
Extra DSLL
(KN-2111)
İşlemci Hızı 700Mhz 900Mhz
Kablosuz Sınıfı N300 AC1200
2.4GHz Kablosuz Hız 300Mbps 300Mbps
5GHz Kablosuz Hız - 867Mbps
Fonksiyon ve WPS Butonu Var Var
Antenler 2x5 dBi (Yönlenebilir) 4x5 dBi (Yönlenebilir)
Wireless Amplifier Sayısı
(Kablosuz Güçlendirici)
2 4
USB Portu Var Var
Wi-Fi Mesh Var Var

Hangi Routerı Almalısınız?

Keenetic Omni DSL gibi Keenetic'te 2.4GHz bandında yayın yapan ve 100Mbps FE portlarına sahip Keenetic Start, Keenetic Lite ve Keenetic Omni modelleri de bulunmaktadır.

* Önemli Not: Keenetic Start, Keenetic Lite ve Keenetic Omni cihazlar router cihazlardır. RJ-11 portu bulunmamaktadır. VDSL2/ADSL2+ hatlarınızı Keenetic Start, Keenetic Lite ve Keenetic Omni cihazlarında sonlandıramazsınız.

Özellik Keenetic
Start*
(KN-1110)
Keenetic
Lite*
(KN-1310)
Keenetic
Omni*
(KN-1410)
Keenetic
Omni DSL
(KN-2011)
Çalışma Modları
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)

Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)

Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
VDSL2/ADSL2+ Modem
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
Fiber Desteği Var Var Var Var
xDSL Modem Özelliği Yok Yok Yok Var
Wi-Fi Amplifier
(Kablosuz Güçlendirici)
Yok Var Var Var
2.4GHz Kablosuz Hız 300Mbps 300Mbps 300Mbps 300Mbps
5GHz Kablosuz Hız - - - -
WPS Butonu Var Var Var Var
Antenler 2x5 dBi (Yönlenebilir) 2x5 dBi (Yönlenebilir) 2x5 dBi (Yönlenebilir) 2x5 dBi (Yönlenebilir)
USB Portu Yok Yok Var Var
Ethernet Port Sayısı 4 5 5 4
Wi-Fi Mesh Var Var Var Var
Fonksiyon Butonu Yok Yok Var Var
Mod Değiştirme Anahtarı Yok Var Yok Yok

Keenetic Omni DSL Teknik Özellikleri

Özellik Değer Açıklama
İşlemci (CPU) EN7512U 700 MHz -
Hafıza (RAM) 128 MB DDR2 -
Flash Memory, Dual Boot 128 MB Belirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
Wi-Fi Sınıfı N300 2.4GHz, 300Mbps
Wi-Fi Hızı 300Mbps 2.4GHz, 300Mbps
Antenler 2x5 dBi Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
Anten Sayısı ve Tipi 2 adet fixed anten Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
Kablosuz Amplifier
(Sinyal Artırıcı)
Var
(2 adet)
2 amplifier ile zayıf kablosuz sinyalleri en iyi seviyede alınır.
Ethernet Portları 4 Adet -
Ethernet Port Hızı 100Mbps -
WPS/Wi-Fi Butonu Var WPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
FN Fonksiyonu Butonu Var Cihaz ayarlar sayfasından farklı ağ görevleri atayabildiğiniz, yapılandırılabilir fonksiyon butonu.
3G/4G/LTE Desteği Var Uyumlu USB modem ile. Uyumlu cihaz listesi için keenetic.com.tr'yi ziyaret edin.
DSL Desteği Var Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
Farklı Çalışma Mod Desteği Var Wi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
IPoE/PPPoE routing 95 Mbit/s'ye kadar -
L2TP/PPTP routing 95 Mbit/s'ye kadar -
USB Sürücüden Okuma 12 MB/s'ye kadar -
Otomatik ADSL
Modülasyon Seçimi
Var -
G.dmt Var -
G.lite Var -
ADSL2 Var -
ADSL2+ Var -
Annex A Var -
Annex M Var -
Maks. PVC Sayısı 8 -
VDSL2 Desteği Var -
G.vector desteği Var -
VDSL Profilleri 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Omni DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
IPoE Var -
PPPoE Var -
PPTP Var -
L2TP Var -
802.1x Var -
Birden çok PPP tünelleri Var -
PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2 Var -
MPPE (Auto/40/56/128) Var -
VLAN IEEE 802.1Q Var -
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel) Var -
Link Duo Var PPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
IntelliQoS Var Özel IntelliQoS teknolojisi, çevrimiçi video veya IPTV'nin kesintisiz görüntülenmesini otomatik olarak sağlar, torrent gibi tüm bantgenişliğini kullanmaya çalışan uygulamaların optimize çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan, her bir cihaz için ayrı ayrı hız sınırlandırması yapabilirsiniz. Ev ağınızın yönetimi sizde olur.
DHCP (istemci/sunucu) Var -
IPv6 Dual Stack Var -
NAT Var Birden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
IGMP Var -
UPnP Var -
Manuel Port Yönlendirme Var -
VPN Passthrough Var -
DoS Ataklarından Koruyan
SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)
Var -
Ping Denetleyicisi Var -
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ Güvenliği Var En güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
Misafir Wi-Fi Ağı Desteği Var -
MAC Adresi ile Ağ Erişim Kontrolü Var -
Wi-Fi Multimedia (WMM) Var -
Android ve iOS için mobil uygulama Var Hızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
Transmission Torrent İstemcisi Var Bilgisayara ihtiyaç duymadan, 7/24 dosya paylaşım ağlarında çalışmaya izin veren, tek başına çalışabilen torrent istemcisi.
Dosya Sunucusu Var Ev ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
DLNA Sunucusu Var USB sürücünüzdeki medya dosyalarını (video, resim v.b.) DLNA uyumlu akıllı TV, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlarınızda doğrudan oynatın.
UDP - HTTP Proxy Var Multicast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda IPTV hizmeti için
FTP Sunucusu Var Bağlı USB sürücdeki dosyalara uzaktan erişim için kullanılır. Daha kolay kullanım için DynDNS (dinamik DNS) özelliğinin kullanılması tavsiye edilir.
Yazıcı Sunucusu Var Uyumlu USB yazıcılar ile ağ üzerinden yazıcı erişimi/paylaşımı (GDI modeller hariç)
IPsec VPN (istemci/sunucu) Var -
PPTP VPN sunucu 10 Adet VPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
Yandex.DNS İnternet Filtresi Var Ön yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
SafeDNS Ebeveyn Kontrolü Var Bulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
Dinamik DNS İstemcisi Var No-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
AdGuard Reklam Engelleyici Var Tüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
Cihaz Boyutları 159mm x 110mm x 29mm Anten hariç.
Cihaz Ağırlığı
214gr -
Çalışma Sıcaklığı
0 – 40°C -
Nem
%20 – %95 Yoğuşmasız
Güç Giriş Gerilimi 100-240V
50/60 Hz
Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.
3G/4G Desteği 3G, 4G
Anten Gücü 2 x 5 dBi
Anten Sayısı Çift Antenli
Değiştirilebilir Anten Yok
Ethernet Çıkışı 4 Port
Fiber Bağlantı Var
Firewall Özelliği Var
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps
Modem Tipi ADSL - VDSL Modem
Router Özelliği Var
Splitter Var
Türkçe Menü Var
USB Var
Wireless Özelliği 802,11 b/g/n
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000MI5NJ
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router Değerlendirmeleri
Tüm değerlendirmeler (501)
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
Çok İyi
(404)
Çok İyi (404)
%81
İyi
(57)
İyi (57)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(20)
Ne İyi / Ne Kötü (20)
%4
Kötü
(4)
Kötü (4)
%1
Çok Kötü
(16)
Çok Kötü (16)
%3
Ortalama Puan
4,7
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (489)
Fotoğraflı değerlendirmeler (25)
Bu ürün ile ilgili 501 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 501 değerlendirme var.
EC
EC
|
(37) - İstanbul
Uzun modem araştırmalarımdan sonra, İyi olsun ama ekonomik olsun dedim Omni DSL i beğendim. Cihazda gördüklerim, yaşadıklarım. • Kurulum çok kolay, QR kodla okutup kablosuz ağları bağlamak güzel. • Kopma görmedim, çok stabil • Kablosuz kapsama alanı süper , hiç çekmeyen bir köşem vardı onu da alıyor. • Evden çalışıyoruz tüm aile bu günlerde , işten eğitime, dışarı paylaştığım diskimiz de var. internetimi de yedekleyebildim. WISP çok kullanışlı. • Aynı anda 2 farklı internet sonlandırılabiliyor, bendeki fazla cep internetini çocuklara tanımladım. Hattımın yoğunluğunu azalttım. • USB portuna taktığım hard diskimin içindeki bilgilere her yerden erişebiliyorum süper bişey bu kendi bulutumu oluşturdum. • Torrent desteği var birşeyler indirmek istediğimde artık bilgisayarımı açmak zorunda kalmıyorum. • Aklınıza gelebilecek ne kadar vpn varsa alayını destekliyor benim favorim open VPN client bu sayede modemime bağlı bütün cihazlardan her siteye erişim sağlayabildim çok ama çok işime yaradı. • Wi-Fi Mesh yapıyor strart modeline baktım 130tl falan, gerek duyanlar için çok ekonomik. • Üzerindeki 2 adet 5dBi antenler Amplifier ile güçlendirilmiş performansı eski modemime göre çok iyiydi. • Kablosuz şifreleme protokolü WPA3 ile ağımı güvence altına aldım. • 3 yıl garanti yanı sıra, bu dönemlerde kampanyada Keenetic web sayfasına ürünü kaydettim +1 yıl ücretsiz ek garanti sayesinde 4 yıl garantiye sahip oldum. • Mobil uygulama ile modemimi ve ağımı istediğim yerden çok kolayca yönetebiliyorum. • Üzerinde bulunan Yandex DNS ile ücretsiz olarak ağıma bağlı kullanıcılarımın kötü sitelere girişini engelleyebiliyorum. • Adguard ile internette gezerken karşılaştığım bütün reklamlardan kurtuldum artık, bu özellikl çok şaşırtıcı derece iyi çalışıyor. • KeenDNS uygulaması sayesinde evime her yerden erişebiliyorum, ayda 12 TL statik ip ye ödediğim paradan kurtuldum. 2 seneye kalmaz modem kendi parasını sırf bu sebepten amorti eder. • Güzel bir ürün tavsiye ederim hadi ben kaçar :)
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
199
18

Teşekkür Ederiz.
YK
YK
|
- İstanbul
Öncelikle bu zor günlerde çalışmak zorunda olan tüm Hepsiburada ve kargo çalışanlarına çok teşekkür ederim, Allah hepsinden razı olsun, 2 günde ürün elime ulaştı. Ürün giriş seviyesi ancak çoğu giriş seviyesi modemden daha kaliteli * Çekim gücü yerinde ufak bir evde yaşasam da en uzak yerlerde bile 3 diş çekiyor. * Modeme USB'den harici bir bellek veya HDD bağlayıp paylaşıma açabiliyorsunuz, DLNA'yı aktfi ettikten sonra akıllı TV'nizden film izleyebilirsiniz. * Keenetic OS yazılımı çok başarılı. * Torrent indirme, VPN desteği, WPA3 şifreleme, reklam engelleme başlıca özellikleri. * Kurulumu çok basit, telefondan Keenetic uygulamasını indirip altındaki barkodu okutmanız yeterli * Misafir ağı güzel bir özellik * Torrent indirme yazılımı çok stabil değil. Bu fiyata alınabilecek f/p ürünü. VDSL hizmeti alıyorsanız gözünüz kapalı alabilirsiniz.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
44
5

Teşekkür Ederiz.
FM
FM
|
(33) - Antalya
Bu fiyata guzel urun. Tavsiye ederim
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
İS
İS
|
(37) - İstanbul
Fiyat performans ürünü, marka bilinmedik sorusu kafanıza takılabilir ki bende bu düşünce ile yaklaşmıştım. Fakat bir haftadır kullanıyorum ve gayet memnunum. Wireless çekim gücü iyi, kurulum çok basit, telefonunuza indireceğiniz apkso ile qr ile modemi tanıyorsunuz, kullanıcı ad ve şifrenizi girerek otomatik bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz. Cihaz ram ve işlemci yönü ile güçlü. Arayüz yazılım Türkçe, yazılımda birçok özellik var.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
18
2

Teşekkür Ederiz.
TA
TA
|
(29) - Samsun
Satıcı ürünü sipariş verdikten 2 saat sonra kargoya verdi ve kargo nuamrasını gönderdi. Satıcı konusunda tek sıkıntı ürünü kutusuyla birlikte direk kargo poşetinin içine koyarak postalamış, en azından baloncuklu poşete sarılabilirdi. Aşağıda resimlerini de eklediğim üzere 4 günde aras kargo zor teslim edebildi kargoyu ve pakette ezilmeler vardı. Ama cihazda herhangi bir sıkıntı yoktu. Modeme gelirsek fiyatına göre gayet iyi özellikler sunuyor. Tek sıkıntı çekim gücü biraz daha iyi olabilirdi. Çekim gücüne önem verenler bir üst modeline bakması iyi olabir. Ayrıca modemi ürünün sitesine kayıt ederseniz artı bir yıl daha garanti veriyor ve 4 sene oluyor garanti süresi. Şuanlık bir sıkıntı yok, uzun sürede de olmaz umarım.
Kullanıcı bu ürünü Techburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
0

Teşekkür Ederiz.
UT
UT
|
(40) - İstanbul
Beklentimi karşıladı başarılı bir cihaz, en uzak odada bile full çekiyor, wifi analyzer uygulamaları kullanarak eski wifi ağı la kıyaslama imkanım oldu, ikisinde de 5 dbi anten olmasına rağmen bu modem açık ara önde. Yazılımı çok kullanışlı arayüzü basit stabil ve hızlı, kendini güncellemesi iyi, istediğiniz cihazın hız limitini ayarlayabilir reklam önleme aile politikası uygulayabilirsiniz. Grafiklerle hangi cihaz nr kadar download etmiş ayrıntılı görebilirsiniz. Misafir ağı oluşturup politikasını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Teknik destek konusunda da deneyimim oldu ve o konuda da çok iyi buldum. Dökümantasyon olarak da oldukça başarılı, birçok video ve doküman anlatımı mevcut, kolayca kurulum ve ayarlarını yapabilirsiniz. Torrent ve ftp denemedim ama o konuda da iyi olduğu söyleniyor, kısacası bir modemden fazlası var.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
11
3

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
|
- Sivas
Ürün bu fiyat bandındaki rakiplerine göre eşsiz özellikler sunuyor. Mobil uygulamasından 2 dk içinde kurulumunu yaptım gelir gelmez. İki gündür kullanıyorum herhangi bir bağlantı kopması, ısınma problemi olmadı. Bağlı cihazların hizlarini limitleme özelliği çok iyi çalışıyor ve kolayca ayarlanabiliyor. En uzak odadan bile çekiyor, hızda aşırı bir kayıp olmuyor. Antenleri gayet başarılı. (125m2 ev, 2 oda uzağı 31-32megabit) Adguard Dns ile bütün cihazlarda reklam engelleme özelliği stabil çalışıyor. İsterseniz çocuklarınız için aile moduna alıp, uygunsuz siteleri de engelleyebilirsiniz. Bağlı her cihaz için ayar yapmak mümkün. Bulut tabanlı bir işletim sistemine sahip, güncellemeleri kendisi yapıyor otomatik. Mobil uygulamasi üzerinden evde olmasaniz dahi ağzınızı yönetebilmeniz mümkün. Hattım 47 megabit destekliyor, modem 45.5megabite kadar hız sunuyor. (Santrale uzaklığınıza yakınlığınıza göre gürültü miktarı değişiklik gösterebilir.) Özetle ürün bu fiyatlarda bir modem router arayanlar için ideal, tavsiye edebilirim.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
7
2

Teşekkür Ederiz.
|
(36) - İzmir
Kampanya'dan Faydalandım , yeni eve gectigim için modem şartti . Araştırmalar da hep aklımda AAA Markalar vardı , ama ne yazık ki kurdaki dalgalanma ve diğer etkenlerden dolayı AAA markalı ürünler alamayacagima karar verdim maddi durumlar yüzünden. Sonra Bu markayı keşfettim önce sayfada ki yorumları okudum ardından ise YouTube dan incelemeleri izledim. İçime sindi siparis verdim ama ne yazık ki kargo sürece çok uzun sürdü ve 16 Haziran da elime ulaştı modemin arayüzü olsun ergonomikligi olsun hoşuma gitti malzeme kalitesi bana pek güven duygusu vermedi sanki malzemeden çalmışlar .. Artıları + Hız kaybı yaşamıyorum 35mbit'e kadar alt yapim destekliyor 33mbit görüyorum . Sayfa açılışları olsun online oyunlar da olsun . Çok iyi beni çok şaşırttı.Cunku deneyim beni tatmin etmez ise iade ederim gözüyle bakıyordum. -Eksileri - Power Tuşu olmaması..
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
6
1

Teşekkür Ederiz.
MZ
MZ
|
(28) - Antalya
Eski modemim yaklaşık 8 yıllıktı; yani ömrü dolmuştu anteni 8dbi olmasına karşın bu modem iki tane 5 dbi'lik antenle daha iyi çekiyor. Çekim alanı kapsama alanı yeterli. 2K vidyoyu şu an 16 Mbps intrnetim ile donmadan izleyebiliyorum youtube' dan eski modemimle izleyemezdim. Garantisinin de kayıt yapınca 3+1 (4) yıl olması ayrı bir avantaj. Şimdilik bir proplem yok olacağa da benzemiyor. Tasarım olarakta şık ve zarif ayrıca. VDSL modem olarak sizlere yeterli geleceğiğini düşünüyorum... Eklediğim fotoğrafı incelemenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
1

Teşekkür Ederiz.
|
(45) - İzmir
Modem sorunum olmasın diyorsanız hiç düşünmeden alın ... Üzerinde ki tek tuş ile wifi açıp kapatabilme şahsen benim çok işime yarıyor .. stabil çalışmayı çok iyi , 35 mbit Turknet kullanıyorum 33.5-34 arası download değeri alabiliyorum daha ne olsun ... Dubleks evde kullandığım için mesh sistem ile beraber çok uyumlu çalışıyor..
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
10
0

Teşekkür Ederiz.
AY
AY
|
(42) - Konya
Modem ısrarla tavsiyemdir. Hızı, sinyal gücü çok iyi. Kopma yaşanmıyor..Arayüzü çok kullanışlı, her şeyiyle Türkçe. Telefona uygulamasını kurdum. çok güzel çalışıyor.Ev ağı ve misafir ağı olarak ayırma işlemi de çok başarılı. İnternet güvenliğinden adguard dns seçip,aile korumasını onaylarsanız güvenliğinizi bir kat daha artırmış, reklamlardan da kurtulmuş olursunuz.3 yıl da garantili, daha ne olsun.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
9
2

Teşekkür Ederiz.
IC
IC
|
(36) - Sakarya
Baştan söyleyeyim cihaz güzel olmuş, bu modemi anlata anlata bitiremem. USB girişli, VDSL2 destekli ve torrent istemcili bu fiyata modem yok. Modemi Hepsiburada üzerinden Yenisey isimli satıcıdan aldım. Sorunsuz ve hızlı geldi. VDSL2 destekli modem lazımdı. Piyasadaki en ucuz VDSL2 destekli modemdi. Kinetik diye okuyup çakma bir Türk markası sanmıştım fakat yabancıymış. Yorumlar ve inceleme videoları viral reklam gibi, çünkü neredeyse hepsi olumlu. Bende tüm ön yargılarıma rağmen ucuz olduğundan bu modemi seçtim. 1 Aydır kullanıyorum. Donma, ısınma, kasma, tekleme, aklınıza gelebilecek hiçbir sorunu yaşamadım, cihazı resetlemedim. Cihaz sorunsuz çalışıyor. Modemin asıl olayı Türkçe olan KeeneticOs yazılımı. Modemi aldıktan sonra ağ ve ağdaki herşeyin kontrolünün bir tıklamayla elinizin altında olduğunu farkediyorsunuz. Buda hoşunuza gidiyor. Telefondan kontrol kolay. Film indirip izlemek için PC açmaya hiç gerek kalmıyor. Eşinizle dizi izlerken telefondan modeme torrent atın, indirsin. İndirdiğiniz torrentleri telefondan, tvden açın izleyin. Yatarken 3-5 torrent atın, sabaha kadar modem indirsin. KeenDNS ile domain adı belirleyin. Evde değilken bile modeme bağlı HDD'deki verilere ulaşın, hatta verilerinizi dahi uzaktan yedekleyin. +Ucuz, kaliteli ve üst segment özellikler sunuyor. +Kapsama alanı Huawei Hg658V2 modemden daha iyi. +Torrent istemcisi başarılı. Sorunsuz. +DLNA başarılı. +USB bağlantı noktasından ister HDD, isterseniz 3G/4.5G dongle bağlayıp kullanabilirsiniz. +USBye HDD taktıysanız telefondaki verileri yerinizden kalkmadan, PC açmadan HDDye yedekleyebilirsiniz. +KeenDNS sayesinde uzaktan erişim kolaylığı. Evde yokkende ev ağı kontrolü parmak ucunuzda. Kısaca, siz neye izin verirseniz ev ağınızda o olur. Son söz sizin yapacaklarınızla sınırlı.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
8
2

Teşekkür Ederiz.
SK
SK
|
- İstanbul
Ürün güzel, elimle dokunduğumda ılık bir sıcaklık var. Wi-fisi güzel çekiyor 1 odam vardı hiçbir modeme çektirtemediğim orası yine çekmiyor ama olsun.. Modeme yaklaşık 10 aygıt, 1 tane de router bağlı ama herhangi bir kopma vs yapmıyor şu ana kadar. Zaten detaylı yorumu üstteki arkadaş yapmış:) bu fiyat bandında alınabilecek en güzel ürünlerden birisi.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
7
0

Teşekkür Ederiz.
|
(30) - Ankara
Uzun zamandır masaüstü bilgisayarım için wireless adaptör arıyordum daha sonra bu ürünün Repeater(Tekrarlayıcı) özelliğinin olduğunu öğrendim. Kaliteli bir wireless adaptör modem ile aynı fiyatta olduğu için bunu aldım . Repeatar özelliği şöyle işliyor eski modemlerde olduğu gibi mesh ile ap bul mac adreslerini eşleştir gibi uğraşmıyorsunuz tekrarlayıcı moda aldığınız zaman çevrenizdeki modemleri buluyor daha sonra modemin şifresini girip bağlantıyı sağlayabiliyorsunuz. kısacası f/p ürünü
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
ES
ES
|
- Manisa
Arayüzü çok iyi Kurulum ister mobilden ister ethernet kablo ile çok basit. Gayet hızlı ve kullanışlı Wifi ile bağlanan kişilere istediğiniz hız ayarlamasını yapabiliyorsunuz ister bireysel isterse genel limitlendirme ile(asimetrik seçim ile download ı ayrı upload ı ayrı ayarlayabilirsiniz.Hatta zamanlayıcı koyarak belirli saatlerde hız limitörü ayarlayabilirsiniz.) Ürünün paketlenmesi gayet iyiydi. Kargo 2 günde elime ulaştı. Teşekkürler.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
KA
KA
|
(21) - Konya
Ürünü kasım indirimleri esnasında aldım. 1 haftada geldi. Pazar günü mesai yapan HepsiJet'e çok teşekkürler. Ürüne gelecek olursak: 1- Fiyatı çok uygun. Evet wifi5 desteği yok, 10dbi çekimi var ama fiyatını unutmamak lazım. Wifi5 benim için önemli değildi çünkü Türkiyedeki internet hızları belli. Ve ben bu modemi evde kullanıyorum (yani 5-6 bağlantı max). O nedenle oldukça yeterli. Evimin duvarları kalın olmasına rağmen çoğu yerde tam hız alıyorum. Sadece en uzak alanlarda(balkon gibi) hızı biraz düşüyor(benim net 35mbit, balkonda 20mbit alıyorum). Şunu da unutmayın, çekim gücü sizin bağlandığınız cihazla da ilgili. Eski model telefonlar pek iyi çekmeyebiliyor. 2- Arayüzü çok güzel. Daha güzel bir arayüze sahip modem görmedim. Reklam engelleyicisi(youtube'da engellemez), dns'i, ftp'si(dosya paylaşımı) hep güzel özellikler. 3- Çok ufak bir cihaz. Ben minimalist şeyleri sevdiğim için ayrıca hoşuma gitti. Ufak olması kötü çeker izlenimi yaratmasın :) Oldukça şık. Dezavantaj olarak söyleyebileceğim bir şey yok. İlerde sorun yaşarsam paylaşırım...
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
3
0

Teşekkür Ederiz.
VY
VY
|
- İstanbul
Ürün elime dün ulaştı. evdeki modem çekmedği için aldım bu modemi. Satıcı gayet hızlıca gönderdi. Kurulumu uygulamayla yapılıyor. IPTV hızlıca kuruldu. Güzel bir ürün. Donma, takılma olmadn interneti 5 kişi kulllanıyor. Ev yaklşık 90 m2, tüm odalarda en az 4 diş çekiyor. Güvenle alabilirsinz. Bir de torrent istemci var. hiç bilgisayar açmadn film izleniyormuş tvde, henüz denemedim.
Kullanıcı bu ürünü Altunextra satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
20
3

Teşekkür Ederiz.
CY
CY
|
(28) - İstanbul
Arkadaşlar öncelikle merhaba bende Zyxel WMG3312-B10B modem vardı artık yaşını doldurduğu için bağlantı kopmaları hız düşmeleri ve çekim gücünde düşme gibi bir çok sorun yaşamaya başladım yaklaşık olarak 2 hafta araştırma yaptım bu süreçte abimde olan Tp-Link 9960 model modemi alıp bir gün test amaçlı evde kullandım hız olarak falan gayet güzeldi çekim kalitesi vs iyi bir modem Tp-link daha sonra araştırmalara devam ettim ve bu modeme denk geldim bütçe olarak alacağım 2 modem vardı ya Tp-Link 9960 veya 9970 yada Keenetic marka bu modem uzun süre kararsızlık oldu birisi test edip kullandığım 9960 model modem iyi veya kötü sayısız yorumları vardı birde bu modem yorumlarına baktım kullananların çoğu memnun ama insan yine de emin olamıyor sonuçta yorumları yazan ne kadar gerçek ne kadar yalan bilemiyorsun ticarette her türlü sahtekarlıklar oluyor. Her neyse uzun bir aradan sonra bu modem yorumlardan dolayı daha cazip geldi çekim kalitesi arttırılmış vs vs arayüzü basit falan yani sonuçta arayüzü sadece kurarken kullanıyorsun her zaman kullanılan birşey değil önemli olan bağlantı ve sinyal gücü modemi aldım yaklaşık bir hafta test ettim 9960 serisine göre sinyal gücü bir tık yüksek diyebilirim köşe odada 9960 ile 16 mgbit hız alıyordum bu modem ile 30 mgbit hız alıyorum ortalama 120 metrekare bir ev için gayet başarılı bir modem benım gibi iki modem arasında kalan arkadaşlarıma tavsiye ederim yorumlarda ki gibi aman aman abartılacak bir modem değil ama bu fiyat bandında alabileceğiniz sayılı modem arasında tavsiye ederim ben aldım çok şükür beni yanıltmadı kablolu bağlantılarda benım paketim 50 mgbit normalde kablolu 45 mgbit alıyorum kablosuz 30-35 mgbit hız alıyorum en köşe odadan ortalama 15-20 mgbit alıyorum yeterli oluyor.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
1

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
|
(50) - Kırşehir
Keenetic sitesinden oturum açıp oradan keenetic account seçeneğinden uygulamalara girerek yeni cihaz kaydı yaparak garantinizi 4 yıl yapın. Cihazı iki gündür kullanıyorum yorumlardaki gibi kullanışlı ve anteni güçlü apartman boşluğunda iki kat aşağıda bile çekiyordu.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
|
(55) - Bursa
Ürün gayet başarılı bundan önceki modemim tp link di ara yüzüne giremiyordum fazla özelliği yoktu piyasadaki çogu modemi geride bırakır ben çok memnunum tavsiye ederim.
Kullanıcı bu ürünü Yenisey satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
TP-Link Archer VR300 AC 1200 Mbps Wireless Fiber/VDSL/ADSL Modem Router
Tenda V1200 AC 1200 Mbps Gigabit Port Wireless VDSL/ADSL Modem Router
%32
449,00 TL 305,00 TL
Sepette %2 indirimli fiyat
298,90 TL
%26
699,00 TL 519,79 TL
Sepette %4 indirimli fiyat
499,00 TL
%17
599,00 TL 499,08 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
449,00 TL
%27
499,00 TL 363,64 TL
Sepette %1 indirimli fiyat
360,00 TL
Satıcı
Yenisey 9,7
OVY 9,9
Hepsiburada
BesTechBilisim 10
Değerlendirmeler
(501)
(682)
(169)
(26)
Anten Gücü 2 x 5 dBi 4 x 5 dBi 4 x 5 dBi 5 dBi
Ethernet Çıkışı 4 Port 4 Port 4 Port 4 Port
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps 1200 Mbps 867 Mbps 1200 Mbps
USB Var Var Yok Var
Wireless Özelliği 802,11 b/g/n 802,11 a/b/g/n/ac 802,11 a/b/g/n/ac Var
Başa dön