Dünyaca ünlü fotoğraf makinesi, kamera, görüntü sistemleri ve optik ürünleri markası Kodak, ürettiği ofis teknolojileri ürünleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Doküman tarayıcı modelleri de bunların başında geliyor. Kişisel kullanım veya ofis uygulamaları için ihtiyaç duyduğunuz Kodak tarayıcıları hepsiburada.com'da sizleri bekliyor.

Kodak tarayıcı modellerine örnek olarak verilebilecek i2400 modeli, tarama işlemlerini tek bir düğme ile gerçekleştirebilen işlevsel yapısıyla ofis uygulamalarında zaman ve maliyetten tasarruf edebilmenizi sağlıyor. "Kodak Akıllı Dokunma" teknolojisi olarak adlandırılan bu işlev, dosya, belge işleme ve yönetimi konusunda kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Akıllı dokunma özelliği herhangi bir başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan Microsoft Word, SharePoint, e-posta, yazıcı, klasörler gibi farklı uygulamalarla uyumlu çalışıyor.

Kodak Tarayıcı modelinde bulunan yüksek görüntüleme gücü, çift LED aydınlatma özellikleri ile tarama yaptığınız dosyalarda istediğiniz görüntü netliği ve renk kalitesini sağlıyor. Çok yönlü özelliklere sahip otomatik depolama kapasitesi, uzatılabilir çıkış tepsisi ve her türlü kağıdı işleme kabiliyeti ile kalın-ince kağıtlı dosyalar, yazılı belge veya görsel içeren kartlar, kabartmalı sert kartlar gibi birçok fiziksel özellikteki belgeyi tarayıp, rahatlıkla elektronik dosya haline getirebiliyor. Günlük 2000 sayfa çalışma kapasiteli, 600 dpi optik çözünürlüklü, usb girişli Kodak Tarayıcı, yazılı kağıt ve belgeleri jpeg, tiff, bmp, rtf ve pdf gibi birçok dosya ortamına kolayca çevirebiliyor.

Ofiste veya evinizde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz Kodak tarayıcı ürünlerine hepsiburada.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kodak

675 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yurt Dışından Ürünler
 5. Satıcı A-Z
 6. İndirimli Ürünler
 7. Sepette Kampanyalı Ürünler
 8. Kelime Filtresi
Başa dön