Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kraft Safe Spin 0-36 kg 360 ° Dönebilen İsofix'li Oto Koltuğu Siyah

Kraft
6.790,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/305661/23021016

Bebeklerin araç içerisinde güvenli bir şekilde taşınması için en ideal çözümü İsofix’li oto koltukları oluşturur. Bebek ürünleri ile sektörde ön plana çıkan ve hayatınıza konforlu çözümler getiren Kraft, İsofix standartlarını karşılayan oto koltuğu ile sizlerle. Güvenli bir yolculuk için tercih edebileceğiniz Kraft Safe Spin 0-36 kg 360° dönebilen İsofix’li oto koltuğu siyah ile bebeğiniz konforlu bir şekilde araç içerisinde seyahat edebilir. Gelişmiş emniyet kemeri teknolojisi, ayarlanabilir baş yüksekliği, destek minderi ve Top Tether gibi fonksiyonları ile güvenli ve rahat bir yolculuk için ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olabilirsiniz.

Kraft Oto Koltuğu ile Bebeğiniz İçin Rahat Yolculuk

Kraft Safe Spin oto koltuğu, 360° dönebilen yapısı sayesinde bebeğinizin rahat bir şekilde yolculuk yapabilmesini sağlar. Koltuğu yan ve eğimli bir şekilde çevirerek İsofix sistemi ile ana kucağı şeklinde kullanabilir, bebeğin huzurlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Yumuşak dokusu ve kaliteli kumaşı sayesinde konforu beraberinde getiren Kraft Safe Spin, keyifli bir kullanıma sahiptir. Doğumdan itibaren 36 kg ağırlığa dek kullanılabilmesi sayesinde 12 yaşa kadar çocukların güvenle seyahat etmesini sağlar. Bebek oto koltuklarında bebeklerin kilogram değerlerine göre gruplar bulunur. İlk iki grup olan 0 (0-13 kg) ve 1 (9-18 kg) grubu, oto koltuğuna dahil olan emniyet kemeri ile yolculuk yapabilir. Grup 2 (15-25 kg) ve 3 (22-36 kg) ise yolcu kemeri ile rahat bir şekilde oto koltuğunu kullanabilir. Yeni doğan bebekler için kullanılabilecek bel destek minderi ise yolculuk sırasında bebeğin en rahat şekilde koltuğu kullanabilmesini mümkün kılar. Üstelik kademeli yatış özelliği sayesinde koltuğun eğimini arkaya doğru alabilir ve yatak konforunu arabada yaratabilirsiniz.

Yolculuğu Güvenli Kılan Ayrıntılar

Bebekler için özel olarak tasarlanan oto koltukları, güvenlik ön plana alınarak üretilir. Bu noktada özel emniyet kemeri bağlantısı, yüksek güvenlik sağlamasının yanında bebeklerin rahatsız olmasını engelleyecek ayrıntılara sahip olmalıdır. Kraft Safe Spin İsofix’li oto koltuğu, araçlarda yer alan evrensel İsofix bağlantılarına uygun şekilde üretilir. Uluslararası bir standart olan İsofix, bebek oto koltuklarının güvenli ve sağlam bir şekilde araca dahil olabilmesini sağlar. İsofix bağlantı aksamında kilitin tam doğrulukta olduğunu kontrol etmek için göstergenin yeşil renkte olmasına dikkat etmelisiniz. Koltuk bağlantısının yanında emniyet kemeri de oldukça önemli bir ayrıntıdır. Koltuk içerisine dahil olan 5 nokta emniyet kemeri, bebeğin her yandan güvenli ve rahat bir şekilde yolculuk yapabilmesini sağlar. Konforlu bir yolculuk için omuzlara denk gelen kemerler yukarı doğru genişleyerek, bebeğin baskı hissetmesini engeller. Aynı zamanda omuzlara denk gelen kemerlerde yer alan yumuşak dolgu, kemerden hissedilecek rahatsızlığı minimuma indirir.

Özel Tasarım Ayrıntıları ile Tüm Kontrol Sizde

Kraft Safe Spin 360° dönebilen oto koltuğu, Top Tether özelliği ile sabitlenebilme özelliğine sahiptir. Kraft çocuk güvenlik koltuğunu, üst kısımda yer alan bağlantı noktası yardımıyla kanca ile sabitleyebilir ve dönme hareketlerini sınırlayabilirsiniz. Geniş bir kullanım aralığı sunan 0-36 kg uyumu, bebeğin gelişimine yönelik güvenlik koltuğu üzerinde değişiklikler yapmayı gerektirir. Bu doğrultuda baş koruma kısmı, kademeli şekilde yükseltilebilme özelliği ile sizleri karşılar. Bebeğiniz büyüdükçe baş koruma aksamını tek elle yükseltebilir ve yolculuğunu hem güvenli hem de rahat bir şekilde yapmasını sağlayabilirsiniz. Kraft Safe Spin bebek güvenlik koltuğu, doğumdan 12 yaşa (36 kg) kadar yapılan yolculuklarda gündelik hayatınızın en büyük yardımcılarından biri olur. Konforlu kullanım ayrıntılarının yanında yer alan güvenlik önlemleri ile bebekler için en ideal yolculuk ortamını sizlere sunar. İsofix ve 5 nokta emniyet kemeri gibi özellikleri sayesinde, içiniz rahat bir şekilde Kraft Safe Spin oto koltuğunu kullanabilirsiniz.


 Taşıma Kapasitesi 0 - 36 kg
Isofix Özelliği Var
Yaş Aralığı 0 - 12 Yaş
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000003E895
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Kraft Babymax Zuma Fix 0-36 kg Oto Koltuğu Siyah Holmer Kids Maxi Protect Aero 3D ( 360° Dönebilir) 0-36kg Isofix Oto Koltuğu Besafe İzi Comfort X3 9 - 18 kg Oto Koltuğu Siyah Joie Gemm 0-13 kg Oto Koltuğu Kanz Hummer Oto Koltuğu 0-36 Kg Grey Kraft Royal Fix I-Size (40-150 Cm) 0-36 kg Oto Koltuğu Gri Joie Every Stage Fx 0-36 kg Isofix Oto Koltuğu Uni Baby Goldenfix 0-36 kg 360 ° Dönebilen Top Tether'lı Isofix'li Oto Koltuğu Kanz Comfort Oto Koltuğu Koyu Gri Kraft Lucca I-Size (40-150 Cm) 0-36 kg Oto Koltuğu Siyah Yoyko Bear 360 ° Dönebilir Yatabilir i-Size 0-36 Kg Oto Koltuğu ISOFIX/SIP/LATCH - Kahverengi Kraft Easy Rotate 0-36 kg 360 ° Dönebilen İsofix'li Oto Koltuğu Elele Eronafix 360° Dönebilen Isofixli Oto Koltuğu 0-36 kg Gri-Siyah Prego Trendfix 0-36 kg Isofix'li Oto KOLTUĞU-360° Dönebilen Oto Koltuğu Kraft Spin I-Size (40-150 Cm) 0-36 kg Oto Koltuğu Gri Britax Römer Dualfix 2 R 0-18 kg Oto Koltuğu - Moonlight Blue Holmer Kids Maxi Protect Aero 3D ( 360° Dönebilir) 0-36kg Isofix Oto Koltuğu Holmer Kids Maxi Protect Aero 3D ( 360° Dönebilir) 0-36kg Isofix Oto Koltuğu Besafe İzi Comfort X3 9 - 18 kg Oto Koltuğu Siyah Joie Gemm 0-13 kg Oto Koltuğu Joie Spin 360 Derece Dönebilen Isofixli Oto Koltuğu 0-18 kg Elele Eronafix 360° Dönebilen Isofixli Oto Koltuğu 0-36 kg Siyah-Gri Prego Profix Pro 360 Derece Dönebilen 0-36 kg Isofixli Oto Koltuğu Kraft Babymax Zuma Fix 0-36 kg Oto Koltuğu Kırmızı Kraft Safe Turn 0-36 kg 360 ° Dönebilen İsofix'li Oto Koltuğu Prego Profix 0-36 kg 360 ° Dönebilen İsofix'li Oto Koltuğu Kanz Gofix 360 ° Dönebilir Yatabilir 0-36 Kg Oto Koltuğu Siyah
Başa dön