Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kral Şakir 5 Dostum Bu Çok Havalı + Ayraç

Eksik Parça Yayınları
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9914/9926
Kral Şakir 5 Dostum Bu Çok Havalı + Ayraç

Kral Şakir Dostum Bu Çok Havalı! (Ciltli) - Varol Yaşaroğlu

Çocukların ve içindeki çocuğu yaşatmayı başaranların keyifle takip ettikleri Kral Şakir, televizyondaki maceralarını kitaplarıyla sürdürüyor. Grafi2000 tarafından yaratılan ve yayınlandığı ilk günden bu yana herkesin beğenisini kazanan çizgi diziden belirli kesitler içeren "Kral Şakir-Dostum Bu Çok Havalı!" kitabı, çocukların kitap ve çizgi roman okuma alışkanlığı edinmesine katkıda bulunuyor. Çizgi dizideki karakterlerin eksiksiz şekilde yer aldığı kitap, çizimlerin az miktarda bulunması ve hikaye anlatımına odaklanmasıyla olay örgüsünün çocukların hayalleriyle şekillenmesine zemin hazırlıyor.

Çocuklar Birkaç Sayfa Daha Okumak İçin Can Atacaklar

Espri tarzı ve kurgulanan karakterleriyle son yıllarda en çok konuşulan yerli çizgi dizilerden birine dönüşen Kral Şakir’in arkadaşlarıyla birlikte yaşadığı maceraları keyifle okumak isteyen çocuklar için uygunluk gösteren eser, akıcı anlatımıyla öne çıkıyor. Karikatür tarzı anlatımın yanı sıra Kral Şakir’in dış ses olarak anlatıcı görevi üstlendiği "Kral Şakir-Dostum Bu Çok Havalı!", sayfa tasarımının sadeliğiyle de beğeni topluyor.

Atasözü ve deyimlerin de zaman zaman kullanıldığı eğlenceli anlatımının yanı sıra resim çizmeye meraklı olan çocukların, karakter çizimlerini taklit ederek çizim yeteneklerini geliştirebilecekleri eser, Kral Şakir’in televizyonda yayınlanan bölümlerini izleyen çocuklar için ideal kitap seçeneklerinden biri oluyor. Grafi2000’in espri anlayışını başarıyla yansıtırken çocukların slapstick olarak adlandırılan fiziksel komedi unsurlarından ziyade olay kurgusu içinde şekillenen mizaha gülmelerini sağlayan "Kral Şakir - Dostum Bu Çok Havalı!", çizgi dizinin güldürü unsurlarını doğrudan kitaba yansıtıyor.

Yazar Hakkında

1968 yılında İzmir’de dünyaya gelen, Grafi2000’in kurucusu, karikatürist Varol Yaşaroğlu, karikatür ve animasyon alanında attığı adımlarla Türkiye’nin en yetenekli sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor. Bir başka ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu’nun kuzeni olan Varol Yaşaroğlu, Türkiye’de karikatür ve mizah söz konusu olduğunda akla ilk gelen isimlerin başında yer alıyor.


Ben Şakir, gözlüklerim şekil!
Aslında normal günler yaşamaya çalışıyoruz ama garip olaylar peşimizi bırakmıyor.
Her zaman, olmadık durumlara girip birazcık şans, birazcık zekâ ve çokça takım ruhuyla, hep iyi biten eğlenceli maceralarla havamıza hava katıyoruz.
Siz de havalı olmak istemez misiniz? Haydi o zaman maceraya!
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön