Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Kurtsan
Kurtsan Utalk Pudra 100 gr 2 Adet

Kurtsan Utalk Pudra 100 gr 2 Adet

Kurtsan
46,28 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

49,00 TL
54,00 TL
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/301174

Bebek cildi son derece hassas yapısı sebebiyle özel bakım gerektirir. Bebek cildine yapılan bakımlar için pek çok durumda özel ürünlerin kullanılması gerekir. Yapılan bakımlarda özellikle bebek cildinin sahip olduğu 5,5 pH değerini ve nem dengesini korumak önemlidir. Bu doğrultuda nem dengeleyici özellik gösteren Kurtsan Utalk Pudra 100 gr 2 Adet ürününü tercih edebilirsiniz. Bebek cildinde biriken fazlalık nemi emerek olası cilt problemlerini engeller. Özellikle bebeklerde terlemeye bağlı olarak biriken fazlalık nem başta kızarıklık ve pişik olmak üzere pek çok cilt problemine yol açabilir. Bu sorunları yaşamadan engellemek için koruyucu özelliklere sahip olan Kurtsan Utalk pudrayı kullanabilirsiniz. Koruyucu özellikleri sayesinde cildin yapısının düzenlenmesini sağlar. Aynı zamanda cilt yüzeyinde oluşmuş pek çok problemin kısa sürede tedavi edilmesi için de son derece etkilidir. Lokal etkiye sahip olan ürün özellikle cilt problemlerinin görüldüğü noktalara yoğunlaşarak etkili bir tedavi sağlar. Böylece pişik gibi cilt problemlerinin giderilmesi için güvenle tercih edilebilir. Uygulama yapılan bölgelerde bakteri oluşumunu engelleyecek şekilde antibakteriyel özellik gösterir.

Kurtsan Utalk Pudra Özellikleri

Bebek pudrası ürünlerinin sahip olduğu özellikler, bebek üzerindeki performansını belirleyici olduğu için önemlidir. Kurtsan Utalk Pudra 100 gr 2 Adet ürünü yapısında bulunan talk pudrasının özelliklerini taşır. Bebek bakımı için sık sık tercih edilen talk pudrası, etkili formülü sayesinde pek çok cilt problemi için ideal çözüm olarak değerlendirilir. Ürünün sahip olduğu önemli özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Mantar enfeksiyonlarını tedavi etme imkanı sağlayan antimikotik özellik gösterir.
  • Uygulandığı bölgelerde lokal olarak cilt probleminin görüldüğü noktalara etki eder.
  • Yapısında bulunan gül esansı sayesinde uygulama sonrasında kalıcı bir koku sağlar.

Talk pudrası olarak da bilinen Kurtsan Utalk Pudra, bebek cilt bakımı için ideal içeriklere sahiptir. Yüksek nem emici özellik gösteren ürün cilt yüzeyinde biriken fazlalık nemi tamamen ortadan kaldırarak son derece etkili sonuçlar verir. Pediatrik olarak onaylanmış olan ürün çocuklar ve bebekler üzerinde kullanım için uygundur. Böylece bebeklerin bez ve eklem bölgelerinde sık sık görülen kızarıklık, pişik gibi cilt sorunlarının engellenmesi sağlanabilir.

Kurtsan Utalk Pudra Kullanım Önerileri

Bebek pudrası cildin ilgili alanlarına direkt olarak uygulanır. Bu uygulama sırasında sıklık ve miktar değerleri gözlemlenen cilt problemine göre farklılık gösterebilir. Özellikle ileri düzeydeki pişik gibi cilt problemlerinin tedavisi sürecinde sık uygulama gerekebilir. Profesyonel müdahale gerektiren cilt problemlerinin çözümü için doktorunuzdan yardım istemeyi ihmal etmeyin. Böylece ideal uygulama miktarının ve sıklığını doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Cilt yüzeyinde görülen pişik gibi durumlar kaşıntı ve acı belirtilerine yol açar. Bu durumlar özellikle pişik bölgesinin kaşınarak açık yaraya dönüşmesini muhtemel kılar. Cilt yüzeyinde açık yara oluşumu dış ortamdaki bakterilerde kaynaklanan enfeksiyonların riskini arttırır. Tüm bu durumlara çözüm üretmek için tasarlanan Kurtsan Utalk Pudra, antibakteriyel özelliği sayesinde uygulama sonrasında ilgili yara bölgesini korur. Böylece pişik tedavisi sürecinde yaranın iltihap kapması engellenir. Uygulama yapılması önerilen bölgelerin başında bebek bezi ile temas yüzeyi olan kasık ve bacak bölümleri gösterilebilir. Her bebek bezi değişiminde bu bölgelere ince bir katman halinde uygulama yapılabilir. Yine benzer olarak eklem bölgelerinden olan koltuk altı için de pudra uygulaması yapılabilir. Kurtsan Utalk Pudra 100 gr 2 Adet paketi sayesinde uzun süreli kullanım durumları için yeterlidir. Siz de etkili formülü ve ideal boyutu ile Kurtsan Utalk pudraya avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın!


Kurtsan Utalk Pudra 100 gr 2 Adet
LOKAL ETKİLİ,ANTİBAKTERİYEL,ANTİMİKOTİK
Gramajı 100 gr
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000Q889P
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön