Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Loobex Ultrasonic MH 602 Uzaktan Kumandalı Soğuk Buhar Makinası Lbx-1113

Loobex
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483639/80383015/301160/303171
Loobex Ultrasonic MH 602 Uzaktan Kumandalı Soğuk Buhar Makinası Lbx-1113

Nem Oranı ve Buharlandırma Seviyesini takip imkanı sağlayan, İyonizer Sisteminin açık veya kapalı olduğunun kolayca gözlemlenebileceği geniş LCD Ekran

Havadaki statik elektrik yükünü azaltıp, hava kalitesini arttıran ve soluk almayı kolaylaştıran İyonizer Teknolojisi.(Anion)

Dijital kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilen tüm fonksiyonları kontrol edebileceğiniz Uzaktan Kumanda

Tanktaki su azaldığında uyarı veren sinyal sistemi ve su bittiğinde otomatik olarak kapanma

 Buharlandırma işlemini istediğiniz süreç zarfında sonlandırmanızı sağlayan “Zaman Ayarı ile Otomatik Olarak Kapanma (Auto Off)” ve buharlandırma işleminizi istediğiniz süreç zarfında tekrar başlatmanızı sağlayan “Zaman Ayarı İle Otomatik Olarak Açılma” sistemleri (1-24 Saat)

 Hassas sensörler sayesinde bulunulan ortamın nem seviyesini gösteren dijtial panel

Sıklıkla su ilave etme sorununu ortadan kaldıran 5,8 litre tank kapasitesi

Su tankı tam dolu olduğunda buharlandırma seviyesinin yüksekliğine göre minumum 18-maxiumum 24 saat çalışma süresi

20-25m2 de bir odayı çok kısa sürede istenilen nem seviyesine getiren buharlandırma teknolojisi. (Oda kapısının kapalı olduğu durumlarda çok hızlı sonuç alındığı tespit edilmiştir)

Makinenin buharlandırma ünitesinde zaman içinde oluşabilecek kireçlenmeyi minumuma indiren “Seramik Filtre Sistemi”

Odanın nem seviyesinin homojen ve çok hızlı bir şekilde dengelenmesini sağlayan “Çift Yönlü Başlık”

Buhar çıkış gücünü 4 farklı kademe olarak belirleyebileceğiniz “Buharlandırma Sistemi” (Mist)

Odanın olmasını istediğiniz nem seviyesini belirleyerek otomatik olarak makineyi ayarlayabileceğiniz “Nem Seviyesi ile Otomatik Olarak Açılma-Kapanma” (Humidast) sistemi

Gece uyku konforunuz düşünülerek geliştirilmiş “Ultra Sessiz Çalışma Teknolojisi”

Genel mekan yapıları gözlemlenerek belirlenmiş “Dekoratif Tasarım”

Portatif taşıma kulbu sayesinde rahat taşıma imkanı


Loobex buhar makinesi, yaşam alanlarınızın ideal nem düzeyine kavuşmasını sağlıyor. Hem bebeklerin hem de yetişkinlerin rahat nefes alması, ciltlerinin kurumaması için gerekli olan nemi sürekli sağlayan yeni nesil buhar makinesi, gece gündüz çalışabiliyor. Kullanıcılar diledikleri nem seviyesini kendileri belirleyeerek cihazı kontrol ediyor. Uykunuzda bile sessizce odadaki nemi dengeleyen makine, dekoratif tasarımı ile kullanıcıları buhar makinelerini oda içinde saklama zahmetinden de kurtarıyor. 

Kolay Kullanılan Dekoratif Cihaz

Günümüzde buhar makineleri her evin ihtiyacı olan küçük ev aletleri arasında sayılıyor. Üstün teknik özellileri, az yer kaplayan estetik modeli ve konfor sağlayan teknolojisi ile beğeni kazanan Loobex buhar makinesi, uzaktan kumanda, otomatik ayarlama ve otomatik kapanma özellikleri ile rahatlığı sıradan cihazlardan bir adım öteye taşıyor. 

Nemlendirici Cihaz ile Evleriniz, İş Yerleriniz Daha Konforlu 

 • Ürün üzerindeki LED ekran sayesinde kolaylıkla izlenebiliyor. Açık ve kapalı özellikler gözlemlenerek kontrol sağlanıyor. 
 • İyonizer teknoloji, havadaki statik elektrik yükünü azaltırken hava kalitesini artırıyor. 
 • Güvenlliği öncelikli olan cihaz, suyu azaldığında uyarı veriyor, su bittiğinde otomatik olarak kapanıyor. Zaman ayarı, otomatik kapanma, erteleme özellikleri ile dilediğiniz her an güvenle hizmete hazır bulunuyor. 
 • Hassas sensörleri odadaki nem düzeyini rahatlıkla ölçerek an be an gösteriyor. 20 -25 metrekarelik bir alanda kısa sürede ideal nem düzeyine ulaşılmasını sağlıyor. Çift yönlü başlık, nemin odaya homojen dağılmasına imkan veriyor ve çalışma hızına hız katıyor. 
 • Buhar çıkışı 4 farklı kademede ayarlanabiliyor. Gece ultra sessiz moda alınarak uyku esnasında nem düzeyinin kontrol altında tutulmasına imkan veriyor. 

Geniş Su Tankı ile Aralıksız 24 Saat Çalışıyor

 • Ekran: LED
 • Uzaktan Kumanda: Var 
 • Buhar çıkışı: 4 düzey
 • Gece Modu: Var
 • Çalışma süresi: Minumum 18 - maksimum 24 saat (dolu su tankı ile)
 • Su Tankı Kapasitesi: 5,8 litre

Pratik ve Kullanışlı Tasarım 

Buhar makinesi, portatif taşıma kulbu sayesinde her yere kolaylıkla taşınıyor. Ürün paketinde buhar makinesi ve uzaktan kumanda yer alıyor. Kullanım kılavuzu da orijinal kutunun içerisinde bulunuyor. Su tankı, kablo, LED ekran cihaz üzerinde yer alıyor, ürünün profesyonel montaja ihtiyacı bulunmuyor. Kutudan çıkarıldığı gibi güç kaynağına bağlanarak kullanıma başlanabiliyor. 

Yaşamınıza Konfor Katan Bir Marka: Loobex 

Loobex, Umit Şirketler Grubunun Hollanda’daki Ar-Ge merkezinin çalışmalarının ürünü olarak dikkat çekiyor. Avrupa pazarında faaliyet gösteren marka, anne ve bebek ürünleri ile tanınıyor. Uzmanlaştığı anne bebek ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen firma, dünya pazarında standartları yükseltiyor. “Annelerin Konforunu, Bebeklerin Sağlığını” ön planda tutuyor. Özenli hizmet ilkesini kabul eden Loobex firması, teknolojiyi güven ile birleştirme hedefiyle yol alıyor. 

Birkaç Adımda Kullanıma Başlayın

Cihazın düz bir zemin üzerinde, mobilya ve elektrikli eşyalardan en az 2 metre uzağa konularak çalıştırılması öneriliyor. Çalışırken makine içindeki suya dokunulmaması önem teşkil ediyor. Cihazın ilk çalışma öncesi yarım saat kadar oda sıcaklığında tutulması gerekiyor. 5 ile 40 derece sıcaklık arasında, %80 bağıl nem altında çalışması uygun görülüyor. Buhar makinesi içine koyulacak suyun maksimum derecesinin 40 olması öneriliyor. Saf su kullanmanız gerekiyor. Su haznesinin kullanılmadan önce kontrol edilmesi önem arz ediyor. Haznenin temizlendikten sonra kullanılması tavsiye ediliyor. Cihazın yalnızca yetişkinler tarafından kullanılması ve sıcak buhar çıkışında dikkatli olunması da tavsiyeler arasında bulunuyor. 

Siz de Loobex buhar makinesi ürünününe en kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin nefesini, sizin cildinizin nem düzeyini konforlu hale getirecek ürün, odanızın havasını değiştiriyor. Kuru hava solunum yollarında rahatsız hisse, ciltte kurumaya yol açabiliyor. Loobex ürününü tercih ederek tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön