Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin 400 ml

Lysol
179,90 TL %4
171,90 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

220,00 TL
279,00 TL
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28002815

Bakteri ve virüslerin sebep olduğu hastalıklar insanların sağlığını önemli oranda etkiler. Bu hastalıkların büyük bir kısmı insanlar arasında kolayca bulaşabilir. Bakteri ve virüs kaynakları olarak insanlar gösterilebileceği gibi diğer canlılar da gösterilebilir. İnsan organizmasına girdiğinde olumsuz etkiler ile yapıyı etkileyen bakteri ve virüslerin bulaşma mekanizmaları arasında temas yüzeyleri bulunur. Bu nedenle temas yüzeylerinin düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir. Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin 400 ml ürünü, bakteri ve virüslerin bulaşmasına sebep olabilecek tüm yüzeyleri temizlemek için kullanılabilir. Özellikle farklı kaynaklardan gelerek herhangi bir yüzeye tutunan bakteri ve virüsler, günlerce bu yüzeyde aktif şekilde kalabilir. Sonraki süreçte aynı yüzeye temas eden kişilerin cildine bulaşarak organizma içine giren bakteri ve virüsler önemli hastalıklara yol açabilir. Ayrıca virüs kaynaklı salgın durumlarının hızla yayılmasını engellemek için de benzer şekilde temas yüzeylerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Uygulandığı yüzeylerin %99.9’unu bakteri ve virüslerden arındıran Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin en etkili çözümlerden biridir.

Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Özellikleri

Dezenfektan kullanımı için iki adet alternatif bulunur. Bunlardan birincisi insanlar için ilk temas yüzeyi olan ellerin ve cildin dezenfekte edilmesidir. Buna ek olarak ortak kullanıma açık olan ortamlarda çok sayıda kişi tarafından temas eden yüzeylerin dezenfekte edilmesi de iyi bir alternatiftir. Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin kullanım sağlar ve sahip olduğu önemli özellikle şu şekilde sıralanabilir:

  • 100’den fazla kumaş ve yüzey türünde etkili temizlik sağlar.
  • Sprey formunda olan ürün temas yüzeyine kolayca homojen şekilde uygulanabilir.
  • Hoş kokusu sayesind temizlik sonrasında yüzeyde ve ortamda güzel koku bırakır.

Dezenfektan kullanımı özellikle ortak alanlarda son derece önemlidir. Gün içinde çok sayıda insanın temas ettiği yüzeylerde milyonlarca bakteri birikir. Bu bakterilerin bilinçsiz şekilde insan vücuduna giriş yapması pek çok ciddi hastalığa yol açabilir. Özellikle yüksek bulaşıcılığa sahip virüsler sebebiyle salgın niteliğinde problemler oluşabilir. Bakteri ve virüslerin yayılmasını engelleyerek tüm bu sorunların önüne geçmek için Yüzeyler İçin uygun Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi tercih edilebilir.

Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin Kullanımı

Dezenfektan uygulamaları son derece etkili olsa da doğru kullanım yöntemini bilmek önemlidir. Sprey formunda uygulanan dezenfektan son derece küçük partiküller halinde havaya saçılır. Havada asılı kalma yeteneğine sahip olan bu partiküllerin solunum yolları ile temas etmesi önemli solunum sorunlarını beraberinde getirebilir. Bu nedenle uygulama sırasında havada bulunan partikülleri direkt olarak solumamaya dikkat edilmelidir. Sprey kullanımının en önemli avantajı homojen uygulama imkanıdır. Yüzey üzerinde sprey ile dezenfektanın düzgün şekilde dağılmasını sağlayabilirsiniz. Dezenfektanı yüzeye sprey ile uyguladıktan sonra uygun bir bez ile yüzeyin üzerine dağıtılması gerekir. Bu uygulamanın yaklaşık olarak 20 saniye süreyle yapılması gerekir. Temas yüzeyini tamamen kaplayacak miktarda dezenfektan kullanımı yapılması durumunda ikinci bir uygulamaya gerek kalmaz. Tek bir uygulama ile yüzey tamamen tamamlanabilir. Dezenfektan uygulaması sırasında bakteri ve virüsler öldüğü gibi uygulama sonrasında yüzey üzerinde ekstra koruma sağlanır. Uygulama sonrasında yüzey tipine bağlı olarak belirli bir süre boyunca bakteri ve virüsler yüzeye tutunamaz. Böylece Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin etkili temizlik ve uzun süreli koruma imkanı sunar. Dermatolojik olarak kullanıma uygun olmayan ürün sadece yüzey temizliği için tercih edilmelidir. Siz de temas ettiğiniz yüzeyleri Lysol ile etkili şekilde dezenfekte etme imkanını kaçırmayın!


Lysol Dezenfektan Sprey Temizliğin Esintisi Yüzeyler İçin 400 ml
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000XFTI1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön