Maybelline Mascara

Makyaj yaparken olmazsa olmaz bazı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan birisi de kirpiklerinize hacim veren, dolgunlaştıran, daha uzun gösteren ve genellikle siyah olmakla beraber renklendirici etkiye sahip maskaralardır. Hem yüz hem de göz makyajınızda önemli bir dokunuş olan bu maskaraların kaliteli olması yüzünüzdeki tüm havayı değiştirebilecek bir etkiye sahiptir. Maybelline mascara hem kalitesi hem de ortaya koyduğu çeşitli özelliklere sahip serileri ile makyaj malzemeleriniz arasında önemli bir yer edinmeyi başarmaktadır. Bu sayede hem gece hem gündüz hem de özel gün makyajlarınızı tamamlayabileceğiniz etkili Maybelline maskara çeşitleri içerisinden size en uygun olan modelleri tercih edebilir, makyaj çantalarınız için vazgeçilmez ürünlere sahip olabilirsiniz. Maskara diğer bir adıyla rimel; çoğunlukla kirpiklerinizi daha belirgin hale getirmek ve makyajınızı çarpıcılaştırmak için tercih edilmektedir. Özellikle yoğun bir göz makyajı tercih ediyorsanız iyi bir rimelle bunu taçlandırmak daha etkili bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Kullanılan ürünler maskara olsun olmasın yüzünüzde ve cildinizde kullanmanız sebebiyle alerjen olmamalıdır.

 Marka tarafından en çok dikkat edilen hususlardan birisi de gözlerinize oldukça yakın bir yere uygulanması nedeniyle Maybelline rimel ürünleri çeşitli testlere tabi tutulmakta ardından kullanıcılarıyla buluşturulmaktadır. Kullanım esnasında da pratik olması sebebiyle de tercih edilirliği yüksek olan bu ürünler özel fırça yapılarına sahiptir. Çeşitli renk seçenekleri sunması da hem klasik maskara etkisi yaratmak hem de makyajlarına renkli bir soluk getirmek ve tarzını yansıtmak isteyen kişilerin çeşitli zevklerine hitap etmektedir. Bu nedenle sarı, gri, kırmızı, mor ve pek çok diğer renk seçeneğini ürün skalasında bulmak mümkündür. Siyah veya kahverengi gibi klasik koyu renkler ise her zaman ürünler arasında yer almakta ve makyajlarınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı haline gelmektedir.

Maybelline Mascara ile Dolgun Kirpikler

Markanın öne sürdüğü modeller içerisinde hem pek çok kişi tarafından beğenilen hem de özel yapısı sayesinde maskara kategorisine yepyeni bir soluk getiren serilerden birisi de Maybelline Lash Sensational Maskara olarak karşınıza çıkmaktadır. En kısa kirpiklerinize bile ulaşarak onları daha da belirgin hale getiren, uzatan ve ayırırken aynı zamanda dolgunlaştıran bu modeller kirpiklerinize adeta bir yelpaze havası vermektedir. Pek çok kişinin tek kullanımda bile vazgeçilmezleri arasına giren bu modeller özel silikon bir fırçaya sahiptir ve bu iki taraflı fırça yapısı kirpiklerinizi ayırmanıza yardımcı olmaktadır. İçeriğinde yer alan yaban gülü yağı ise kirpiklerinize böylesine yelpaze etkisi yaratırken ağırlık yaratmamak için eklenmektedir. Tüm bu belirginleştirici etkiye rağmen kirpiklerinizin ağırlığını hissetmeden makyajınızın tadını çıkarabilirsiniz. Formül içerisinde yer alan bu yağ aynı zamanda kirpiklerinizi yumuşatarak sizlere de konforlu bir his sunmaktadır. Klasik rimel katılığını önleyen ve hem hacimli hem yumuşak kirpikler sunan yaban gülü yağı belirgin kirpikler elde ederken yumuşaklığı kaybetmenizi de önlemektedir. Silikonlu ve iki taraflı fırçanın içe gelen tarafında kısa tarak bulunmakta ve özellikle kısa olan kirpiklerin de yakalanarak belirginleştirilmesi sağlanmaktadır. Çift taraflı kısmın dış kısmında ise uzun bir tarak yapısı kullanılmaktadır ve uzun, dışarı tarafta olan kirpiklere daha fazla etki etmektedir. Bu kirpiklerin tek tek birbirinden ayrılması sağlanarak daha güzel bir sonuç alınmaktadır. Maybelline maskara inceleme ve yorumlarından da anlaşılacağı gibi bu serinin sıklıkla tercih edilmesinde hiç şüphesiz özel fırça yapısı da etkili olmaktadır.

Yalnızca çift taraflı taraklı yapı değil bunun yanı sıra silikon olan bu fırçanın kıvrımlı bir şekle sahip olması da uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Daha kolay bir sürüş sağlayabilmek için göz yapısına uygun olarak üretilen bu fırçalar kirpiklerinize de çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. En kısa kirpiklere kadar ulaşabilmesi sayesinde oldukça kısa ve belirsiz kirpiklere sahip kullanıcılar tarafından bile çokça tercih edilen bu seri sayesinde makyajlarınız çok daha etkili bakışlarınız ise çarpıcı hale gelmektedir. Kullanıcıların sıkça tercih etmelerindeki diğer bir neden ise uygulama sonrasında kirpiklerinizin birbirine yapışması önlenmekte adeta taranarak tek tek birbirinden ayrılmaktadır. Bu sayede kirpikleriniz hem yoğun hem de uzun ve hacimli bir görüntüye kavuşmaktadır. Uygulama kolaylığının yanı sıra gün boyu etkisini sürdürmesi ve ilk uygulamadaki haliyle belirgin kirpikler sunması kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bu serinin renkleri içerisinde ise klasik siyaha ek olarak intense black, suya dayanıklı seçenek ve mürdüm- kahve alternatifleri de yer almaktadır

Maybelline Mascara ile Göz Alıcı Bakışlar

Maybelline New York maskara seçenekleri içerisinde özel bir yere sahip olan Last Sensational serisi farklı alternatifler sunmaktadır. Günlük kullanımlarda veya klasik makyajlarda yeterli olan klasik siyah renk dışında daha da yoğunlaştırılmış bir siyah renge sahip olan Intense black ince ve açık renkli kirpiklerde gösterdiği yoğun etki ile büyük bir ilgi toplamaktadır. Temizlemesi de pratik olan yoğun modeli daha ağır makyajlarınızda veya belirgin göz modellerinde keyifle kullanabilirsiniz. Aynı seriye ait waterproof modeli ise adından da anlaşılacağı gibi suya karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Suya dayanıklı modelinizi özellikle yaz aylarında havuz başında, denizde, plajda tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında tatilde kullanabileceğiniz bu ürünü aynı zamanda yağmur, kar gibi hava şartlarında da tercih ederek makyajınızı uzun süre kalıcı hale getirebilirsiniz. Göz altlarınıza akmayan, bulaşma yapmayan ve etkisini suyla temasında kaybetmeyen waterproof seçenekleri makyaj temizleyiciler ile çıkarılabilmektedir. Bu seriye ait diğer bir seçenek ise mürdüm- kahverengi renge sahip modeldir.

 Maybelline maskara siyah en çok tercih edilen klasikleşmiş ürünler içerisinde yer almaktadır; ancak bununla beraber farklı renklere sahip alternatifler de ürün skalasında sizlere sunulmaktadır. Bu alternatiflerden birisi de seriye ait mürdüm- kahverengi renk tonlarına sahip maskara. Hem daha farklı renkler kullanmak isteyen hem de daha doğal bir renk ile kirpiklerini daha belirgin hale getirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kirpiklerinizi tek tek tarayarak ayırırken aynı zamanda belirgin hale getiren bu model renklendirmede siyah yerine daha kirpik renklerine yakın doğal tonlar tercih ettiği için sizlere daha natürel bir hava kazandırmaktadır. Soft bir makyajı tamamlayabileceğiniz gibi ağır bir ten makyajını yumuşatmak için de bu rengi tercih edebilirsiniz. Maybelline yeni maskara modelleri içerisinde seriye ek bir seri olarak üretilen Roses modelleri bulunmaktadır. Klasik üyelere ek olarak Burgundy- Brown, Midnight Black ve son olarak Smoked Rose seçenekleri de seriye katılmaktadır. Makyajınıza çok farklı bir hava kazandıracak olan bu yeni renkler sayesinde klasikleşmiş kaliteyi çarpıcı ve özgün renklerle bir arada bulabilirsiniz. Doğal bir görünüme sahip kahve ve ağır tonlarda makyajınızı Burgundy- Brown seçeneği ile tamamlayabilirsiniz. Diğer bir yandan makyajınızı çarpıcı bir belirginlikle vurgulamak için Midnight Black modelini tercih edebilirsiniz. Son olarak gelenekselliğin sınırlarını yıkarak özgüvenli bir dokunuşla makyajını tamamlamak isteyen ve göz makyajına çarpıcı bir katkı da bulunmak isteyenler için Smoked Rose modeli ürünler içerisinde yer almaktadır. Buğulu ve dumanlı göz makyajlarına da oldukça yakışan bu seçenek makyaj çantanıza yeni bir soluk getirmektedir.

Maybelline Mascara ile Makyajınızı Taçlandırın

Marka tarafından sizlere sunulan maskara modelleri farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli fonksiyonlara sahip olabilmektedir. Kesin olan ve değişmeyen şey ise güzel bir makyajın etkili bir rimel uygulaması ile tamamlanacağıdır. Etkili bir makyaj uygulaması için kaliteli malzemelerden meydana gelen ve çeşitli özelliklere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Marka tarafından sizlerle buluşturulan farklı ihtiyaçlara yönelik modellerden birisi de Maybelline Colossal maskara olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu model sayesinde kirpiklerinizin oldukça yoğun görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Dolgun kirpiklere sahip olabilmek makyajınızın daha etkili görünmesine yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Colossal maskara ile 3 kata kadar daha hacimli ve gür kirpiklere sahip olabilmek sizin elinizde. Hacimli kirpiklere sahip olabilmeniz için bütün kirpiklerinize temas edebilecek özel bir fırça yapısına sahip olan bu modelde kıl fırça yapısı kullanılmaktadır. İçeriğinde yer alan özel bileşenler sayesinde ise kullanım sonrası kirpiklerinizin birbirine yapışması ve rimelinizin topaklanması önlenmektedir. Sıklıkla tercih edilmesindeki diğer bir sebep ise bu seri içerisindeki ürünlerin özel bir formülasyona sahip olması ve içeriğinde kolajen barındırmasıdır. Vücudunuza kolajen desteği sağlayan bu model sayesinde zaman içerisinde kirpikleriniz daha sağlıklı ve güçlü bir yapı kazanmaktadır. Fırça kullanım kolaylığı da bu seri için oldukça başarılı bir özellik sağlamaktadır.

 Maybelline rimel çeşitleri içerisinde dikkat çeken diğer bir seri ise takma kirpik etkisi sağlayan ve anında sonuç almanıza yardımcı olan Falsies Black Drama serisidir. Gerçek anlamda kirpiklerinizi bir takma kirpik etkisi altına alan bu ürünler sayesinde kirpiklerinizin renkleri gözle görülür şekilde siyahlaşmaktadır ve hacim kazanmaktadır. Sizleri takma kirpiğin ağırlığından kurtarırken aynı zaman takma kirpik etkisi sayesinde vurucu bakışlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Fırça yapısında kavisli bir gövde kullanılan seri içerisinde özel fiber parçacıklar yer almaktadır. Bu fiber parçacıklar sayesinde kirpikleriniz çok daha uzun, belirgin ve gür hale gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere yoğun ve simsiyah dramatik bakışlar sunan bu modeller ile dilerseniz gün içerisinde dilerseniz gece makyajlarınızda kullanım sağlayabilirsiniz. Seri içerisinde diğer bir model ise kirpiklerinize adeta lifting etkisi yaratan seçeneklerdir. Bu modeller sayesinde özellikle kısa ve düz kirpiklere sahip kullanıcılar daha uzun, hacimli, kıvrımlı kirpiklere sahip olabilmektedir. Kirpik lifting uygulamasına ihtiyaç duymadan aynı etkiye sahip olabilmek için profesyonel modellere göz atabilirsiniz. Kirpik köklerinizden başlayarak ta ki en uca kadar eğimli fırçası ile kirpiklerinizi kavrayan, dolgunlaştıran bu modeller hem daha uzun hem de kıvrık kirpik görünümü yakalamanıza yardımcı olmaktadır.

Maybelline Mascara Serileri ile Büyülüyor

Maybelline Total Temptation Maskara hem oldukça yoğun bir etki almak hem de çok hafif kirpiklere sahip olmak isteyenler için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Yoğun etkisi sayesinde kirpikleriniz hacimli ve dolgun bir görünüme kavuşmaktadır. Tekrar tekrar uygulanabilmesi sayesinde her sürdüğünüz katta hacim etkisi artan bu ürün içeriğinde yer alan Hindistancevizi yağı sayesinde de kirpiklerinizin ağırlaşmasını engellemektedir. Kirpik diplerinizden başlayarak zikzak hareketi uygulayabilir, uçlara kadar rimelinizi kıl fırça yardımıyla sürebilirsiniz. Maybelline Rocket maskara ise kirpiklerinize yoğun hacim vermek üzere tasarlanmıştır. Kalın ve büyük fırça yapısı sayesinde kirpiklerinizin tamamına kolayca ulaşabilmektedir. Tek kullanımda dahi 9 kata kadar daha fazla hacim veren formül aynı zamanda mega fırçası sayesinde kirpiklerinizi uzatabilmektedir. Gerek klasik modellerde gerek özel serilerde karşınıza çıkan farklı renkteki maskara modelleri de son zamanların trendleri arasında yer almaktadır. Marka tarafından üretilen çeşitli renklerdeki maskaralar sayesinde klasik ve gelenekselleşmiş makyaj uygulamalarınızı zenginleştirebilir, tarzınızı farklı renklerle sizler de makyajınıza yansıtabilirsiniz. Örneğin; Maybelline lacivert maskara yine koyu renkli bir özellik göstermekle beraber yüzünüzü daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle mavi olmak üzere renkli gözlerinizi de daha da belirginleştiren bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Siyah dışında sıkça tercih edilen diğer bir maskara rengi ise kahverengidir. Özellikle yokmuş gibi diye de adlandırılan no make up make up uygulamalarınızı tamamlamanızı sağlayan bu ürünleri kullanarak kirpiklerinizi doğal bir şekilde belirginleştirebilir, uzatabilir hatta dolgunlaştırabilirsiniz. Maybelline kırmızı maskara, sarı, gri gibi farklı renklerde de üretilebilen maskara seçenekleri makyajlarınızı renklendirmenize, sınırlarınızı genişletmenize ve makyajınıza zenginlik kazandırmanıza yardımcı olan renklerdendir. Özellikle canlı ve parlak renkleri ile sizlere çarpıcı bir bakış sunan renkli modelleri çeşitli kombinlerinizle çok rahat kullanabilirsiniz. Farklı seriler içerisinde bulabileceğiniz renkli modellere özellikle Snapscara serisinde sıklıkla rastlayabilirsiniz. Maybelline rimel mor, pembe, sarı gibi çeşitli renklere göz atmak için siz de internet sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bu sayede özgün ruhunuzun orijinal yansımalarını makyajınıza uygulayarak farklılığınızı ortaya koyabilir, makyajınızdaki hareketi modunuza göre şekillendirebilirsiniz.

Maybelline Mascara Tercih Ederken

Maybelline maskara önerisi ve yorumlarını incelemeden önce kendinize en uygun maskarayı nasıl seçeceğinizi bilmeniz tavsiye edilmektedir. Maskaralarınızı veya diğer bir ismiyle rimellerinizi seçmeden önce hem kirpiklerinizi tanımanız hem de ihtiyaçlarınızı anlamanız gerekmektedir. Öncelikle maskara tercih etmeden önce uygulama sonrası nasıl kirpikler hayal ettiğinizi bilmeniz gerekmektedir. Genel olarak rimeller; dolgunlaştırıcı ve hacim verici, uzatıcı, kıvırıcı, belirginleştirici gibi farklı işlevler sunabilmektedir. Eğer kısa kirpiklere sahipseniz daha çok uzatıcı ve daha belirgin görünmesi için daha siyah renge boyayan modellerden tercih edebilirsiniz. Doğal bir sonuç almak istiyor ve yalnızca renklendirmenin yanı sıra hacimlendirici bir sonuç istiyorsanız kahverengi gibi daha doğal renkleri veya renksiz seçenekleri kullanabilirsiniz. Eğer kirpikleriniz seyrek ise hacimlendirici ve uzatıcı modellerden satın alarak daha gür kirpiklere ulaşabilirsiniz. Diğer bir yandan kullanım kolaylığı da maskara seçiminde önemli rol oynamaktadır. Kullanım kolaylığı direkt olarak fırça yapısı ile ilgilidir. Fırçanızı kolay kullanabileceğinizden emin olduğunuz yapılarda tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Kirpikleriniz birbirine çok fazla yapışıyorsa taraklı olan seçenekler sizin için daha uygun olacaktır.

Kıvırıcı etkiler için de silikon ve taraklı modeller daha çok ön plana çıkmaktadır. Eğer iddialı bir uygulama yapmak istiyorsanız kalın ve büyük fırçaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede tek seferde daha fazla ürünü kirpiklerinize yedirebilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanı sıra tercihinizi yaparken elbette ki kirpiklerinize de uygun olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Örneğin hassas ve çabuk dökülen kirpikler için formülasyonu zengin ve bitkisel özlerden oluşan maskara modellerinden kullanmanız önerilmektedir. Diğer bir yandan kısa kirpikler için uzatıcı etki, uzun kirpikler için kıvırıcı etki ve seyrek kirpikler için de dolgunlaştırıcı etki veren modelleri kullanmak sizler için daha etkili sonuçlar yaratacaktır. Çeşitli sebeplerle kirpikleriniz zarar gördüyse besleyici özellikteki serilerden tercih edebilirsiniz. Maskaralarınızı kullandıktan sonra temizlemek için makyaj temizleyicileri kullanabilirsiniz. Maybelline rimel suya dayanıklı ürünleri çıkarmak için yağ bazlı makyaj temizleyiciler daha etkili olabilmektedir. Geceleri uyumadan önce makyajınızı çıkararak kirpik sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Maskaraların fiyatları ise özelliklerine, gramajlarına ve serilere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Siz de Maybelline rimel siyah, renkli veya suya dayanıklı pek çok modele göz atmak ve makyajınızı etkili bakışlarla tamamlayabilmek, ihtiyacınız olan ürünü satın alabilmek için Hepsiburada’yı inceleyebilirsiniz.

Maybelline Mascara Ne İşe Yarar?

Maybelline imzalı mascara modelleri genel kullanım özellikleri itibarıyla, kirpiklerinizin daha dolgun, daha uzun ve belirgin hale gelmesini sağlar. Buna ek olarak besleyici içeriğe sahip seçenekler ise kirpiklerinizin sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.

Hangi Maybelline Mascara Alınmalı?

Maybelline mascara seçiminizi yaparken kirpik türünüzü ve kirpiğinizin ihtiyacı olan bakımı dikkate alabilirsiniz. Zayıf ve seyrek kirpikler için dolgunlaştırıcı etki yaratan bir seçeneği; cansız kirpikler için ise besleyici formüle sahip bir mascarayı tercih edebilirsiniz.

Maybelline Mascara Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir mascara almadan önce size hitap eden doğru rengi alıyor olduğunuza ve içerik olarak ihtiyacınız olan yapıya sahip olduğuna emin olun. Bunun paralelinde tercih edeceğiniz mascaranın fırça özelliklerinin de kullanım ihtiyacınıza uygunluğundan emin olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Maybelline Mascara Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 105 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010965/32010986/maybelline