Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Meleklerle Yaşamak (Ciltli)-Beki İkala Erikli

Goa Basım Yayın
490,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
Meleklerle Yaşamak (Ciltli)-Beki İkala Erikli
Meleklerinizi duymak...
Meleklerinizden yardım istemek...
Meleklerinizin irili ufaklı mucizelerini hayatınıza çekmek.
İşte bu kitap size bunların anahtarını sunuyor!
Beki İkala Erik
Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu olan Erikli, on üç sene Procter & Gamble Türkiye, Almanya, İngiltere ve İsviçre''de Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Küçük yaşta sezgisel yeteneklerini keşfeden ve uzun yıllar çevresinin de etkisiyle bu yönünü bir kenara atan Erikli, İngiltere''de Sir John VVhitmore''dan Executive Coaching ve Collin Reeve''den NLP Practitioner / Business NLP (Neurolingual Programming) eğitimi aldı. Heidelberg''de Coaches Training Institute''un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Havvaiili şaman Dr. İhaleakala Hew Len''den aldığı Ho''oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden kavuştu.
İçsel rehberliği, onu Münih''te Charles Virtue''dan Medyumluk Sertifikasyonu ve Havvaii''de Dr. Doreen Virtue©''dan Meleklerle Çalışma (ATP) ve Meleklerle Yaşam Ötesi ile iletişim (ATM) Eğitimi, Meleklerle Geçmişi Şifalandırma eğitimi almaya yöneltti. Erikli, yazarlığın yanında, bireylere ve iş dünyasına Meleklerle iletişim Kurma (Melek Koçluğu©) seminerleri vermektedir.
Boyut Normal Boy
Yazar Beki İkala Erikli
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu K2GOA53729
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Anne - Babayı Istismar (Talepkar ve Öfkeli Gençler) - Üstün Dökmen Bırakmak - Peter Russell Şaman Şifacı Bilge - Alberto Villoldo Meleklerin Gücü Bilimsel Bir Peri Masalı Dale Carnegie 5 Kitap Set Nefes Terapisi - Mustafa Kartal Melek Kartları - Meleklerle Yaşamak - Beki İkala Erikli Aklını Koru Düşüncelerini Yönet-Mirela Sula Birlikte Iyi Hissetmek Sorunlu Ilişkileri Yoluna + Iyi Hissetmek (David Burns) 2 Kitap + Alfa Moda Kalem - Psikonet Yayınları Geçinmeye Niyetin Var Mı-Ferhan Bıçakçılar Güce Karşı Kuvvet - David R. Hawkins Pür Dikkat Dikkatinizi Nasıl Toplar ve Hayatınızın Kontrolünü Elinize Alırsınız? - Nir Eyal & Julie Li Stoacının Günlüğü: Kendine Hakim Olma Sabır ve Bilgelik Üzerine 366 Düşünce - Ryan Holiday - Stephen Hanselman Meleklerle Yaşamak El Kitabı Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak - Dale Carnegie Hepimiz Gökyüzü Olmak Istedik - Krallar ve Soytarıları Özel Kutulu Müşterek Düşünceler Farkında Olmak, Değişebilmek ve Bitimli Bir Yaşamda Var Olmak Üzerine - Begüm Başoğlu - Ege Erim İnsanın 8 Evresi - Erik H. Erikson Beyninizi Değiştirin Hayatınız Değişsin: Anksiyete, Depresyon, Takıntı, Dikkat Eksikliği, Öfke ve Hafıza Sorunlarını Aşmak İçin Çığır Açan Bir Program - Daniel G. Amen Niyet Ettim - Hayatınızı Değiştiren Niyetler - Özlem Dalkılıç Yatağını Topla:Hayatınızı Ve Belki De Dünyayı Değiştirebilecek Küçük Şeyler Mesele Ne Kadar İyi Olduğun Değil, Ne Kadar İyi Olmak İstediğin-Paul Arden Meleklerin Gücü-Beki İkala Erikli Kendini Gizleyen İnsan - Ahmet Ertan Tezcan İyi Hisset İyi Yaşa: Kendini Sevmek Ne Kadar Muhteşem Olduğunu Görmenin İlk Kuralıdır - Vex King Basit ve Mutlu Yaşam - Selen Baranoğlu Atomik Alışkanlıklar – James Clear - James Clear Her Gün Biraz Daha Yakın - Sana Gül Bahçesi Vadetmedim Set - Irvin D. Yalom Secret - The Power (Güç)(Ciltli) - Rhonda Byrne
Başa dön