Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mikado Nostalgia MN-102 Pikap Kahverengi

Mikado
948,99 TL %5
898,99 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.099,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483641/406932
Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu

Mikado Nostalgia MN-102 kahverengi müzik kutusu, nostalji seven herkesin ilgisini çekiyor. Günümüzde yaygın olan digital sesleri dinlemekten sıkılanları mükemmel ses kalite ile buluşturuyor. Nostaljik plak çalar, sevdiğiniz sanatçıların plaklarını dinlemenin keyfini yaşatıyor.

Kolay Kullanım

 • Mikado Nostalgia MN-102 kahverengi müzik kutusu, ses kalitesi ile dinleyicilerin beğenisini kazanıyor. Tam otomatik işlem özelliği, kayıtlarınızın çizilmesini engelliyor.
 • 33 1/3 ve 45 frekans hızlarında oynatmanıza imkan veriyor.
 • Hafif transparan kapağı rahatlıkla söküp takmanıza izin veriyor.
 • USB ses çıkışı sayesinde sevdiğiniz albüm plaklarını mp3 haline dönüştürmenizi sağlıyor.

Güven Veren Donanım

 • Boyutları: 475 x 411 x 165 mm, Ağırlık: 4 kg
 • Hız seçenekleri: 33 - 45- 78 rpm
 • Adaptör: 45 devir/dakika  
 • Lastik döşeme: Var
 • AUX Girişi: Var
 • LINE OUT harici çıkışı: Var

Ayrıca ürün USB kablosu bulundurması ve CD-ROM özelliği ile öne çıkıyor. 

Mükemmel Ses Kalitesi

Mikado Nostalgia MN-102 kahverengi müzik kutusu, paket içeriğinde çalıştırma talimatları ve tahrik kayışlı plaka bulunduruyor. Ürünün, üstün ses üretimi için elmas iğne özelliği bulunuyor. Oldukça hassas olan iğnenin zarar görmesini, toz kapağı engelliyor. Kayış tahrikli sistem, iğnenin alabileceği motor titreşimlerini emiyor. Statik dengeli ses kolu ve hareketli mıknatıs ses kartuşu bulunuyor. Bu sayede dinleyenlere son derece kaliteli ses deneyimi yaşatıyor. Ayrıca ürün dayanıklı tasarımı ile darbelerden korunuyor, sarsıntı gibi durumlarda zarar görmüyor, seyahatlerinizde size eşlik ediyor. Fonksiyonel tuşları müziğin sesini kısıp açmanıza yardımcı oluyor. Ürünün sağ ve sol yan yüzeyinde iki adet hoparlör bulunuyor. Universal iğnesi ile tüm plaklara uyum sağlıyor. Otomatik ve manuel durdurulabilen tabla özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ürünün şarj özelliği bulunmuyor, prize takılı olarak çalışıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünün yurt dışı satışı da bulunuyor.

Uzun Ömürlü Ürünler

Mikado, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ile yurt dışında ve yurt içinde müşterisine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

 

 

Nostaljik görünümü, şık ve zarif tasarımı ile Mikado Nostalgia MN-102 kahverengi müzik kutusu, dijital seslerden sıkılan müzikseverlere mükemmel kalitede bir müzik deneyimi vadediyor.

Hem Nostaljik Hem Fonksiyonel

 • Nostaljik plak çalar, sahip olduğu universal iğne ile taş plak da dahil olmak üzere tüm plakları çalabilme özelliği taşıyor. Plak çalar, fonksiyonel tuşları ile kullanıcılarına müziğin sesini açıp kısma ve müziği ileri ya da geri alma imkanı sunuyor. 
 • Plak çaların arka bölümünde AUX çıkışları yer alıyor. Bu çıkışlar ile AUX bağlantısı yapılabiliyor.
 • MN-102'NİN otomatik ya da manuel olmak üzere 33-45-78 RPM hız seçeneği bulunuyor. Plak çaların asansör sistemi ise kol yardımıyla kontrol edilebiliyor. 
 • Mikado Nostalgia MN-102 kahverengi küzik kutusunun tablası otomatik ve manuel olarak durdurulabilme özelliği taşıyor.

MN-102 Müzik Kutusu'nun Özellikleri

Müzik kutusu, sahip olduğu USB ses çıkışı özelliğiyle albüm plaklarını mp3 haline çevirme imkanı sunuyor.

AUX girişli olan plak çalarda LINE OUT harici çıkışı da bulunuyor. 

Müzik kutusunun kolaylıkla sökülüp takılabilen transparan bir kapağı bulunuyor.

Mikado MN-102’nin sağ ve sol yan yüzeylerinde bulunan 3" boyutlarında hoparlörler yer alıyor. 

Seyahatler ve taşınma gibi durumlarda yaşanabilecek sarsıntı ve darbelere karşı dayanıklı bir tasarıma sahip olan plak çaların elmas iğnesi üstün ses üretimine yardımcı oluyor.

Karton boyutları mm (brüt) 475 x 411 x 165 ve ağırlık kg (brüt) kartonla 4,0 olarak ölçülüyor.

Ses Sistemlerinde Uzman Marka: Mikado

Mikado; müzik kutuları, speaker modelleri, toplantı amfileri ile kalite, sağlamlık ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Mikado, müzik kutusu ürünlerinde nostalji ve teknolojiyi bir araya getirirken toplantı amfileri ve speaker ürünleri ile kullanıcılarına son teknolojiden güç alan kaliteyi vadediyor.

 

 


Mükemmel kalitede ses özelliğiyle Mikado Nostalgia sizi zamanda yolculuğa çıkaracak. Usb bellek ve bluetooth özelliğine sahip bu nostaljik plak çalar ile sevmiş olduğunuz sanatçıların plaklarını dinlemenin tadını çıkartın. Mikado Nostalgia Mn-102 Kahverengi Müzik Kutusu; Sizi zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak ve mükemmel kalitede ses deneyimi yaşatacak olan Mn-102 vazgeçilmeziniz olacak. Digital seslerden sıkılmış olan insanlar için mükemmel düzeyde ses deneyimi yaşatacak olan bu nostalji plak çalar ile sevmiş olduğunuz sanatçıların plaklarını dinlemenin tadını çıkartın. Mikado Nostalgia Mn-P317 Kırmızı Usb+RCA+Bluetooth Destekli Müzik Kutusu; Kullanışlı boyutları ile fazla yer kaplamaz. Hafif transparan olarak tasarlanmış olan kapağını rahatlıkla söküp takabilirsiniz.


Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu Fonksiyonel tuşları ile kolaylıkla müziğin sesini kısıp açabilir dinlediğiniz müzikleri ileri geri alabilir ve başlatıp durdurabilirsiniz. Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu; 3" boyutlarında 2 adet sağ ve sol yan yüzeyinde bulunan hoparlör ile kaliteli sesi sizi kendine hayran bırakacak. Arka kısmında bulunan Aux çıkışları sayesinde aux bağlantısı da sağlayabilirsiniz.
Sizi zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak ve mükemmel kalitede ses deneyimi yaşatacak olan Mn-102 vazgeçilmeziniz olacak. Usb flash bellek takarak Mn-102’ye kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Digital seslerden sıkılmış olan insanlar için mükemmel düzeyde ses deneyimi yaşatacak olan bu nostalji plak çalar ile sevmiş olduğunuz sanatçıların plaklarını dinlemenin tadını çıkartın. Kullanışlı boyutları ile fazla yer kaplamaz. Hafif transparan olarak tasarlanmış olan kapağını rahatlıkla söküp takabilirsiniz. Fonksiyonel tuşları ile kolaylıkla müziğin sesini kısıp açabilir dinlediğiniz müzikleri ileri geri alabilir ve başlatıp durdurabilirsiniz. 3" (7.62 cm) boyutlarında 2 adet sağ ve sol yan yüzeyinde bulunan hoparlör ile kaliteli sesi sizi kendine hayran bırakacak. Arka kısmında bulunan Aux çıkışları sayesinde aux bağlantısıda sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak dâhili hoparlör sayesinde başka bir cihaz bağlamanıza gerek kalmadan, direk prize takıp çalıştırabilirsiniz. Otomatik ve manuel olmak üzere 33-45-78 rpm hız seçeneği vardır. Asansör sistemi kol ile kontrol edilir. Otomatik ve manuel durdurulabilen tablaya sahiptir. Universal iğnesi sayesinde tüm plaklara uyum sağlar. Taş plak da dahil tüm plakları çalar. AUX girişli ve LINE OUT harici çıkışlıdır.


Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu ; Sizi zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak ve mükemmel kalitede ses deneyimi yaşatacak olan MN-102 vazgeçilmeziniz olacak. Digital seslerden sıkılmış olan insanlar için mükemmel düzeyde ses deneyimi yaşatacak olan bu nostalji plak çalar ile sevmiş olduğunuz sanatçılarınplaklarını dinlemenin tadını çıkartın.


Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu ; Kullanışlı boyutları ile fazla yer kaplamaz. Hafif transparan olarak tasarlanmış olan kapağını rahatlıkla söküp takabilirsiniz.


Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu ; Fonksiyonel tuşları ile kolaylıkla müziğin sesini kısıp açabilirsiniz. Sağ ve sol yan yüzeyinde bulunan 2 adet hoparlörile kaliteli sesi sizi kendine hayran bırakacak.


Özellikler:
• USB Ses çıkışı ile en sevdiğiniz albüm plaklarını mp3 haline çevirebilirsiniz
• Tam otomatik işlem sayesinde kayıtlarınız çizilmeye karşı korunur
• 33 1/3 and 45 dev/dk hızlarında oynatabilir
• Yüksek kaliteli kayış tahrikli sistem, iğnenin alabileceği motor titreşimlerini emer
• Toz kapağı, hassas iğnenin zarar görmesini önler
• Dayanıklı tasarım, seyahat sırasındaki sarsıntı ve darbelere karşı dayanıklıdır
• Statik dengeli ses kolu
• Hareketli Mıknatıs ses kartuşu
• Üstün ses üretimi için elmas iğne
• Karton Boyutları mm (brüt) (UxGxY): 475 x 411 x 165
• Ağırlık kg (brüt) Kartonla: 4,0


Paket İçeriği:
• Çalıştırma Talimatları: VAR
• Plaka (Tahrik Kayışlı): VAR
• Lastik Döşeme: VAR
• 45 dev/dk adaptör: VAR
• USB Kablosu: VAR
• CD-ROM (Sound Forge Audio Studio LE): VAR
• Kullanma Kılavuzu: VAR (İngilizce - Varsayılan Ayar)

Üründe şarj özelliği bulunmamaktadır. Prize takılı olarak çalışmaktadır.
 

Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu ; Sizi zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak ve mükemmel kalitede ses deneyimi yaşatacak olan MN-102 vazgeçilmeziniz olacak. Digital seslerden sıkılmış olan insanlar için mükemmel düzeyde ses deneyimi yaşatacak olan bu nostalji plak çalar ile sevmiş olduğunuz sanatçıların plaklarını dinlemenin tadını çıkartın.

Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu ; Kullanışlı boyutları ile fazla yer kaplamaz. Hafif transparan olarak tasarlanmış olan kapağını rahatlıkla söküp takabilirsiniz.

Mikado Nostalgia MN-102 Kahverengi Müzik Kutusu ; Fonksiyonel tuşları ile kolaylıkla müziğin sesini kısıp açabilirsiniz. Sağ ve sol yan yüzeyinde bulunan 2 adet hoparlör ile kaliteli sesi sizi kendine hayran bırakacak.

 

Renk Kahverengi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000006IMEB
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön